android
 1. 13-05-2018
  Shikime:
  287
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 109

Forum: Letėrsia botėrore

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Lista e autoreve dhe Librave qe kane marre cmimin Nobel.

  Started by ReNdEx‎, 06-08-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,724
  22-11-2014 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Te njohim shkrimtaret e medhenj...

  Started by scorpione29‎, 27-02-2010
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 4,887
  28-02-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Victor Hugo

  Started by Morena‎, 01-07-2011
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 5,236
  2 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Johann Wolfgang Goethe

  Started by *Mia*‎, 24-07-2008
  • Pergjigje: 18
  • Shikime: 6,244
  3 Jave Me Pare Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Charles Bukowski

  Started by bella‎, 08-07-2011
  5 Faqet
  1 2 3 4 5
  • Pergjigje: 132
  • Shikime: 16,673
  01-04-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Fedor Ivanovic Tjutcev

  Started by Loyalty‎, 29-03-2018
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 74
  29-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Sergej Esenin

  Started by *Mia*‎, 24-07-2008
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 4,703
  29-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Erich Maria Remarque

  Started by agata‎, 16-11-2008
  • Pergjigje: 26
  • Shikime: 13,840
  18-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 56
  04-03-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Alda Merini

  Started by Didi‎, 19-07-2013
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,390
  28-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 1,476
  15-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 65
  17-12-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 175
  14-11-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Haruki Murakami.

  Started by Nicktjeter‎, 29-09-2017
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 160
  29-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Alexander Pushkin

  Started by Katia‎, 15-06-2011
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 7,206
  14-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 831
  05-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Jacques Prévert

  Started by Katia‎, 01-08-2012
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 1,778
  02-08-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 178
  29-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. William Shakespeare

  Started by braziljania‎, 12-08-2008
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 7,435
  10-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Fyodor Mikhaylovich Dostoyevsky

  Started by theaxeofpain‎, 22-02-2010
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 3,798
  10-06-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •