Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  214
  Forca e Rrespektit
  106

  Oriz me fileto pule

   

 2. #2
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Je qe je sille ndonje pjate ketej tani,se kam tre dite qe porosis nga jashte...i bera paret tasqebap
   

 3. #3
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  214
  Forca e Rrespektit
  106
  hahah

  me qe ra fjala tek porosia, porosit ndonje here edhe nga une se do kesh zbritje :p
   

 4. #4
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,474
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  Do e pregadis ket ushqim patjeter...flm shum netflix
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 5. #5
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  214
  Forca e Rrespektit
  106
  Arfenilla shpresoj tet pelqej
   

 6. #6
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  netfix faleminderit, por ket recept e di vet .........por ti me trego keto puēurkat? Une e di qe skan vitamine fare.... edhe nuk di pse kuzhina nuk i menjanon prej perdorimi? Ke pergjigjje ti? Cfare mendon per to?

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 7. #7
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555
  Citim Origjinale Postuar nga netflix Shfaq Poten
  hahah

  me qe ra fjala tek porosia, porosit ndonje here edhe nga une se do kesh zbritje :p
  S'dua t'ju rendoj se e di qe po e porosita nga ju,do ma ofroni badiava e s'do pranoni asnje lek,per shkak te njohjes personale nga ky forum
   

 8. #8
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  214
  Forca e Rrespektit
  106
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  netfix faleminderit, por ket recept e di vet .........por ti me trego keto puēurkat? Une e di qe skan vitamine fare.... edhe nuk di pse kuzhina nuk i menjanon prej perdorimi? Ke pergjigjje ti? Cfare mendon per to?
  Me thene te drejten une i pelqej shume kam nje deshire te vecant per konsumin e tyre ndersa per vitamine, nese nuk gabohem permbajn vitamin B,C. gjithashtu hekur dhe proteina
   

 9. #9
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  214
  Forca e Rrespektit
  106
  Citim Origjinale Postuar nga AnGeLiC Shfaq Poten
  S'dua t'ju rendoj se e di qe po e porosita nga ju,do ma ofroni badiava e s'do pranoni asnje lek,per shkak te njohjes personale nga ky forum
  Ai momenti kur altruizmi vjen ne shprehje. hahaha
   

 10. #10
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  netflix,

  e di qe ka shum pak kalorien dhe shum pak vitamin D -ka puēurka... ska tjeter gje ne te... prandaj te pyeta.


  Te pershendes

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 11. #11
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  27
  Postime
  214
  Forca e Rrespektit
  106
  gjithsesi mua me pelqejn shume
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •