android
 1. 13-05-2018
  Shikime:
  254
Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 220

Forum: Kuzhina Shqipėtare

Receta tė kuzhinės tradicionale shqipėtare e mė tepėr...

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Gjithcka rreth te rejave guzhines dhe menys se saj..

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 18
  • Postime: 74
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Menu e thjeshte (gatime te shpejta)

  Started by bella‎, 09-05-2011
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 65
  • Shikime: 43,401
  15-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Kėshilla praktike pėr kuzhinėn tuaj

  Started by sweetzzinna‎, 24-08-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 41
  • Shikime: 18,639
  19-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Embelsira

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 150
  • Shikime: 98,258
  29-03-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ushqimi dhe pijet tradicionale shqiptare

  Started by E3‎, 25-01-2010
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 15,044
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Receta te ndryshme

  Started by sweetzzinna‎, 19-07-2008
  10 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  • Pergjigje: 274
  • Shikime: 117,986
  27-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Palosje pecetash

  Started by Ultraviolet‎, 06-08-2012
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 12,831
  06-08-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historia e kuzhines otomane ne Shqiperi!!!

  Started by sweetzzinna‎, 20-12-2008
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 5,773
  20-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 6,026
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Cfare gatuat sot dhe cfare do gatuani neser?

  Started by L0v3rM4n‎, 25-11-2015
  11 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 11
  • Pergjigje: 318
  • Shikime: 17,120
  7 Ore me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Pite me kungull

  Started by netflix‎, 12-04-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 128
  12-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Embelsir me moll

  Started by netflix‎, 10-04-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 47
  10-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Embelsir me banane dhe mjeder

  Started by netflix‎, 30-03-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 129
  30-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Embelsir me keksa

  Started by netflix‎, 12-03-2018
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 121
  17-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Trileqe

  Started by netflix‎, 04-03-2018
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 134
  04-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Byrek

  Started by netflix‎, 26-02-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 91
  04-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Embelsire me kafe

  Started by netflix‎, 16-02-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 62
  16-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Nutella

  Started by netflix‎, 09-02-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 76
  09-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Embelsir e shpejt

  Started by netflix‎, 05-02-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 103
  09-02-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. A keni ngren kete lloj pite

  Started by netflix‎, 24-01-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 223
  25-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Fli

  Started by netflix‎, 16-01-2018
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 281
  24-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Started by netflix‎, 13-01-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 97
  13-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Populli mishngrenes

  Started by sweetzzinna‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 22
  • Shikime: 4,844
  01-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Paēė tradicionale

  Started by netflix‎, 01-01-2018
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 185
  01-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Petulla

  Started by netflix‎, 17-12-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 120
  17-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 17. Ėmbėlsirė me kokos

  Started by netflix‎, 13-12-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 131
  13-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 18. Krepa me ēokollate dhe banane

  Started by netflix‎, 02-12-2017
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 162
  03-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 155
  12-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 19. Bukė pogaēe

  Started by netflix‎, 23-10-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 311
  09-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •