android
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 120

Forum: Letėrsia

Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 37
  • Postime: 2,204
 2. Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Loyalty,
  3. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 41
  • Postime: 1,042
 3. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 31
  • Postime: 2,090
 4. Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Loyalty,
  3. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 68
  • Postime: 2,617
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libri i fundit

  Started by Jeta‎, 19-07-2008
  22 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22
  • Pergjigje: 655
  • Shikime: 49,667
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fragmente te perzgjedhura

  Started by Marla‎, 30-01-2014
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 165
  • Shikime: 11,418
  30-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teoria e letėrsisė-RAPORTET MIDIS ARTEVE

  Started by NeVertiti‎, 10-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,454
  11-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fabulat

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 17,081
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 100 librat qė duhen lexuar

  Started by sweetzzinna‎, 22-12-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 13,499
  07-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 23 prilli – Dita Boterore e Librit

  Started by Love‎, 23-04-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,027
  23-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historiku i Bibliotekės Kombėtare Shqiptare !

  Started by Iron_Leon‎, 16-02-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,347
  16-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme te re...

  Started by Katia‎, 16-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,472
  16-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Eseja dhe llojet e esesė

  Started by E3‎, 31-05-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,673
  31-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme per ndihme...

  Started by Karamele Zana‎, 18-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,723
  18-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Letėr poezisė

  Started by kitrra 123‎, 1 Javė mė Parė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 32
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Vargjet e Drejtorit.... :)

  Started by Drejtori‎, 17-05-2017
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 585
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Me kalimin e kohes...

  Started by milva‎, 11-11-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 89
  • Shikime: 8,759
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Ditari sekret i Federico Fellinit

  Started by NeVertiti‎, 09-04-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 30
  09-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Mos u zemero....!

  Started by Loverboy‎, 24-03-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,145
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Levizur: Konkursi i letersise 2018

  Started by jana80‎, 14-02-2018
  •  
  •  
 7. Levizur: Konkursi i letėrsisė!-2018

  Started by jana80‎, 29-01-2018
  •  
  •  
 8. Si te frymezohem per nje shkrim..

  Started by Nicktjeter‎, 16-02-2015
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,402
  25-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Konkursi i Javes (2)

  Started by ZoteriaJuaj‎, 09-01-2018
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 624
  21-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Libri i fundit qe ke blere?

  Started by NeVertiti‎, 21-08-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 244
  20-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Levizur: Njofime per konkursin e letersise 2018

  Started by jana80‎, 06-01-2018
  •  
  •  
 12. Konkurs Nje Javor

  Started by ZoteriaJuaj‎, 17-12-2017
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 447
  02-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 182
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Si te shkruani njė Roman ?

  Started by Gjarperesha‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 7,300
  21-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Cfare eshte per ju letersia?

  Started by bella‎, 11-07-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 10,133
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Quiz rreth letersise..!!!

  Started by AnGeLiC‎, 17-06-2017
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 739
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Nėse lexon je mė i lumtur. Ja prova

  Started by NeVertiti‎, 24-10-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 158
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •