Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 33 nga 33
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  3 gjera interesante mbi femrat.

  1. Femrat nuk dine cfare duan.
  2. Femrat masturbohen.
  3. Femrat urrejne per vdekje femrat e tjera.

  P.s seshte kurth, do i nxjerr te gjitha sheshit.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #31
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  -femrat tradhetojn me shum se meshkujt.
  -femrat jan me shum perverse se meshkujt
  -femrat duan me shum sex se meshkujt.
   

 3. #32
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  une prap di veq dy:

  femra te be mbret
  femra te be ibret
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #33
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Femrat janė te lidhura me ndjenja...
  - ----- jane shum tė dashura dhe leht kthyese…
  Femrat po i kundershtove diqka bindshėm me kembengulesi, dalin zjarr qė s`njohin kufi.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Tre gjerat interesante mbi veten tuaj.
  Nga Marla ne forum Lojra
  Pergjigje: 121
  Postimi i Fundit: 11-02-2018, 17:59
 2. 10 Gjėra: Femrat me mire se Meshkujt
  Nga Karamele Zana ne forum Stil jete
  Pergjigje: 36
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 01:17
 3. 10 fakte interesante mbi muajin e Ramazanit
  Nga AnGeLiC ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-06-2017, 02:52
 4. A joshen femrat me para? Ja disa teste interesante!
  Nga Ylli-1 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 64
  Postimi i Fundit: 02-01-2016, 10:04
 5. 5 gjėra interesante qė nuk dini pėr meshkujt!
  Nga Marla ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 18:48

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •