Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 9 nga 9

Forum: Letėrsia antike greke

 1. Homeri

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 6,288
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Helena e Trojės dhe misteri i saj

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2009
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 5,133
  26-06-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Mitologjia

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2009
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 9,762
  19-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Sofokliu

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 12,787
  20-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Aristoteli

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 4,643
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Aristofani

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 3,444
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Eskili

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 5,242
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Letersia antike-greke

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 6,423
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •