Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 8 nga 8
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Iluzion optik, ēfarė ka brenda rrethit?  A ėshtė shikimi juaj kaq i mprehtė sa tė dallojė se ēfarė ka brenda kėtij rrethi tė kuq?

  Ngacmuesit e trurit duan tė testojnė vizionin optik nė internet pėr tė parė nėse njerėzit arrijnė tė shohin diēka brenda rrethi tė kuq, dhe a arrijnė tė shohin gjithēka?

  Ky test i vogėl ėshtė bėrė trend online ku shumė njerėz shkruajnė mbi atė qė shohin. Teksa disa njerėz arrijnė tė shohin gjithēka, shumė prej tyre pak gjėra dhe tė tjerė, asgjė pėrveēse rrethit tė kuq.

  Disa mund tė shohin thjesht njė kalė. Disa tė tjerė edhe detajet e tjera tė fotos, si barin, samarin etj., ndėrsa tė tjerė nuk shohin asgjė.

  / Top Channel

   

 2. #2
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Iluzion optik, ēfarė ka brenda rrethit?

   

 3. #3
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677

  Titulli: Iluzion optik, ēfarė ka brenda rrethit?

  Me sy te lire shikoj kalin samarin dhe dy nenbarkezat , dhe kembet me ngjajn te bardha , apo jo ?
   

 4. #4
  θαλασσα fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,537
  Forca e Rrespektit
  1176

  Titulli: Iluzion optik, ēfarė ka brenda rrethit?

  Tani kalin e pashe dhe une , por e ktheva me kok poshte tel vura re nje mace shtrire per qef te vet me bishtin perpjete
   

 5. #5
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Iluzion optik, ēfarė ka brenda rrethit?

  Kalin, samarin dhe macen shof une, tek ai rrethi i vogel. Ky rrethi i madh sikur me vriska syte.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 6. #6
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ne pamje ta par psh vetem nje kal,asgje tjeter.
   

 7. #7
  fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  po rrethi ku eshte?
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga floweer Shfaq Poten
  po rrethi ku eshte?
  Te rrethi kujteses...margarita begolli
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Tė kuptoni njė mashkull: Ēfarė ndodh brenda kokės sė tij
  Nga NeVertiti ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 07-12-2017, 10:15
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-04-2017, 18:35
 3. Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-04-2015, 00:12
 4. POZITA GJEOGRAFIKE e rrethit te Durresit
  Nga WxP ne forum Gjeologji dhe Gjeografi
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-07-2008, 19:51

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •