Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 145

Forum: Lajmėrime dhe Reklama

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Interesante:Ora Boterore e statistikave

  Started by fcbesia‎, 17-09-2008
  • Pergjigje: 23
  • Shikime: 4,425
  19-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Exclamation Shtepia e Teknologjise

  Started by ose.al‎, 1 Ditė mė Parė
  shqipėri, teknologji
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 35
  1 Ditė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Faqa me e re per Njohje online

  Started by Walker‎, 07-12-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 267
  07-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Falas - mėsimi i gjuhėve tė huaja

  Started by Violetta‎, 28-07-2018
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,238
  04-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Chat Fajtori ForumiVirtual

  Started by aliu‎, 12-03-2018
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 946
  02-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 60,781
  09-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Filma me titra Shqip ?

  Started by Dying_Poet‎, 18-06-2017
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 922
  22-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. https://www.dibrajon.tk

  Started by [DeNiS]‎, 07-05-2017
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 508
  07-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Bashkpunoni me ne!

  Started by SaranDioTi‎, 30-09-2016
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 705
  30-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Tashme Chati zyrtar i forumit

  Started by AL3XI‎, 15-09-2016
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 646
  17-09-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Big Brother Online

  Started by Bigu08‎, 04-06-2016
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 753
  05-06-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Testohuni ne lende te ndryshme

  Started by MasteR‎, 21-05-2016
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 424
  21-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Shes 2 fanpage te huaja

  Started by CAKMAKU‎, 27-06-2013
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 3,075
  26-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Lajmerim (BULMETORJA VIRTUALE)

  Started by Dying_Poet‎, 12-12-2012
  • Pergjigje: 21
  • Shikime: 4,168
  12-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Host dhe domain per shitje..

  Started by Peqins‎, 02-02-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 470
  02-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Dhurata Ime - Ide per Dhurata Falas

  Started by annastasia‎, 11-10-2015
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,258
  11-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Trashje Pa Kufi

  Started by rana‎, 06-07-2010
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 2,775
  27-07-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 991
  21-02-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 8 12345678 E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •