Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 70
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937

  Njofime per konkursin e letersise 2018

  Antare te fv tani pushimet na kan mbaruar te gjithve (pothuajse)..
  Erdhi koha te diskutojme per temat e konkursit te letersise 2018.
  Keni ndonje ide?
  Ndonje mendim?
  Ctema do donit ne muajit ne vazhdim?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 2. #31
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Duke lexuar personalisht do thoja keshtu, nqs pelqehen mire, ne jo prap mire.


  1. Dimri (kur mendoj per Janarin nuk me vin enderrat por i ftohti)

  2. Trendafila te kuq (meqe eshte dhe muaji te dashuruarve, shkon bukur)

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror (ne Mars celet cdo gje, jo ne Korrike)

  5. Nje grusht dhe ose pluhur ( Sol, meqe e ke propozuar, shpjegoje pak per cfare e ke)

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)

  11. Atdheut (festatper te jane, mos ta kufizojm vec per Flamurin)

  12. Brishtesi (Dhjetori mua me sjelle vec festat e fund vitit, se di)


  12. nga brishtesi ne gellenjket e nje dollive ( duke menduar dollin vitin..pra copeza te vitit dhe te festave )
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #32
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,041
  Forca e Rrespektit
  2177
  1. Dimri (kur mendoj per Janarin nuk me vin enderrat por i ftohti)

  Janari ka netet mč tč gjata e si rrjellojč shohim mč shumč čndrra pra quajeni ;

  1. Čnderrat e dimrit ., nese jeni dakorto .
   

 4. #33
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Nje kushtojani veroreve. Dotes veres
   

 5. #34
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nje kushtojani veroreve. Dotes veres
  Tani jane dy gjera te ndryshme:
  - Veroret ( fijet e penjeve ngjyra-ngjyra qe vendosen ne duar), behen ne Mars.
  - Dita e veres ( festohet ne Qershor, festa e femijeve)

  Mund te vendoset dicka per femijerine, ndoshta Ne vend te Flas me Henen ose Fjale te pathena qe pak a shume
  ngjasojn.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 6. #35
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tani jane dy gjera te ndryshme:
  - Veroret ( fijet e penjeve ngjyra-ngjyra qe vendosen ne duar), behen ne Mars.
  - Dita e veres ( festohet ne Qershor, festa e femijeve)

  Mund te vendoset dicka per femijerine, ndoshta Ne vend te Flas me Henen ose Fjale te pathena qe pak a shume
  ngjasojn.
  Po

  Se i ngatrrrojj
   

 7. #36
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Duke lexuar personalisht do thoja keshtu, nqs pelqehen mire, ne jo prap mire.


  1. Dimri (kur mendoj per Janarin nuk me vin enderrat por i ftohti)

  2. Trendafila te kuq (meqe eshte dhe muaji te dashuruarve, shkon bukur)

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror (ne Mars celet cdo gje, jo ne Korrike)

  5. Nje grusht dhe ose pluhur ( Sol, meqe e ke propozuar, shpjegoje pak per cfare e ke)

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)

  11. Atdheut (festatper te jane, mos ta kufizojm vec per Flamurin)

  12. Brishtesi (Dhjetori mua me sjelle vec festat e fund vitit, se di)
  Dimri duhet te hiqet se iku janari mi. Vec po e hapi per 1 jave jana

  Nje grusht dhe' pluhur mund te perdoret sipas panfazise se gjithsecilit. Dikujt mund ti sjelle ndermend vendlindjen, dikujt ikjen nga kjo bote, dikujt tw zeme zhgenjimin e do te godase me 1 gruah dhe, dikush do te harrohet te kthehet ne pluhur. Dhe shume te tjera
  Jam munduar te sjell tema qe tingellojne kendshem artistikist pa menduar si do trajtohen. Pastaj eahte ne dore te anetarit cfare i ndjell tema :*
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tani jane dy gjera te ndryshme:
  - Veroret ( fijet e penjeve ngjyra-ngjyra qe vendosen ne duar), behen ne Mars.
  - Dita e veres ( festohet ne Qershor, festa e femijeve)

  Mund te vendoset dicka per femijerine, ndoshta Ne vend te Flas me Henen ose Fjale te pathena qe pak a shume
  ngjasojn.
  Dita veres festohet ne mars moj, (14 mars)
  ne Qershor eshte dita e femijeve (1 Qershor)
  Marsi ne fakt mbart 3 festa le te themi, mesuesi, gruaja dhe ardhja e veres.
  Por une do doja ti dedikonim me shume femres (meqe perfshihet edhe mesuesi) sesa dites se veres. Por tema e lire qe eshte prezent ne cdo muaj mund te perfshij cdo gje qe deshironi besoj...
   

 9. #38
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,615
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5209
  E lere Mon, dhe e dija qe ishte ne Mars se ne mendje ballokumet kisha por paskam shkruar tjeter.
  Gjithsesi kam vene tre festa, na fal shume.


  PS. Sol, nqs u pelqen shumices "Dimri" a "Dite dimri" si ta doni, le te hapet qe tani per Janarin dhe deri ne fund te muajit.
  Nqs duhet kohe, mund ti miret 1 jave Shkurtit, se besoj se kohe ka plote. Shikoni e beni.


  Une personalisht kaq kisha, suksese ne vazhdim.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 10. #39
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  E lere Mon, dhe e dija qe ishte ne Mars se ne mendje ballokumet kisha por paskam shkruar tjeter.
  Gjithsesi kam vene tre festa, na fal shume.


  PS. Sol, nqs u pelqen shumices "Dimri" a "Dite dimri" si ta doni, le te hapet qe tani per Janarin dhe deri ne fund te muajit.
  Nqs duhet kohe, mund ti miret 1 jave Shkurtit, se besoj se kohe ka plote. Shikoni e beni.


  Une personalisht kaq kisha, suksese ne vazhdim.
  Dite dimri mua me vjen me e personalizuar, dhe me e pranueshme
   

 11. #40
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  1.Enderrat e nje nate dimri

  2. Trendafila te kuq

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror

  5. Nje grusht dhe ose pluhur

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese

  11. Atdheut

  12. Brishtesi.... enderra e nje nate dimri... dolli urimesh .... urimi im per ty??????

  nderkohe qe zgjedhim kete temen e fundit po hapim konkursin edhe pse me vonese per muajin janar...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 12. #41
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  1.Enderrat e nje nate dimri

  2. Trendafila te kuq

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror

  5. Nje grusht dhe ose pluhur

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese

  11. Atdheut

  12. Brishtesi.... enderra e nje nate dimri... dolli urimesh .... urimi im per ty??????

  nderkohe qe zgjedhim kete temen e fundit po hapim konkursin edhe pse me vonese per muajin janar...
  Nuk mund te jene 12 muaj , sepse Janari eshte gjithnje bosh.
  Endrrat e nje nate dimri kalojeni te muaji fundit dhe jemi ok.
   

 13. #42
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  po afrojn ditet e konkursit....
  ju kujtoj temen
  "Armone gruaje"
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #43
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  ju kujtoj krijimet.... serish...
   

 15. #44
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Nuk mund te jene 12 muaj , sepse Janari eshte gjithnje bosh.
  Endrrat e nje nate dimri kalojeni te muaji fundit dhe jemi ok.
  Bie llafi, duhet te vras mendjen per Parfum Pranveror une eee?
   

 16. #45
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  ju kujtoj temen e muajit prill

  " Parfum pranveror"

  krijues ju mirepres krijimet...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #46
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  ka ndonje krijim??!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 18. #47
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  O Jana a te ka ardhur ndonje krijim?!

  Ndonje lule,ndonje trendafil? ahhahahaha pranvere kemi!
   

 19. #48
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O Jana a te ka ardhur ndonje krijim?!

  Ndonje lule,ndonje trendafil? ahhahahaha pranvere kemi!
  bej qef ti nev.. me lule ... trendafila.. det e ngrohtesi.. ketu eshte ftohte.. bie shi.. e ato pak lule guximtare qe kan dale shiu ngjyrat ju ka lare..
  pres akoma krijime....
  ndaj shperndaj lule qe te ju vije frymezimi...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #49
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  mos harroni konkursin....:/
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #50
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Te dashur anetare,

  me mirebesimin e Stafit drejtues, dhe vecanerisht te Janes, nenforumi i letersise do moderohet nga moderatoret perkates. Ju lutem te dergoni poezite e muajit maj, privatisht tek drejt Nickname-it LOYALTY per muajt ne vazhdim.
  Keni nje jave kohe per te menduar sa me bukur dhe sa me cmuar.

  Tema e muajit eshte

  "Nje grusht dhe ose pluhur"

  Krijimtari te mbare.
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 09-05-2018 ne 16:12.
   

 22. #51
  Qe kur vendimet u merrkan naten? Lol

  Drejtimet e konkurseve jane bere gjithmone nepermejt diskutimit me aq sa e mbaj mend une kete forum ktu e 6 vjet konkurse

  Gjthss, gjej rastin te falenderoj Janen per punen qe ka bere deri me tani.
  Suksese dhe ty ne vazhdim!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 23. #52
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,765
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Te dashur anetare,

  me mirebesimin e Stafit drejtues, dhe vecanerisht te Janes, nenforumi i poezise do moderohet nga moderatoret perkates. Ju lutem te dergoni poezite e muajit maj, privatisht tek drejt Nickname-it LOYALTY per muajt ne vazhdim.
  Keni nje jave kohe per te menduar sa me bukur dhe sa me cmuar.

  Tema e muajit eshte

  "Nje grusht dhe ose pluhur"

  Krijimtari te mbare.
  Vetem poezi? Ah ok

  Suksese ne drejtimin e detyres se re!
  Jana edhe ty suksese per gjithe kete kohe dhe perkushtim.
   

 24. #53
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Urime Loy ne drejtimin e konkursit !!
  Jana pergezimet e mia, per kohen qe e ke menaxhuar,per tolerancen perkujdesjen dhe perkushtimin tend ndaj keti konkursi.
   

 25. #54
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  Krijues ju falenderoj per besimin dhe postimet e juaja.
  Antare faleminderit per votat, vleresimet dhe mbi te gjitha leximin e kesaj teme aq te bukur.
  Ka qene kenaqesi per mua te drejtoja kete teme, une dija aq sa kam bere tani do behet me mire ndaj krijoni postoni dhe falni emocionet tuaja ..ndjenjat ne shkronja !!
  Loyalty suksese ne vazhdim bej diferencen ne me mire!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #55
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,162
  Forca e Rrespektit
  10
  Nje nga temat te cilen e shfletoj me kenaqesi. Kjo fale punes se drejtuesve te saj, por mbi te gjitha e atyre qe e mrekullojne me krijimet.

  Jana80, thnx per gjithēka bere dhe urime Loyalty ne vazhdimesi.

  Darius
  La vita č bella...

 27. #56
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Qe kur vendimet u merrkan naten? Lol

  Drejtimet e konkurseve jane bere gjithmone nepermejt diskutimit me aq sa e mbaj mend une kete forum ktu e 6 vjet konkurse

  Gjthss, gjej rastin te falenderoj Janen per punen qe ka bere deri me tani.
  Suksese dhe ty ne vazhdim!
  Te them te drejten, personalisht nuk kam marre asnje vendim naten ne lidhje me kete konkurs. Dale se mos e ka fajin Orari. Ndoshta mund te jesh 6 ore para ose mbrapa. Gjithesesi presim krijimtarine tende.
   

 28. #57
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Te them te drejten, personalisht nuk kam marre asnje vendim naten ne lidhje me kete konkurs. Dale se mos e ka fajin Orari. Ndoshta mund te jesh 6 ore para ose mbrapa. Gjithesesi presim krijimtarine tende.
  Loy pyetja ishte per Janen dhe u sqarua. per ty ishte urimi suksese.

  Te lutem!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #58
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Krijues ju falenderoj per besimin dhe postimet e juaja.
  Antare faleminderit per votat, vleresimet dhe mbi te gjitha leximin e kesaj teme aq te bukur.
  Ka qene kenaqesi per mua te drejtoja kete teme, une dija aq sa kam bere tani do behet me mire ndaj krijoni postoni dhe falni emocionet tuaja ..ndjenjat ne shkronja !!
  Loyalty suksese ne vazhdim bej diferencen ne me mire!!
  Faleminderit, do mundohem te degjoj, te pershtatem dhe te paraqes nje konkurs sa me te bukur dhe te denje per ditet/muajt/uroj vitet ne vazhdim. Suksese edhe ty.
   

 30. #59
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Kalamaja KONKURSI I MAJIT. Shpejt krijimet se po ikin ditet edhe pak ka mbetur. Mund te marrin pjese edhe cunat, jo vetem gocat. :-)
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 13-05-2018 ne 08:58.
   

 31. #60
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,163
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  O loy-i ku kemi temen e muajit?

  une me duket do jeme tek teme e lire kete muaj.
   

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Konkursi i letersise 2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 37
  Postimi i Fundit: 26-02-2018, 18:30
 2. Fituesi i vitit 2017 ne konkursin e letersise
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2017
  Pergjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-02-2018, 14:48
 3. Konkursi i letėrsisė!-2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2018, 20:41

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •