Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 9 nga 9

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: Vritet nga RENEA Kostandinos Kaēifa

 1. Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,889
  Forca e Rrespektit
  3405

  Jump to Comments

  Vritet nga RENEA Kostandinos Kaēifa

  8 Comments fv by Abis Published on 28-10-2018 21:47
  44956584_2687977554549606_1881271864072863744_n-933x445.jpg

  Forcat speciale RENEA kanė vrarė 35-vjeēarin Kostandinos Kaēifa, i cili sulmoi me armė policinė ditėn e sotme nė fshatin Bularat tė Dropullit nė Gjirokastėr.

  Mes tij dhe forcave speciale ka pasur shkėmbim tė ashpėr zjarri, duke u rrezikuar seriozisht edhe jeta e efektivėve tė RENEA-s.


  Kjo ndikohej edhe pėr shkak tė terrenit tė vėshtirė malor, ku mundėsia e mbrojtjes sė uniformave blu ishte e ulėt. Forcat RENEA intensifikuan shkėmbimin e zjarrit ndaj 35-vjeēarit, duke e lėnė tė vrarė. Burimet thanė pėr tvklan.al se autori ishte i armatosur me 3 karikatorė kallashnikovi dhe qėllonte me breshėri vazhdimisht ndaj policisė.

  Minoritari Kostandinos Kaēifa me origjinė nga fshati Bularat i Dropullit, jetonte nė Athinė dhe prej njė jave ishte kthyer nė fshat. Nė rrjetet sociale ai kishte treguar sjellje ekstremiste, ku disa ditė mė parė nė datė 23 Tetor dukej sikur kishte paralajmėruar atė qė do tė ndodhte sot.


  Rreth orės 10:00 ai qėlloi me breshėri nė ajėr dhe mė pas drejt njė makine tė policisė, qė ishte e stacionuar nė fshatin Bularat pasi zhvillohej festa nė pėrkujtim tė ushtarėve grekė tė rėnė nė luftėn italo-greke. Pas tė shtėnave, policia u vu nė ndjekje tė tij, por 35-vjeēari u largua drejt pjesė sė sipėrme tė fshatit, ku qėndronte i fshehur pranė depos sė ujit. Ai ishte i veshur me rroba ushtarake dhe i armatosur rėndė. Prej pikės ku qėndronte i fshehur, qėllonte vazhdimisht ndaj forcave speciale. RENEA e kishte lokalizuar dhe e mbante tė rrethuar duke i brė thirrje pėr t’u dorėzuar, por i dyshuari refuzonte. Nga ajri po patrullonte edhe njė helikopter i policisė.

  Nė vendngjarje, krahas grupit hetimor, ka shkuar edhe prokurori i gatshėm pėr tė kqyrur provat nė vendngjarje.
  tvklan.al


  🦂  🐾

 2. Total Comments 8

  Comments

 3. #2
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,237
  Forca e Rrespektit
  3897
  La vita č bella...

 4. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  RENEA
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 5. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,861
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Dhe paradoksi eshte kur Athina zyrtare kerkon shpjegim pse u vra nje terrorist
  Aq e pak e kishte
   

 6. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Me cdo vend te botes kush qellon mbi policine o dorezohet e shkon ne burg ose per rezistence edhe mund te ekzekutohet. Cdo retorike tjeter eshte e kote.
  Per te ngacmuar pak debatin: “ cfare prisni ju o populli im Shqiptar te ndodhe kur qeverite antishqiptare tonat lejuan varret e ushtareve greke ne token tone”?

  Ja pasojat....
  Heren e fundit u redaktua nga Drejtori; 29-10-2018 ne 12:40.
   

 7. #6
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,889
  Forca e Rrespektit
  3405
  Sa jete Shqiptaresh te pafajshem kane marre keto "qenėr" Grek,ankohen per nje terrorist.i lumt dora atij qe i futi plumbin.


  🦂  🐾

 8. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,861
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ajo cka me irriton ne gjithe kete eshte qasja e pabythe e nje kombi fars si Greqia.
  Harrojne kermat se jane pikerisht keta dhe serbet qe kane parti politike me bindje dhe ekstremiste kundra shqiptareve dhe jo e anasjellta!

  Agimi arte nje tufe korrakesh shqipatresh e grekesh gjoja nacionalistesh te guxoj te vij prape se noi plumb tjeter do marri!

  Harruan greket qe vrane nje djale te ri pse festoi nje gol te Shqiperise, qe nuk lejojne te vendosin qofte e nje flamur per te treguar nga e kane prejardhjen , harrojne se jane te ndaluar te flasin shqip se ndryshe te bejne per spital..etj etj..

  Por ama i heq kapelen ketij shteti fars si greqia, qe per cdo kuluf te tijin , ngrihet ne kembe si shtet....kurse ne , fleme gjume se edhe kur zgjohen pilitikanet tane , dalim ne dhe themi ....mos flisni se jemi 1 milion ne greqi e vuajme ne....e ja kshu historia me heronj falso te greqise
   

 9. #8
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ajo cka me irriton ne gjithe kete eshte qasja e pabythe e nje kombi fars si Greqia.
  Harrojne kermat se jane pikerisht keta dhe serbet qe kane parti politike me bindje dhe ekstremiste kundra shqiptareve dhe jo e anasjellta!

  Agimi arte nje tufe korrakesh shqipatresh e grekesh gjoja nacionalistesh te guxoj te vij prape se noi plumb tjeter do marri!

  Harruan greket qe vrane nje djale te ri pse festoi nje gol te Shqiperise, qe nuk lejojne te vendosin qofte e nje flamur per te treguar nga e kane prejardhjen , harrojne se jane te ndaluar te flasin shqip se ndryshe te bejne per spital..etj etj..

  Por ama i heq kapelen ketij shteti fars si greqia, qe per cdo kuluf te tijin , ngrihet ne kembe si shtet....kurse ne , fleme gjume se edhe kur zgjohen pilitikanet tane , dalim ne dhe themi ....mos flisni se jemi 1 milion ne greqi e vuajme ne....e ja kshu historia me heronj falso te greqise
  Skam cte shtoj me tej. Absulutisht e verteta e trisht.
   

 10. #9
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Keta te Agimit te Arte vetem plumbi qe i rehaton. I lumte policise per reagimin.
  I walk slowly, but I never walk backward

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •