Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 123

Forum: Letėrsia

Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 38
  • Postime: 2,319
 2. fv

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 108
  • Postime: 528
 3. fv

  Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 41
  • Postime: 1,042
 4. fv

  Ky konkurs eshte per te gjithe ata qe jane dashamires te germave , e me penen e tyre nderojne kete rubrike kaq te dashur. Po aq eshte edhe per ju dashamires te germave , ku me mendimet, votimet, nxirrni ne pah me te miren e gjithkujt JU mirepres :)

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 1
  • Postime: 14
 5. fv

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 31
  • Postime: 2,138
 6. fv

  Moderatoret:

  1. ZoteriaJuaj,
  2. Passion

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 68
  • Postime: 2,684
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libri i fundit

  Started by Jeta‎, 19-07-2008
  24 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 24
  • Pergjigje: 690
  • Shikime: 74,963
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fragmente te perzgjedhura

  Started by Marla‎, 30-01-2014
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 166
  • Shikime: 15,082
  14-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teoria e letėrsisė-RAPORTET MIDIS ARTEVE

  Started by NeVertiti‎, 10-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,859
  11-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fabulat

  Started by *Mia*‎, 19-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 17,568
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 100 librat qė duhen lexuar

  Started by sweetzzinna‎, 22-12-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 13,894
  07-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 23 prilli – Dita Boterore e Librit

  Started by Love‎, 23-04-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,096
  23-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historiku i Bibliotekės Kombėtare Shqiptare !

  Started by Iron_Leon‎, 16-02-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,414
  16-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme te re...

  Started by Katia‎, 16-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,530
  16-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Eseja dhe llojet e esesė

  Started by E3‎, 31-05-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,911
  31-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme per ndihme...

  Started by Karamele Zana‎, 18-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,795
  18-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Vargjet e Drejtorit.... :)

  Started by Drejtori‎, 17-05-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 745
  12-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Ana, njė histori tragjike dashurie

  Started by NeVertiti‎, 25-06-2018
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 165
  21-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Quiz...nga kush eshte shkeputur?!

  Started by Nicktjeter‎, 23-03-2015
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 38
  • Shikime: 3,297
  28-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Me kalimin e kohes...

  Started by milva‎, 11-11-2009
  4 Faqet
  1 2 3 4
  • Pergjigje: 91
  • Shikime: 9,278
  24-10-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 285
  06-07-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Letėr poezisė

  Started by kitrra 123‎, 11-06-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 122
  11-06-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Ditari sekret i Federico Fellinit

  Started by NeVertiti‎, 09-04-2018
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 86
  09-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Mos u zemero....!

  Started by Loverboy‎, 24-03-2012
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 2,314
  10-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Levizur: Konkursi i letersise 2018

  Started by jana80‎, 14-02-2018
  •  
  •  
 9. Levizur: Konkursi i letėrsisė!-2018

  Started by jana80‎, 29-01-2018
  •  
  •  
 10. Si te frymezohem per nje shkrim..

  Started by Nicktjeter‎, 16-02-2015
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,530
  25-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Konkursi i Javes (2)

  Started by ZoteriaJuaj‎, 09-01-2018
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 1,100
  21-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Libri i fundit qe ke blere?

  Started by NeVertiti‎, 21-08-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 962
  20-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Levizur: Njofime per konkursin e letersise 2018

  Started by jana80‎, 06-01-2018
  •  
  •  
 14. Konkurs Nje Javor

  Started by ZoteriaJuaj‎, 17-12-2017
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 971
  02-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 246
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Si te shkruani njė Roman ?

  Started by Gjarperesha‎, 04-11-2008
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 8,564
  21-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •