Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 33
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  3 gjera interesante mbi femrat.

  1. Femrat nuk dine cfare duan.
  2. Femrat masturbohen.
  3. Femrat urrejne per vdekje femrat e tjera.

  P.s seshte kurth, do i nxjerr te gjitha sheshit.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #2
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905

  1-Femrat jan te embla
  2-Femrat jan te bukura
  3-Femrat kan guxim.
   

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kerkojne gjithmone nje preh te ri.
  Nuk jane kurre te qeta ne nen-unin e tyre te "gjuetise" jo per efekt erotik por psikollogjik.
  Duhet te mesojme te dashurojme me shume veten se sa me demek "ate qe dashurojme"
   

 4. #4
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,779
  Forca e Rrespektit
  1402
  1- Jo te gjitha femrat genjejne
  2- Jo te gjitha femrat jane kurva
  3- Jo te gjitha femrat jane materialiste
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 5. #5
  1. qajne dhe qeshin njekohesisht
  2.behen pishman per cdo gje
  3.Behen Nena
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #6
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,779
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  1. qajne dhe qeshin njekohesisht
  2.behen pishman per cdo gje
  3.Behen Nena
  Pershkrim me te bukur dhe me te vertete se ky i yti smund te kete . Bravo Soulin
  Heren e fundit u redaktua nga Delirium; 06-02-2018 ne 19:18.
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 7. #7
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rossonero
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  463
  Forca e Rrespektit
  138
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  1. Femrat nuk dine cfare duan.
  2. Femrat masturbohen.
  3. Femrat urrejne per vdekje femrat e tjera.

  P.s seshte kurth, do i nxjerr te gjitha sheshit.
  Po keto gjera i dine te gjithe une thash se mos do kishe thone na i gjo te re


  Femrat e sotme e kane mendjen vec per dy gjera po nejse
   

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Jane sensuale kur duan.
  Dine te durojne dhe te presin.
  Jetojne per njerzit qe duan dhe familjen e tyre.
   

 9. #9
  Femrat i falin gjithe arin e jetes se tyre meshkujve ne nje nate te vetme, dhe pastaj ja u kerkojne ēdo dite e nga pak per gjithe jeten.
   

 10. #10
  1.Dollapin plot me rrobe dhe thone: Skam asgje cfare te vesh
  2.kur nxehen mohojne krejt tmirat e partnerit duke i pergjithsuar
  3. Jane qenie te dhimbshme
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #11
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  1.Dollapin plot me rrobe dhe thone: Skam asgje cfare te vesh
  2.kur nxehen mohojne krejt tmirat e partnerit duke i pergjithsuar
  3. Jane qenie te dhimbshme
  E cfare ishte ajo dite qe te takova...ahhahahaha.
  E kaq vite e aq vite ahhahahahaahha
   

 12. #12
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  1- Jane te embla.
  2-Jane sherbet.
  3-jane per lezet
   

 13. #13
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  1.mbi te gjitha jan qenje njerzore
  2.duke qene qenje njerzore kan ndjenje e llogjike
  3.duke patur ndjenjen dhe llogjiken vendosin te behen personazhe kryesore te jetes ne rolin qe here e zgjedhin e shume here "jua" caktojne ne menyre direkte apo indirekte...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #14
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  1-Femra esht Hėnė.
  2-Femra esht oksigjen.
  3-Femra esht mrekulli.
  Te dashur meshkuj na marrshi tmirat se tkqija skemi
   

 15. #15
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,707
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kjo teme ... do te ja vlente qe ti thonin meshkujt ndaj femrave: Perndryshe ngelemi thjeshte viktime..... nen hijen e drites. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #16
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,188
  Forca e Rrespektit
  89
  Po ne veqanti per femrat Shqiptare kemi per te thene 3 gjera interesante?
   

 17. #17
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357
  1. Jane shume te bukura

  2. Jane shkaktare kryesore te fitimit te xhehnemit te neve meshkujve !

  3. Nese jane te udhezuara ne rrugen e drejte , jane kenaqesia me e madhe e kesaj dynjaje !

  C3ni
  87654321

 18. #18
  Jane njerez, jane ajer jane embelsira, Lol

  Nejse

  FAkt:
  1. pavarsisht barcaletave me femra shofere, ato Kane me pak aksidente me makine se meshkujt
  2. Jane te pasigurta per bukurine qe posedojne
  3. Po mos te kishin problemin e peshes do hanin nonstop cokollata
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Jane shume mashtruese.
  Shume gjahtare.
  Shume sensibel.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #20
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Pergjethsisht i kane floket e gjata .
  Merren me shume me tjetrin se me veten.
  Personifikojne veten si "deshmore" padrejtesish,gabimi fatal i tyre pergjethsisht.
   

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Une jam femer
  Ti je femer
  Edhe ajo eshte nje Femer
   

 22. #22
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Une di veq dy gjana interesante:

  Ne majen e acari, zjarr
  Ne kulmin e vapes, fllad
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #23
  arrijne te te qetesojne vetem me 1 perqafim
  jane multitasking
  Sakrifikojne shume
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 24. #24
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  Jan dashuri
  Jan dashuri
  Jan dashuri....
   

 25. #25
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  - sensibel

  - sensibel

  - sensibel

  te ndijshme ne ēdo aspekt pra.....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Femrat jane perverse.
  Plot prapaskena.
  Jane melodramatike.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 27. #27
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  sa jan te embla
  aq inteligjente
  aq te ngaterruara

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #28
  Jane burrnesha!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #29
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nuk i njoh,prandaj sflas dot shume rreth tyre.
  pergjethsisht gjithcka rreth tyre eshte relative.
   

 30. #30
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Jane te ndjeshme dhe te sinqerta,por jane te rralla.
  Perqafojne dashurine,por shumicen e rasteve nuk e dine qe dashuria e tyre vjen duke dashur vetveten e tyre.
  Nje femer qe nuk mbron me shume femijen dhe familjen se veten e saj,ajo eshte e rrezikshme ta kesh afer.
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.
  Nga Marla ne forum Lojra
  Pergjigje: 121
  Postimi i Fundit: 11-02-2018, 17:59
 2. 10 Gjėra: Femrat me mire se Meshkujt
  Nga Karamele Zana ne forum Stil jete
  Pergjigje: 36
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 01:17
 3. 10 fakte interesante mbi muajin e Ramazanit
  Nga AnGeLiC ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-06-2017, 02:52
 4. A joshen femrat me para? Ja disa teste interesante!
  Nga Ylli-1 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 64
  Postimi i Fundit: 02-01-2016, 10:04
 5. 5 gjėra interesante qė nuk dini pėr meshkujt!
  Nga Marla ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 18:48

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •