Announcement

Collapse
No announcement yet.

Portali

Collapse

Te fundit

Collapse

 • Toka ėshtė e sheshtė! Youtube shton numrin e “besimtarėve” tė teorisė sė veēantė
  WxP
  Studiuesit besojnė se e kanė identifikuar arsyen kryesore tė rritjes sė ndjeshme tė numrit tė njerėzve qė besojnė se Toka ėshtė e rrafshėt. E ajo, sipas tyre, ėshtė Youtube

  Nga tė gjithė njerėzit e intervistuar, vetėm njėri nuk e kishte parė vetė faqen e shndėrruar nė njė industri miliarda euroeshe; Tė gjithė tė tjerėt pohojnė se ndryshuan mendje pėr formėn e planetit pasi panė videot promovuese tė teorive konspirative nė youtube.

  Dyshimet e studiuesve u shtuan pas pjesėmarrjes...
  18 hours ago
 • Shuhen dyshimet, Kryemadhi: LSI i bashkohet PD-sė nė djegien e mandateve!
  NeVertiti
  Shuhen dyshimet, Kryemadhi: LSI i bashkohet PD-sė nė djegien e mandateve!.


  Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i ka dhėnė fund dyshimeve pėr bashkimin ose jo tė LSI-sė me Partinė Demokratike dhe aleatėt e tjerė opozitarė nė vendimin pėr tė djegur mandatet parlamentare.

  Nė njė dalje pėr mediat nga selia e LSI, pas mbledhjes sė grupit parlamentar ku ka pasur edhe debate tė forta, Kryemadhi ka sqaruar se partia qė ajo drejton sheh si rrugėzgjidhje tė vetme pėr kushtet ku gjendet vendi,...
  1 day ago
 • SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte
  NeVertiti
  SHBA dhe BE reagojnė ashpėr ndaj dhunės: Palėt tė distancohen nga kėto akte.

  Kanė ardhur edhe reagimet e para tė ndėrkombėtarėve, pasi ka qenė Bashkimi Europian qė ka lėshuar njė deklaratė zyrtare, ku ka kėrkuar t’i jepet fund dhunės. Nė deklaratėn e delegacionit tė BE-sė, qė foli edhe nė emėr tė ambasadave tė unionit, tė akredituara nė Tiranė, bėhet thirrje qė palėt tė distancohen nga dhuna. “Delegacioni i Bashkimit Europian, sė bashku me tė gjitha ambasadat e unionit, tė akredituara...
  2 days ago
 • Policia e Shtetit
  Passion
  Mbreme e dje gjate dites isha ne ndjekje te zhvillimit te demostrates .

  E pse ka nje mori pakenaqesish,per disa arsye te miat nuk mora mundin te jem pjese e asaj demostrate.

  Ata qe thyenin mllef e extrem te shprehur,sot nga policia e shtetit paska arrit indetifikimin e kapjen e tyre.


  Policia e Shtetit  Tiranė

  Pas analizimit tė pamjeve filmike, raport shėrbimeve dhe provave tė tjera tė mbledhura, gjatė protestės...
  2 days ago
 • Limaj tregon detajet e darkės me Ramėn nė shtėpinė e Thaēit
  WxP

  Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi, gjatė mbrėmjes sė tė dielės kishte ftuar pėr njė darkė nė shtėpinė e tij tė re, nė periferi tė Prishtinės, udhėheqėsit e koalicionit qeverisės tė vendit, dhe kryeministrin e Shqipėrisė, Edi Rama. Takimin te Thaēi e ka bėrė publik i biri i presidentit, i cili ka publikuar njė fotografi.

  Pjesė e kėsaj darke ishte edhe zėvendėskryeministrat e Kosovės, Fatmir Limaj, i cili ka treguar gjatė emisionit “Pressing nė T7” disa detaje tė kėsaj darke....
  Rama Thaci Pacolli limaj hajradinaj
  1 week ago
 • Kanada, themeluesi i Bitcoin vdes pa lėnė fjalėkalimin
  WxP
  QuadrigaCX, njė nga platformat mė tė rėndėsishme kanadeze pėr tė investuar nė kriptovalut, ndodhet prej ditėsh nė njė situatė tė vėshtirė pas vdekjes sė papritur tė themeluesit tė saj, 30-vjeēarin Gerarl Cotten, i cili vdiq nga sėmundja e Crohn nė Indi, nė 9 dhjetor.

  Askush, as edhe bashkėshortja e tij, nuk e di paswordin pėr tė hyrė nė website dhe teorikisht kanė shkuar kot 150 milion dollarė: 26,500 bitcoin, 11mijė bitcoin cash SV, 35 mijė bitcoin Gold, 200 mijė Litecoin dhe 430 mijė...
  1 week ago
 • Pse tradhtojnė meshkujt? Disa arsye qė (nuk) kanė kuptim!
  NeVertiti
  Pse tradhtojnė meshkujt? Disa arsye qė (nuk) kanė kuptim!


  Ka shumė arsye pse meshkujt tradhtojnė dhe futen nė kėto lloj avanturash, mirėpo nė fund gjithēka mund tė kthehet nė boomerang qė shkatėrron lidhjen dhe nė fund zbulohen tė gjitha. Nė tė vėrtetė tradhtojnė edhe femrat, por statistikat tregojnė se burrat janė mė tė prirur se partneret e tyre.

  Ndryshimet e sjelljes sė tij janė tė paevitueshme, mirėpo kur i shtohet brenga pėr pamjen e jashtme, afera ėshtė gjė e sigurtė....
  1 week ago
 • Zbulohet sa miliona euro ka ndarė Serbia pėr lobim pro ndarjes sė Kosovės
  NeVertiti
  Zbulohet sa miliona euro ka ndarė Serbia pėr lobim pro ndarjes sė Kosovės


  Korrigjimi i kufirit Kosovė-Serbi ėshtė njė nga temat mė tė nxehta tė momentit, pasi shumė aludime pėr shkėmbime tė mundshme territoresh po qarkullojnė.

  Duket se edhe politika shqiptare ėshtė ndarė nė klane pėrsa i pėrket kėsaj ēėshtje, me ish-kryeministrin Sali Berisha qė ėshtė rreshtuar kundėr ndarjes sė Kosovės. Ndėrkohė nė Europė dhe SHBA ka nisur lobimi pro dhe kundėr kėtij pakti qė po “trazon” ujėrat...
  1 week ago

shqip forum

 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
There are no articles in this category.
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
Working...
X