Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 14 nga 14
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Njoftime per konkursin e letersise 2019

  Pershendetje,

  Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

  Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

  Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto

  Mbetem ne pritje....


  Disa nga sugjerimet e mia jane.....
  Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
  Mars - Perendesha e Miresise!
  Prill – In Memorial!
  Maj – Dhe vjen nje dite!
  Qershor – 1000 Buzeqeshje!
  Korrik - Eja !
  Gusht – Fluturo me mua!
  Shtator -Monolog!
  Tetor – Gjethet bien!
  Nentor – Prag Festash!
  Dhjetor – Requiem
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 2 Jave Me Pare ne 12:09.
   

 2. #2
  sh te bukura te gjitha.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #3
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ske ndonje sugjerim mi?
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Shume te bukura temat,gjithesesi sa per opsione po hedh e une ca te momentit tani.

  ~Brishtesi mendimesh.
  ~Pertej horizonteve .
  ~perqafimi i nje dashurie te humbur.

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Po pse nuk shkruajmė ndonjė muaj pėr erotizmin? Ndoshta edhe do mund " tė kafshoheshim" e " digjeshim" pak.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 6. #6
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ske ndonje sugjerim mi?
  spo me vinte gje ne mendje por dhe mund te shtohen si:

  Dore e ngrohte,
  Velloja
  Blu (futet qielli;fluturimi:lirija ose cdo gje qe ka tbej me blu)
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  As une sdi.

  Votoj per temen free fly
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Ani more qysh tė doni vet! Ose erotizėm ose ska mė krijime :p Le se po baj hajgare, unė kam me pru krijime tė vogla, e ju mos i pranoni. Mos u bani pisa masanej
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 9. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Goca sugjeroni edhe muajt qe i referoheni se kshu hidh ca tema ,si pa kuptim me duket
   

 10. #10
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,859
  Forca e Rrespektit
  2677
  O Mon , ma shpjego pak po deshe ēdo te thote requiem ?
   

 11. #11
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  O Mon , ma shpjego pak po deshe ēdo te thote requiem ?
  spo e gjeja ne shqip nje fjale te ngjashme...

  Requiem eshte ne perkujtim te dikujt qe nuk jeton me ...Megjithate nuk jane tema definitive, mund te sugjeroni sa te deshironi

  Thjesht mendime te miat , qe sigurisht jane frymezuar nga ndjesite e mia
   

 12. #12
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,472
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Pershendetje,

  Kjo teme do sherbej per te vendosur bashkarisht emertimet e temave qe do publikohen per cdo muaj.

  Duke filluar nga Shkurt- Dhjetor 2019.

  Mund te jepni alternativat tuaja , ne menyre qe te nxjerrim ate cfare ju perafersohet ne gusto

  Mbetem ne pritje....


  Disa nga sugjerimet e mia jane.....

  Shkurt - Dy zemra , Nje rrahje !
  Mars - Perendesha e Miresise!
  Prill – In Memorial!
  Maj – Dhe vjen nje dite!
  Qershor – 1000 Buzeqeshje!
  Korrik - Eja !
  Gusht – Fluturo me mua!
  Shtator -Monolog!
  Tetor – Gjethet bien!
  Nentor – Prag Festash!
  Dhjetor – Requiem
  Po mendoje:

  Prill: Shperthim pranveror ( gjithcka fillon te levize)

  Dhjetor: Trokitje dimri
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #13
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  479
  Forca e Rrespektit
  168
  Janar frozen

  shkurt dashuri ne cdo moshe (meqe kemi shenin)

  kaq njehere
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 14. #14
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  477
  Forca e Rrespektit
  17
  Shume bukur moni

  ...mungon
  ...heshtje
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •