Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  223
  Forca e Rrespektit
  104

  Embelsir me keksa

   

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,339
  Forca e Rrespektit
  4937
  bombe kalorike
   

 3. #3
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  223
  Forca e Rrespektit
  104
  Shihh ku i shkon mendja :p
   

 4. #4
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,210
  Forca e Rrespektit
  968
  E lexova seksa
   

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,554
  Forca e Rrespektit
  11370
  Ca jane keksat?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Embelsir me moll
  Nga netflix ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2018, 10:44
 2. Embelsir me banane dhe mjeder
  Nga netflix ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-03-2018, 12:01
 3. Embelsir e shpejt
  Nga netflix ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-02-2018, 15:17
 4. Embelsir me keksa dhe molle
  Nga netflix ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-04-2017, 08:47

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •