Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 3 nga 3

Lajme nga Shqiperia , Lajme nga Vendi , Lajme nga Kosova , Analizė-Opinion , Zgjedhjet Parlamentare 2009 , Zgjedhjet Vendore 2011 , Zgjedhjet Parlamentare 2013 , Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare , Lajme kulturore , Tė fundit nga Bota e Spektaklit: ‘Shqiptarė tė mallkuar’ u brohorit nė protestėn kundėr emrit tė ri tė Maqedonisė

 1. Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,678
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797

  Jump to Comments

  ‘Shqiptarė tė mallkuar’ u brohorit nė protestėn kundėr emrit tė ri tė Maqedonisė

  2 Comments fv by NeVertiti Published on 14-06-2018 14:43
  ‘Shqiptarė tė mallkuar’ u brohorit nė protestėn kundėr emrit tė ri tė Maqedonisė  ”Trekėmbėsh”, ”Tradhėtarė”, ”Varje”, ”Maqedoni antike” dhe shumė ofendime e mallkime pėr politikanė maqedonas dhe udhėheqės tė LSDM-sė.

  Gjorge Ivanov pas refuzimit tė pranimit tė marrėveshjes nga protestuesit shihej si hero, shkruan Telegrafi Maqedoni.

  Edhe shqiptarėt, si ēdo ngjarje tjetėr nė Shkup, nuk mbetėn pa u ofenduar. ”Le tė kuptojnė shqiptarėt e mallkuar se emri nuk do tė ndryshohet”. kėndohej nga protestuesit.

  Pas kėsaj, mbrėmė ka pasur reagime nė rrjetet sociale pėr tė dėnuar kėto ofendime makabre.  b;dardaniasacra
   

 2. Total Comments 2

  Comments

 3. #2
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,472
  Forca e Rrespektit
  101
  jem mesuar kesi gjera nuk na vjen qudi
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 4. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,816
  Forca e Rrespektit
  529
  Hahaha e kush bertet ata pa atdhe... Po keta tanet cfare bene apo sehir si gjithmone...
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •