android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26
 1. #1
  Moderatorė

  User Info Menu

  Fituesi i muajit maj 2018

  Me urdhrin e rregullores se forumit, shpallim perfundimisht fituesit e muajit maj 2018:

  Vendi i pare: KAON (Nje grusht dhe*)
  Vendi i dyte: LOYALTY (Nje grusht dhe 2*)
  Vendi i trete: Nevertiti ( Vegimet e humbura)

  Falenderoj pjesemarresit dhe uroj qe te rritet sa me shpejt numri i krijuesve per muajin qershor: COPEZA UDHETIMESH

  Krijimet e muajit maj
  Papiro Kaon.jpg
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 2 Jave Me Pare ne 20:54.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #2
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
   

 3. #3
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
  Shume faleminderit Nevi dhe t'u shtofte krijimtaria per muajt ne vazhdim...
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 2 Jave Me Pare ne 11:55.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 4. #4
  Administrator

  User Info Menu

  Urime te 3!
   

 5. #5
  Moderatorė

  User Info Menu

  Faleminderit. Do jesh pjese e qershorit?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 6. #6
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  E une qe vraja mendjen kush ka shkru ate pizin e gjate.


  Loyalty, pergezime.

  Menyra e shpalljes se fituesit me beri pershtypje. Me shkaktove mall e nostalgji.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  Moderatorė

  User Info Menu

  Me behet qejfi. :-) Shpresoj te jete nje nostalgji drejt jetes. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 8. #8
  Super Moderator

  User Info Menu

  Kaon,urime..shkruan shume bukur!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 9. #9
  Anėtar Aktiv

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Urime,urime Kaon!!

  Ama Urime vajze, dhe ty per vargjet e bukura qe thur. )

  Suksese ne muajit ne vazhdim!!
  Rrofsh Nevi
   

 10. #10
  Moderatorė

  User Info Menu

  Krijimet e muajit qershor tani... Se Ketrushit i thame te merret me kalamajte. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 11. #11
  Anėtar Aktiv

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kaon,urime..shkruan shume bukur!
  Abi faleminderit ,,rrespekte!
   

 12. #12
  oNcE...

  User Info Menu

  kaon urime!
  e merituar plotesisht
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #13
  Anėtar Aktiv

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  kaon urime!
  e merituar plotesisht
  Faleminderit Soul !
   

 14. #14
  Super Moderator

  User Info Menu

  urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
  urime nevi
  dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
  presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #15
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  urime KOAN shume e bukur poezia jote me pelqej si te gjitha ato qe ke derguar bravo vertet!
  urime nevi
  dhe urime loy si per poezine po ashtu edhe per prezantimin..
  presim te lexojme muajin ne vazhdim cdo beni!
  Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
  Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen.
  Mungojne rrjeshtat e tu.
  Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
  PErqafime!
   

 16. #16
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Jannaaa presim te lexohemi thuaj.
  Mungove muajin qe shkoj,mos e bej e ate qe vjen.
  Mungojne rrjeshtat e tu.
  Merr dhe shije konkursi kur ka shume pen dhe germa.
  PErqafime!
  duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. po ne vazhdim do marr pjese si jo..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #17
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  duhet pak pushim nevi se na u njoh edhe menyra e te shkruarit.. po ne vazhdim do marr pjese si jo..
  Janaaa,po ajo tregon qe ne kemi identitet tonin ne shkrime!! Aty eshte pikerisht hjeshia e dikuj qe shkruan vargje,te lira le ti quajme,se ne shkruajme per shtate pale qejfe.
   

 18. #18
  Moderatorė

  User Info Menu

  NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :-) shpejtooooo
   

 19. #19
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  NeVi, po pres qejfet e tua privatisht. :-) shpejtooooo
  Neser,do e kesh,,,)
   

 20. #20
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Neser,do e kesh,,,)
  Opaaaa Po rritet numero! Bravo
   

 21. #21
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Cfare teme kemi kete muaj?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #22
  Moderatorė

  User Info Menu

  Copeza Udhetimesh, Kitrra. :-) Do marresh pjese?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 23. #23
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Copeza Udhetimesh, Kitrra. :-) Do marresh pjese?
  Po, ne udhetime nuk mungoje kurre
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 24. #24
  Moderatorė

  User Info Menu

  Faleminderit. Dergoje privatisht atehere. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 25. #25
  Moderatorė

  User Info Menu

  -5 ditė nga hapja e temes se re.
   

 26. #26
  Moderatorė

  User Info Menu

  -2 ditė nga shpallja e temės sė re. Shpejt krijimet e fundit privatisht. :-)
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •