Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 44 nga 44
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,617
  Forca e Rrespektit
  4977

  Njofime per konkursin e letersise 2018

  Antare te fv tani pushimet na kan mbaruar te gjithve (pothuajse)..
  Erdhi koha te diskutojme per temat e konkursit te letersise 2018.
  Keni ndonje ide?
  Ndonje mendim?
  Ctema do donit ne muajit ne vazhdim?
   

 2. #31
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  1. Enderr
  2 Flas me Henen
  3.Fjalet e pathena.
  4.1 grusht dhe'/pluhur
  5.Ne udhetime une shkruaj(copeza udhetimesh)
  6. Pikel Vese
  7. Parfum Pranveror
  8. Stina ime
  9.Ere gruaje
  11.Festa e flamurit.
  12.Brishtesi
  Duke lexuar personalisht do thoja keshtu, nqs pelqehen mire, ne jo prap mire.


  1. Dimri (kur mendoj per Janarin nuk me vin enderrat por i ftohti)

  2. Trendafila te kuq (meqe eshte dhe muaji te dashuruarve, shkon bukur)

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror (ne Mars celet cdo gje, jo ne Korrike)

  5. Nje grusht dhe ose pluhur ( Sol, meqe e ke propozuar, shpjegoje pak per cfare e ke)

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)

  11. Atdheut (festatper te jane, mos ta kufizojm vec per Flamurin)

  12. Brishtesi (Dhjetori mua me sjelle vec festat e fund vitit, se di)
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 3. #32
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,617
  Forca e Rrespektit
  4977
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Duke lexuar personalisht do thoja keshtu, nqs pelqehen mire, ne jo prap mire.


  1. Dimri (kur mendoj per Janarin nuk me vin enderrat por i ftohti)

  2. Trendafila te kuq (meqe eshte dhe muaji te dashuruarve, shkon bukur)

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror (ne Mars celet cdo gje, jo ne Korrike)

  5. Nje grusht dhe ose pluhur ( Sol, meqe e ke propozuar, shpjegoje pak per cfare e ke)

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)

  11. Atdheut (festatper te jane, mos ta kufizojm vec per Flamurin)

  12. Brishtesi (Dhjetori mua me sjelle vec festat e fund vitit, se di)


  12. nga brishtesi ne gellenjket e nje dollive ( duke menduar dollin vitin..pra copeza te vitit dhe te festave )
   

 4. #33
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,708
  Forca e Rrespektit
  2177
  1. Dimri (kur mendoj per Janarin nuk me vin enderrat por i ftohti)

  Janari ka netet mč tč gjata e si rrjellojč shohim mč shumč čndrra pra quajeni ;

  1. Čnderrat e dimrit ., nese jeni dakorto .
   

 5. #34
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,076
  Forca e Rrespektit
  973
  Nje kushtojani veroreve. Dotes veres
   

 6. #35
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nje kushtojani veroreve. Dotes veres
  Tani jane dy gjera te ndryshme:
  - Veroret ( fijet e penjeve ngjyra-ngjyra qe vendosen ne duar), behen ne Mars.
  - Dita e veres ( festohet ne Qershor, festa e femijeve)

  Mund te vendoset dicka per femijerine, ndoshta Ne vend te Flas me Henen ose Fjale te pathena qe pak a shume
  ngjasojn.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 7. #36
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,076
  Forca e Rrespektit
  973
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tani jane dy gjera te ndryshme:
  - Veroret ( fijet e penjeve ngjyra-ngjyra qe vendosen ne duar), behen ne Mars.
  - Dita e veres ( festohet ne Qershor, festa e femijeve)

  Mund te vendoset dicka per femijerine, ndoshta Ne vend te Flas me Henen ose Fjale te pathena qe pak a shume
  ngjasojn.
  Po

  Se i ngatrrrojj
   

 8. #37
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,444
  Forca e Rrespektit
  9243
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Duke lexuar personalisht do thoja keshtu, nqs pelqehen mire, ne jo prap mire.


  1. Dimri (kur mendoj per Janarin nuk me vin enderrat por i ftohti)

  2. Trendafila te kuq (meqe eshte dhe muaji te dashuruarve, shkon bukur)

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror (ne Mars celet cdo gje, jo ne Korrike)

  5. Nje grusht dhe ose pluhur ( Sol, meqe e ke propozuar, shpjegoje pak per cfare e ke)

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)

  11. Atdheut (festatper te jane, mos ta kufizojm vec per Flamurin)

  12. Brishtesi (Dhjetori mua me sjelle vec festat e fund vitit, se di)
  Dimri duhet te hiqet se iku janari mi. Vec po e hapi per 1 jave jana

  Nje grusht dhe' pluhur mund te perdoret sipas panfazise se gjithsecilit. Dikujt mund ti sjelle ndermend vendlindjen, dikujt ikjen nga kjo bote, dikujt tw zeme zhgenjimin e do te godase me 1 gruah dhe, dikush do te harrohet te kthehet ne pluhur. Dhe shume te tjera
  Jam munduar te sjell tema qe tingellojne kendshem artistikist pa menduar si do trajtohen. Pastaj eahte ne dore te anetarit cfare i ndjell tema :*
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #38
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,857
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tani jane dy gjera te ndryshme:
  - Veroret ( fijet e penjeve ngjyra-ngjyra qe vendosen ne duar), behen ne Mars.
  - Dita e veres ( festohet ne Qershor, festa e femijeve)

  Mund te vendoset dicka per femijerine, ndoshta Ne vend te Flas me Henen ose Fjale te pathena qe pak a shume
  ngjasojn.
  Dita veres festohet ne mars moj, (14 mars)
  ne Qershor eshte dita e femijeve (1 Qershor)
  Marsi ne fakt mbart 3 festa le te themi, mesuesi, gruaja dhe ardhja e veres.
  Por une do doja ti dedikonim me shume femres (meqe perfshihet edhe mesuesi) sesa dites se veres. Por tema e lire qe eshte prezent ne cdo muaj mund te perfshij cdo gje qe deshironi besoj...
   

 10. #39
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  E lere Mon, dhe e dija qe ishte ne Mars se ne mendje ballokumet kisha por paskam shkruar tjeter.
  Gjithsesi kam vene tre festa, na fal shume.


  PS. Sol, nqs u pelqen shumices "Dimri" a "Dite dimri" si ta doni, le te hapet qe tani per Janarin dhe deri ne fund te muajit.
  Nqs duhet kohe, mund ti miret 1 jave Shkurtit, se besoj se kohe ka plote. Shikoni e beni.


  Une personalisht kaq kisha, suksese ne vazhdim.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 11. #40
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,857
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  E lere Mon, dhe e dija qe ishte ne Mars se ne mendje ballokumet kisha por paskam shkruar tjeter.
  Gjithsesi kam vene tre festa, na fal shume.


  PS. Sol, nqs u pelqen shumices "Dimri" a "Dite dimri" si ta doni, le te hapet qe tani per Janarin dhe deri ne fund te muajit.
  Nqs duhet kohe, mund ti miret 1 jave Shkurtit, se besoj se kohe ka plote. Shikoni e beni.


  Une personalisht kaq kisha, suksese ne vazhdim.
  Dite dimri mua me vjen me e personalizuar, dhe me e pranueshme
   

 12. #41
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,617
  Forca e Rrespektit
  4977
  1.Enderrat e nje nate dimri

  2. Trendafila te kuq

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror

  5. Nje grusht dhe ose pluhur

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese

  11. Atdheut

  12. Brishtesi.... enderra e nje nate dimri... dolli urimesh .... urimi im per ty??????

  nderkohe qe zgjedhim kete temen e fundit po hapim konkursin edhe pse me vonese per muajin janar...
   

 13. #42
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,857
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  1.Enderrat e nje nate dimri

  2. Trendafila te kuq

  3. Arome Gruaje

  4. Parfum pranveror

  5. Nje grusht dhe ose pluhur

  6. Copeza Udhetimesh

  7. Flas me Henen

  8. Stina ime

  9. Fjalet e Pathena

  10. Pike vese

  11. Atdheut

  12. Brishtesi.... enderra e nje nate dimri... dolli urimesh .... urimi im per ty??????

  nderkohe qe zgjedhim kete temen e fundit po hapim konkursin edhe pse me vonese per muajin janar...
  Nuk mund te jene 12 muaj , sepse Janari eshte gjithnje bosh.
  Endrrat e nje nate dimri kalojeni te muaji fundit dhe jemi ok.
   

 14. #43
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,617
  Forca e Rrespektit
  4977
  po afrojn ditet e konkursit....
  ju kujtoj temen
  "Armone gruaje"
   

 15. #44
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,617
  Forca e Rrespektit
  4977
  ju kujtoj krijimet.... serish...
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •