Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 101
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070

  Njofime per konkursin e letersise 2018

  Antare te fv tani pushimet na kan mbaruar te gjithve (pothuajse)..
  Erdhi koha te diskutojme per temat e konkursit te letersise 2018.
  Keni ndonje ide?
  Ndonje mendim?
  Ctema do donit ne muajit ne vazhdim?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 2. #61
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  Eshte tema: Flas me Henen

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 3. #62
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O loy-i ku kemi temen e muajit?

  une me duket do jeme tek teme e lire kete muaj.
  Mblidh ata zogjte e tu ti, dhe hopa me krijimtari se kemi pune plot.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 4. #63
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Mblidh ata zogjte e tu ti, dhe hopa me krijimtari se kemi pune plot.
  Pse moj sa zogj ka nevja??

  Une mendoja se ka vec nje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #64
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  ...ideja ėshtė te dalin krijimet per hėnėn sheshit...(batute)
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 07-07-2018 ne 19:36.
   

 6. #65
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  -6 dite nga hapja e konkursit te muajit Korrik. Mund t'i dergoni me mesazh privat nepermjet hapesires se forumit, ose me shkruani ketu per te me bere te ditur nese ka probleme te tjera.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 7. #66
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  -2 dite nga hapja e krijimeve te korrikut...shpejtoooooooooo

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 8. #67
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  A kemi konkurs kete muaj?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #68
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,751
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1434
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Krijues ju falenderoj per besimin dhe postimet e juaja.
  Antare faleminderit per votat, vleresimet dhe mbi te gjitha leximin e kesaj teme aq te bukur.
  Ka qene kenaqesi per mua te drejtoja kete teme, une dija aq sa kam bere tani do behet me mire ndaj krijoni postoni dhe falni emocionet tuaja ..ndjenjat ne shkronja !!
  Loyalty suksese ne vazhdim bej diferencen ne me mire!!
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A kemi konkurs kete muaj?
  Pooooooo... :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 10. #69
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  krijues lexues dashamires te kesaj teme jeni te lutur te dergoni krijimet tuaja ne posten time ..
  tema eshte STINA IME..

  po pres shkrimet e juaja dhe kam kenaqesine tju lexoj me pare se te behen publike..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #70
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  ka me krijime... koha po kalon..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 12. #71
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Meqense jemi ne kohe pushimesh shumica nga ne...mbase kemi pakez kohe me shume
  keshtu mendova une ndaj edhe po ju kujtoj temen ne vazhdim qe tani
  ♡ ~Fjalet e Pathena~♤
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #72
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ♡ ~Fjalet e Pathena~♤

  Qysh tani me ngacmon kureshtja cfare kam me lexu 🤔🤔

  Hajde, shkundeni ate pluhurin aty e nxjerrni perlat qe ka mbuluar koha 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #73
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Qysh tani me ngacmon kureshtja cfare kam me lexu ����

  Hajde, shkundeni ate pluhurin aty e nxjerrni perlat qe ka mbuluar koha ��
  kur po postoja ne menyre te pavetedijeshme kam vendosur dy shenja te ndryshme....
  po ja sa flet e pavetedijeshmja...
  nis me zemer e perfundon me fant ( a quhet fant apo kupe kjo lloj zmr :p).... jo gjithmone per fat
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #74
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  kur po postoja ne menyre te pavetedijeshme kam vendosur dy shenja te ndryshme....
  po ja sa flet e pavetedijeshmja...
  nis me zemer e perfundon me fant ( a quhet fant apo kupe kjo lloj zmr :p).... jo gjithmone per fat
  Mua mu duk si zemer e quar peshe 😀 e bulezuar 😉 zemer qejflike 😜
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 16. #75
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Mua mu duk si zemer e quar peshe �� e bulezuar �� zemer qejflike ��
  ja cngjyra i jep secili...sa sh do te thote te te ndjerit ne menyre indiferente...
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 23-08-2018 ne 16:36.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #76
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ja cngjyra i jep secili...sa sh do te thote te te ndjerit ne menyre indiferente...
  Ti veq hap deren e konkursit 🛠 e na po ti shkundim pluhurat 😉

  E ndjeje se shtatori ka me qene muaji kur te pa thenat kan me u thene 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #77
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Ti veq hap deren e konkursit �� e na po ti shkundim pluhurat ��

  E ndjeje se shtatori ka me qene muaji kur te pa thenat kan me u thene ��
  kam bindjen qe ke te drejte
  .......zone e nxehte..mpas pushimeve te nje vere me temperatura te larta.... pak shpirtrave nuk u eshte shkrir akulli... e kujt nuk i eshte shkrire do te pershkruaj trysnine e atij acari.... ose llaven e ndonhe vullkani...
  kurjoze jam!!
  e njekohesisht me fat ti lexoj e para ke inat ti?!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 19. #78
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ca teme ka shtatori?
   

 20. #79
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ca teme ka shtatori?
  Te pathenat qe mbuloi pluhuri �� pra nuk eshte per ty ��
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #80
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Te pathenat qe mbuloi pluhuri �� pra nuk eshte per ty ��
  Ahhhhh kjo qeka fiks tipi jem
   

 22. #81
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,464
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Kjo, jo pluhurat, por shkunde dhe cergen 😉

  Une sdo shkruaj, per te kursy forcat e t'i lexoje krijimet, me nje dore
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #82
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Fjalet e pathena..... kjo eshte tema e muajit... pooo ju pres krijimet....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 24. #83
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Une nuk sjell krijim po smu zotuat qe do fitoj.....
   

 25. #84
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Une nuk sjell krijim po smu zotuat qe do fitoj.....
  sill krijimin lere fitimin.... oj kjo!!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #85
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  sill krijimin lere fitimin.... oj kjo!!!
  Jo jo ska....u shtrydha u bona 2 leke rob e fitim hic

  Jana nuk mundem kete here
   

 27. #86
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Jo jo ska....u shtrydha u bona 2 leke rob e fitim hic

  Jana nuk mundem kete here
  ok..do te thote qe heren tjeter do e besh aq te mire sa do te fitosh..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #87
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  ...tik- tak..tik-tak bente ora mbi oxhak......
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 29. #88
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Deri kur kemi afat?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 30. #89
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Deri kur kemi afat?
  deri me 13 ne darke... ok me 14 max flm
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 31. #90
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,163
  Forca e Rrespektit
  5070
  po pres krijimet e juaja ... pershpejtoni ju lutem..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 3 nga 4 I parėI parė 1234 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Konkursi i letersise 2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 37
  Postimi i Fundit: 26-02-2018, 19:30
 2. Fituesi i vitit 2017 ne konkursin e letersise
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2017
  Pergjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-02-2018, 15:48
 3. Konkursi i letėrsisė!-2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2018, 21:41

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •