Shqiptar te Bashkuar
android
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 4 nga 4
 1. #1
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Mosha
  27
  Postime
  451
  Forca e Rrespektit
  0

  Bashkpunoni me ne!

  Pershendetje, ne radhe te pare.

  Ju njoftojme se jemi ne ngritje te nje serveri dhe kerkojme "te vjeterit" e fajtorit, pse jo ta ringrejme perseri.
  Ky eshte thjeshte nje bashkpunim qe ne kerkojme nga c`do kush qoft,per te miren ton,per te miren e rritjes se userave ne kanal.

  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi keto website.
  Code:
  chat.shoqeria.net
  www.tiranalive.al
  chat.argetohu.com
  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.
   

 2. #2
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Bashkpunoni me ne!

  Citim Origjinale Postuar nga SaranDioTi Shfaq Poten
  Pershendetje, ne radhe te pare.

  Ju njoftojme se jemi ne ngritje te nje serveri dhe kerkojme "te vjeterit" e fajtorit, pse jo ta ringrejme perseri.
  Ky eshte thjeshte nje bashkpunim qe ne kerkojme nga c`do kush qoft,per te miren ton,per te miren e rritjes se userave ne kanal.

  Fajtori ka qene dhe eshte serveri me i madh shqiptar me mbi 500 usera ne kanalet e tij si #shqiperia etj.

  Momentalisht kemi keto website.
  Code:
  chat.shoqeria.net
  www.tiranalive.al
  chat.argetohu.com
  Ju mirepresim, nese dikujt nuk i ka ikur akoma nostalgjia dhe deshira per bashkpunim.
  bashkpuniim esht mundesia e duhur
   

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,795
  Forca e Rrespektit
  3191

  Titulli: Bashkpunoni me ne!

  Ca eshte o legjende se,nuk marrim vesh ne ketej ?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 4. #4
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Bashkpunoni me ne!

  nuk e di qka me drejtohesh mua nuk jam shef apo informator
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •