Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 233

Forum: Kuzhina Shqipėtare

Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 74
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menu e thjeshte (gatime te shpejta)

  Started by bella‎, 09-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 49,655
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla praktike pėr kuzhinėn tuaj

  Started by sweetzzinna‎, 24-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 21,727
  19-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Embelsira

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 106,105
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ushqimi dhe pijet tradicionale shqiptare

  Started by E3‎, 25-01-2010
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 17,058
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Receta te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 274
  • Shikime: 130,149
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Palosje pecetash

  Started by Ultraviolet‎, 06-08-2012
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 14,970
  07-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e kuzhines otomane ne Shqiperi!!!

  Started by sweetzzinna‎, 20-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 6,950
  20-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 7,148
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Geshtenja

  Started by netflix‎, 15 Ore me Pare
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 57
  14 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Buke shpie

  Started by netflix‎, 20-06-2017
  • Pergjigje: 28
  • Shikime: 596
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Started by L0v3rM4n‎, 25-11-2015
  14 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14
  • Pergjigje: 405
  • Shikime: 27,481
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,107
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Trahanaja, nje ushqim i persosur

  Started by Abis‎, 15-12-2018
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 31
  • Shikime: 441
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sarma me laker turshi

  Started by netflix‎, 4 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 115
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Cfare guzhine ju pelqen?

  Started by sweetzzinna‎, 20-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 48
  • Shikime: 8,038
  12-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Patate me ajke ne furre

  Started by netflix‎, 21-10-2018
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 585
  23-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Tollumba

  Started by netflix‎, 01-11-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 121
  01-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Kifle (kroasana)

  Started by netflix‎, 09-09-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 405
  09-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Lakror me presh dhe domate

  Started by netflix‎, 05-09-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 368
  05-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Proje me pras

  Started by netflix‎, 03-09-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 412
  03-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Buke dietale - Buke thekre

  Started by netflix‎, 01-09-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 222
  01-09-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Kur keni qene te vegjel....???

  Started by bella‎, 07-10-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 3,508
  24-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Qepa.....

  Started by Arfenilla‎, 24-02-2013
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,921
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Tava te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 11-08-2008
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 24,208
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Petulla

  Started by netflix‎, 17-12-2017
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 355
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Akullore [receta]

  Started by sweetzzinna‎, 19-08-2008
  • Pergjigje: 16
  • Shikime: 8,369
  12-08-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Embelsire me karrota

  Started by netflix‎, 31-07-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 244
  31-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 19. 4 gatime freskuese verore

  Started by Loyalty‎, 17-06-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 321
  22-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •