Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 118

Forum: Letėrsia

Gjithcka mbi letėrsinė shqiptare dhe tė huaj, atė tė vjetėr dhe tė re. Bota e librit dhe autorit

Nėn-Forume Threads / Posts  Postimi i Fundit

 1. fv

  Moderatoret:

  1. Loyalty,
  2. jana80,
  3. ZoteriaJuaj

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 37
  • Postime: 2,181
 2. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 107
  • Postime: 523
 3. fv

  Konkursi i letėrsisė ju fton tė gjithėve ju anetarė tė Forumit Virtual tė merrni pjesė me krijimtarine tuaj nė fushėn e letėrsisė,lejohen tė gjitha krijimet personale qė i pėrshtaten temės qė do jetė ēdo muaj e ndryshme.

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. ZoteriaJuaj,
  3. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 41
  • Postime: 1,043
  1. Veprimet e Forumit:

   Statistikat e Forumit:

   • Tema: 26
   • Postime: 877
 4. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 30
  • Postime: 2,037
 5. fv

  Moderatoret:

  1. jana80,
  2. ZoteriaJuaj,
  3. Loyalty

  Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 67
  • Postime: 2,570
 6. Veprimet e Forumit:

  Statistikat e Forumit:

  • Tema: 109
  • Postime: 758
 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fragmente te perzgjedhura

  Started by Marla, 30-01-2014
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 157
  • Shikime: 9,810
  5 Dite me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Libri i fundit

  Started by Jeta, 19-07-2008
  22 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22
  • Pergjigje: 647
  • Shikime: 46,873
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Teoria e letėrsisė-RAPORTET MIDIS ARTEVE

  Started by NeVertiti, 10-05-2016
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 1,080
  11-05-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Fabulat

  Started by *Mia*, 19-07-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 54
  • Shikime: 16,495
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 100 librat qė duhen lexuar

  Started by sweetzzinna, 22-12-2009
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 13,149
  07-09-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 23 prilli – Dita Boterore e Librit

  Started by Love, 23-04-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,993
  23-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Historiku i Bibliotekės Kombėtare Shqiptare !

  Started by Iron_Leon, 16-02-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,308
  16-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme te re...

  Started by Katia, 16-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,427
  16-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Eseja dhe llojet e esesė

  Started by E3, 31-05-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 11,400
  31-05-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Para se te hapni nje teme per ndihme...

  Started by Karamele Zana, 18-12-2009
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 3,653
  18-12-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Levizur: Konkursi i letersise 2018

  Started by jana80, 1 Javė mė Parė
  •  
  •  
 2. Me kalimin e kohes...

  Started by milva, 11-11-2009
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 84
  • Shikime: 8,247
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Levizur: Konkursi i letėrsisė!-2018

  Started by jana80, 3 Jave Me Pare
  •  
  •  
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 1,283
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Konkursi i Javes (2)

  Started by ZoteriaJuaj, 09-01-2018
  • Pergjigje: 17
  • Shikime: 548
  4 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Libri i fundit qe ke blere?

  Started by NeVertiti, 21-08-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 192
  20-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Levizur: Njofime per konkursin e letersise 2018

  Started by jana80, 06-01-2018
  •  
  •  
 7. Konkurs Nje Javor

  Started by ZoteriaJuaj, 17-12-2017
  • Pergjigje: 29
  • Shikime: 347
  02-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 130
  28-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Si te shkruani njė Roman ?

  Started by Gjarperesha, 04-11-2008
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 6,358
  21-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Cfare eshte per ju letersia?

  Started by bella, 12-07-2011
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 30
  • Shikime: 9,199
  02-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Vargjet e Drejtorit.... :)

  Started by Drejtori, 17-05-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 479
  26-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Quiz rreth letersise..!!!

  Started by AnGeLiC, 17-06-2017
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 614
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 111
  24-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Si tė ndahesh nga njė grua

  Started by NeVertiti, 11-09-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 137
  11-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 362
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

  Started by AnGeLiC, 17-06-2017
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 250
  21-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •