Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4
 1. #1
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,153
  Forca e Rrespektit
  3351

  Ēfarė tregojnė pėr shėndetin e femrės thithkat e sheshta apo tė “fshehura”

  Trupi i femrės nuk ėshtė ai qė “shitet” nėpėr revista mode apo pasarela mode! Trupi i femrės ka qime, ka strije, ka celulit dhe ēdo femėr ka fatin tė jetė unike.

  Thithkat janė njė ndėr pjesėt e trupit qė mund tė ndryshojnė nga njėra femėr nė tjetrėn dhe askush nuk duhet tė mendojė qė nuk ėshtė normale vetėm se pamja e tyre mund tė jetė ndryshe.

  10 deri nė 20% e femrave kanė thithka tė sheshta apo tė futura brenda.

  Jeni shqetėsuar mė kot nėse keni menduar se kėto tė fundit janė rrezik pėr shėndetin tuaj. Temperaturat e ftohta apo ereksioni mund t’i nxjerrė nė sipėrfaqe kėto thithka pėrkohėsisht. Kjo gjendje jo vetėm qė nuk tregon asgjė pėr shėndetin tuaj, por femrat mund tė japin gjithashtu normalisht gji, vetėm se bebja do e ketė mė tė vėshtirė pirjen e qumėshtit.

  Mėnyra e vetme pėr t’i ndryshuar pamjen thithkave ėshtė kirurgjia plastike, por duke mos qenė tė rrezikshme nuk keni asnjė pse arsye tė ndėrmerrni rrisqe tė tilla, shkruan Living.
  Tiranaobserver
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,265
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  S"me pelqejne cicat me maja te dala shume..
   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,230
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  S"me pelqejne cicat me maja te dala shume..
  Se mos do i thithesh ti.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,265
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Se mos do i thithesh ti.
  Zot na ruaj,sigurisht qe jo.
  Por po flas me shijen time te esktetikes se nje trupi femre
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •