Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 230

Forum: Kuzhina Shqipėtare

Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 74
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menu e thjeshte (gatime te shpejta)

  Started by bella‎, 09-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 47,924
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla praktike pėr kuzhinėn tuaj

  Started by sweetzzinna‎, 24-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 20,714
  19-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Embelsira

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 103,444
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ushqimi dhe pijet tradicionale shqiptare

  Started by E3‎, 25-01-2010
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 16,429
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Receta te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 274
  • Shikime: 125,900
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Palosje pecetash

  Started by Ultraviolet‎, 06-08-2012
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 14,257
  07-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e kuzhines otomane ne Shqiperi!!!

  Started by sweetzzinna‎, 20-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 6,534
  20-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 6,744
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Patate me ajke ne furre

  Started by netflix‎, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 247
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Started by L0v3rM4n‎, 25-11-2015
  12 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12
  • Pergjigje: 352
  • Shikime: 23,186
  4 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Tollumba

  Started by netflix‎, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 88
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Kifle (kroasana)

  Started by netflix‎, 09-09-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 378
  09-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Lakror me presh dhe domate

  Started by netflix‎, 05-09-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 347
  05-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Proje me pras

  Started by netflix‎, 03-09-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 361
  03-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Buke dietale - Buke thekre

  Started by netflix‎, 01-09-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 199
  01-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Cfare guzhine ju pelqen?

  Started by sweetzzinna‎, 20-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 44
  • Shikime: 7,875
  28-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Kur keni qene te vegjel....???

  Started by bella‎, 07-10-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 3,466
  24-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Qepa.....

  Started by Arfenilla‎, 24-02-2013
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,899
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Tava te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 11-08-2008
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 24,110
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Petulla

  Started by netflix‎, 17-12-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 329
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Akullore [receta]

  Started by sweetzzinna‎, 19-08-2008
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 8,336
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Embelsire me karrota

  Started by netflix‎, 31-07-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 226
  31-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. 4 gatime freskuese verore

  Started by Loyalty‎, 17-06-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 288
  22-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Kek me cokollat te bardh dhe te zeze

  Started by netflix‎, 21-06-2018
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 216
  21-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Pite me kungull

  Started by netflix‎, 12-04-2018
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 492
  09-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Petulla me mish

  Started by netflix‎, 09-06-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 197
  09-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 19. Embelsir me moll

  Started by netflix‎, 10-04-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 206
  10-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 20. Embelsir me banane dhe mjeder

  Started by netflix‎, 30-03-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 283
  30-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •