Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 12 nga 12
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  232
  Forca e Rrespektit
  105

  Patate me ajke ne furre

   

 2. #2
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347
  Ke fillu me ia marr doren netflix.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #3
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  232
  Forca e Rrespektit
  105
  Aver koha pe bėjke t'veten
   

 4. #4

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,427
  Forca e Rrespektit
  3404
  Une patatet i dua te skuqura
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #6
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Ca eshte ajka?
   

 7. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,594
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja i gjo qe e mesova...ate djathin sia kisha hedh naihere...

  Eshte e thjeshte si gje, dhe e shijshme....
   

 8. #8
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  232
  Forca e Rrespektit
  105
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Ca eshte ajka?
  Hope ajke eshte shtresa e yndyrshme qe ze persiper qumeshti kur ta ziejm. Nese te them cream fresh ndoshta te kujtohet.
   

 9. #9
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  232
  Forca e Rrespektit
  105
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ja i gjo qe e mesova...ate djathin sia kisha hedh naihere...

  Eshte e thjeshte si gje, dhe e shijshme....
  Monique nese eshte djathi eshte GUDA super behet
   

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,594
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga netflix Shfaq Poten
  Monique nese eshte djathi eshte GUDA super behet
  Do e provoj dhe do te them
   

 11. #11
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga netflix Shfaq Poten
  Hope ajke eshte shtresa e yndyrshme qe ze persiper qumeshti kur ta ziejm. Nese te them cream fresh ndoshta te kujtohet.
  Hmmm cipa e qumeshtit zjerr dhe creme fraiche sjane e njejta gje e as e njejta shije.....
   

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,763
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ke fillu me ia marr doren netflix.
  1,2 ne kuzhine te gjej.

  Cpaske qene.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •