Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 217

Forum: Kuzhina Shqipėtare

Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 74
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menu e thjeshte (gatime te shpejta)

  Started by bella, 09-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 42,786
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla praktike pėr kuzhinėn tuaj

  Started by sweetzzinna, 24-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 18,272
  19-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Embelsira

  Started by sweetzzinna, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 97,751
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ushqimi dhe pijet tradicionale shqiptare

  Started by E3, 25-01-2010
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 14,802
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Receta te ndryshme

  Started by sweetzzinna, 19-07-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 274
  • Shikime: 117,178
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Palosje pecetash

  Started by Ultraviolet, 06-08-2012
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 12,595
  06-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e kuzhines otomane ne Shqiperi!!!

  Started by sweetzzinna, 20-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 5,728
  20-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 5,996
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Started by L0v3rM4n, 25-11-2015
  11 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
  • Pergjigje: 307
  • Shikime: 16,070
  3 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Embelsir me keksa

  Started by netflix, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 83
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Trileqe

  Started by netflix, 2 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 97
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Byrek

  Started by netflix, 3 Jave Me Pare
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 63
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Embelsire me kafe

  Started by netflix, 16-02-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 42
  16-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Nutella

  Started by netflix, 09-02-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 57
  09-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Embelsir e shpejt

  Started by netflix, 05-02-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 80
  09-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. A keni ngren kete lloj pite

  Started by netflix, 24-01-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 196
  25-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Fli

  Started by netflix, 16-01-2018
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 238
  24-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Started by netflix, 13-01-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 72
  13-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Populli mishngrenes

  Started by sweetzzinna, 20-07-2008
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 4,800
  01-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Paēė tradicionale

  Started by netflix, 01-01-2018
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 153
  01-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Petulla

  Started by netflix, 17-12-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 105
  17-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Ėmbėlsirė me kokos

  Started by netflix, 13-12-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 101
  13-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Krepa me ēokollate dhe banane

  Started by netflix, 02-12-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 132
  03-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 131
  12-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Bukė pogaēe

  Started by netflix, 23-10-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 258
  09-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Pasul ne furr

  Started by netflix, 21-10-2017
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 592
  30-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Llokuma

  Started by netflix, 15-10-2017
  • Pergjigje: 25
  • Shikime: 584
  18-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 19. Oriz me fileto pule

  Started by netflix, 06-10-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 213
  10-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •