Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799

  Greqi, ligj kundėr turistėve qė peshojnė mbi 100 kg

  Greqi, ligj kundėr turistėve qė peshojnė mbi 100 kg  Greqia, njė vend qė njihet pėr numrin e lartė tė turistėve, ka vendosur njė ligj kundėr vizitorėve obezė.


  Shumė prej turistėve qė vizitojnė ishujt e bukur, si Santorini, pėlqejnė tė bėjnė xhiro dhe foto me gomerė.

  Pėrdorimi i kafshėve pėr tėrheqje tė tilla turistike ka hasur kundėrshtime tė shumta nga mbrojtėsit e tyre, sidomos pėr rastet e turistėve obezė, tė cilėt i stėrmundojnė pėr njė foto.

  Nė fakt, ėshtė regjistruar njė numėr i lartė gomerėsh me dėmtime nė shtyllėn kurrizore dhe qė kanė pėrfunduar tė paralizuar.

  Pėr kėtė arsye, turistėt mbi 100 kg e kanė tė ndaluar tė hipin mbi gomerė. Kjo ėshtė menduar si pesha maksimale qė mund tė mbajė njė gomar.

   

 2. #2
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  e lexova edhe une....gjynah i shqyen gomeret e shkrete hahahahahaha
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •