Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 13 nga 14 I parėI parė ... 34567891011121314 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 361 ne 390 nga 406
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Pershendetje te gjithve

  Si thoni sikur te hapim disa diskutime mbi ate qe do gatuajm neser?
  une kam deshire qe neser te bej qofte korēe, por si korēaret s'di ti bej
  ideja eshte qe ate qe do gatuajm neser ta diskutojm sot.  Gatim te mbare
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 13-05-2017 ne 11:14.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 2. #361
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  perimet i preferoj shume....tani ne dimer dhe suprat jane zgjedhje e mire....
   

 3. #362
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Jam dakort Artini ... ( Ama mishin pshm qe nuk e ha , energjia sikur me eshte shtuar me shume se kur e haja, kshuqe nuk jam e sigurte nese eshte i domosdoshem per organizmin tone )

  I gatuan lakrat ti ?
  Ashtu mund tė duket, sikur tė ėshtė shtuar, por ėshtė e kundėrta. Vetėm me perime, trupi nuk ka fuqi, por ndihesh mė e lehtė, sepse dobėsohesh dhe humbet nė peshė.
  Unė i ha perimet/lakrat tė ziera ose tė gjalla, por nuk kam ngrėnė shumė dhe kam bėrė gabim. Duhen ngrėnė mė shumė.
   

 4. #363
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Une sdi te gatuaj por ama nje veze te skuqme e kam mesuar qe student dhe ate e qaj..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #364
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Grosh...
   

 6. #365
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Bakaliaro.
  Me nje fjale peshk kisha per dreke,ama e bleva te gatuar se skisha kohe me gatu. ahahahahahhaha

 7. #366
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Ashtu mund tė duket, sikur tė ėshtė shtuar, por ėshtė e kundėrta. Vetėm me perime, trupi nuk ka fuqi, por ndihesh mė e lehtė, sepse dobėsohesh dhe humbet nė peshė.
  Unė i ha perimet/lakrat tė ziera ose tė gjalla, por nuk kam ngrėnė shumė dhe kam bėrė gabim. Duhen ngrėnė mė shumė.

  Energjia ne k'te rast matet me rezistencen , Artini .... ndersa dobesimi pa pike energjie it's a weakness dhe jo e shendetshme.. une po them qe me rritur niveli i energjise ne c'do lloj aspekti , duke perfshire edhe ate psikologjisht e jo vetem fizikisht.

  Nuk e shikoj mungesen e mishit si prb te madh, pasi mund ta zevendesosh me shume gjera te tjera.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #367
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Energjia ne k'te rast matet me rezistencen , Artini .... ndersa dobesimi pa pike energjie it's a weakness dhe jo e shendetshme.. une po them qe me rritur niveli i energjise ne c'do lloj aspekti , duke perfshire edhe ate psikologjisht e jo vetem fizikisht.

  Nuk e shikoj mungesen e mishit si prb te madh, pasi mund ta zevendesosh me shume gjera te tjera.
  Unė po e mat me energjinė tėnde forumore...
  Energjia jote nė forum ka rėnė... nuk je mė ajo e para. Ka ditė qė nuk dukesh fare, po edhe kur vjen, shkruan pak.
  Thashė me vete "Ēfarė do tė ketė Zana?" , e tani e kuptoj qė vjen nga ushqimi, se je bėrė vegjetariane.
   

 9. #368
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Unė po e mat me energjinė tėnde forumore...
  Energjia jote nė forum ka rėnė... nuk je mė ajo e para. Ka ditė qė nuk dukesh fare, po edhe kur vjen, shkruan pak.
  Thashė me vete "Ēfarė do tė ketė Zana?" , e tani e kuptoj qė vjen nga ushqimi, se je bėrė vegjetariane.
  Kam qene e zenme and away , pastaj fund viti po presim qe te mbyllim obligimet ... por jo per arsye te ushqimit : )

  Realisht energjia e ime eshte te pakten 10 + me syte mbyllur ... ne krahasim me kur haja mishin, plus gjumi me i rehatshem, vemendja me e qarte etj etj : )


  Ps... Pastaj ka te beje edhe fakti qe Adminet pothuajse nuk sjellin asgje interesante, per tu diskutuar/debatuar. E kane lene forumin pas dore.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #369
  do bej 1 byrek me gjiz e veze
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #370
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Darka per sonte ( I was craving some halloumi cheese badly )

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #371
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Darka per sonte ( I was craving some halloumi cheese badly )

  Te befte mire


  🦂  🐾

 13. #372
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Sot nė darkė, peshk, oriz dhe lakra...  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 13-12-2018 ne 00:13.
   

 14. #373
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Sapo porosita ca ushqim kinez ... bujrum kush ka neps...
   

 15. #374
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Artini vete e ke gatuar orizin? Dhe c’fare salse eshte ajo on the side ? The rice looks perfectly cooked .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #375
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,023
  Forca e Rrespektit
  472
  Orizin e bėra me makinė... por duhet ti dish masėn e saktė tė ujit, qė tė bėhet I mirė.
  Unė e kam gjetur... orizi jasmin e do 1 oriz me 1 ujė, e ndonjėherė 1.2, kurse basmati e do 1 me 1.5.
  Nėse nuk I hedh masėn e saktė, orizi bėhet qull, ose shumė I thatė.

  Salca ėshtė holandeze (hollandaise sauce) dhe shkon me peshkun.
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 13-12-2018 ne 11:53.
   

 17. #376
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Thjerreza.
  Me ne fund erdh dimri.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #377
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Orizin e bėra me makinė... por duhet ti dish masėn e saktė tė ujit, qė tė bėhet I mirė.
  Unė e kam gjetur... orizi jasmin e do 1 oriz me 1 ujė, e ndonjėherė 1.2, kurse basmati e do 1 me 1.5.
  Nėse nuk I hedh masėn e saktė, orizi bėhet qull, ose shumė I thatė.

  Salca ėshtė holandeze (hollandaise sauce) dhe shkon me peshkun.
  Rice it’s one of the hardest thing for me to cook . Do ta provoj k’te salsen thnx and will have a look for a rice cooker .

  Well done Artini...I adore guys that can cook at least for themselves, it says a lot about their personality : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #378
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Sapo bera nje sallat me laker te bardhe,rrepa te bardhe dhe panxhar sheqeri plus karrota.
  Pastaj zjeva karrota,kunguj gjelle,panxhar perseri dhe laker.
  Keshtu qe perime te ziera kam e per neser.

 20. #379
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Sapo bera nje sallat me laker te bardhe,rrepa te bardhe dhe panxhar sheqeri plus karrota.
  Pastaj zjeva karrota,kunguj gjelle,panxhar perseri dhe laker.
  Keshtu qe perime te ziera kam e per neser.
  Paska dominuar lakra


  Byrek me mish kam ngrene tani ne dreke.


  🦂  🐾

 21. #380
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Paska dominuar lakra


  Byrek me mish kam ngrene tani ne dreke.
  hahahahahaha,epo e kisha ble e ishte e madhe. :p Mire qe futa ne pune.

  Tema; peshk kisha per dreke.

 22. #381
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mami im kishte bere bakllavane sot.


  20181223_171942-1.jpg

  I bera foto te papjekur.


  🦂  🐾

 23. #382
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  I Lumte dora e te ju beje mire .

  Ps... sallate sonte

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #383
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Mengjesi per sot ... I laid some boursin cheese and it was delicious.

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #384
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ja keto tiropitat,sapo i futa te piqen ne furre.

  IMG_20190112_151016~2.jpg

 26. #385
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ja keto tiropitat,sapo i futa te piqen ne furre.

  IMG_20190112_151016~2.jpg
  Te na i kishe sjell te pjekura


  🦂  🐾

 27. #386
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Te na i kishe sjell te pjekura
  hahahahaha,o sa te mira dolen se fryhen kur piqen,por harrova me ju ba foto.
  Heres tjeter tani.

 28. #387
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Meqe sot pragmatika kam qendruar shume ore ne guzhine,per darke sapo gatova paidhaqe pule,me nje salc me mustarda ,limon ereza,konflauer ne fund,kane dal te lesh gishtat .


  IMG_20190112_200721~2.jpg

 29. #388
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Patate me kofsha pule te pjekura ne furre.
   

 30. #389
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 31. #390
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Darka per sonte & it was yammy ... there is kale, underneath

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 13 nga 14 I parėI parė ... 34567891011121314 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Ēfarė mund t’i lejojė vetes njė damė dhe ēfarė jo
  Nga sweetzzinna ne forum Moda dhe estetika
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-12-2018, 09:24
 2. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-05-2018, 19:14
 3. Bota dje sot dhe nesėr
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-09-2013, 17:33
 4. Femra shqiptare dje, sot dhe nesėr…
  Nga Love ne forum Portali i forumit
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-12-2012, 13:53

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •