android
Duke Lexuar Temat 1 ne 9 nga 9

Forum: Letėrsia antike greke

 1. Mitologji - 12 zotat e olimpit

  Started by braziljania‎, 23-12-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 7,342
  1 Javė mė Parė Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Homeri

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 5,488
  22-12-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Helena e Trojės dhe misteri i saj

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2009
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 4,255
  26-06-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Mitologjia

  Started by sweetzzinna‎, 28-09-2009
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 8,711
  19-02-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sofokliu

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 11,370
  20-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Aristoteli

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 4,064
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Aristofani

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,675
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Eskili

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 4,456
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Letersia antike-greke

  Started by CoNNecT‎, 20-07-2008
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 5,389
  20-07-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •