Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 63
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  3 gjera intetesante mbi meshkujt.

  1. Mashkulli eshte kurvar.
  2. Mashkulli eshte kurvar.
  3. Mashkulli eshte kurvar.

  P.s seshte kurth ketu do mblidhemi te gjithe per te bere gjemen.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #2
  Fillon me kurveri, kalon ne proteksionizem, dhe i jep fund me dashuri. Kjo e fundit i lind teper vone te shkretit.
   

 3. #3
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905
  meshkujt

  1-Mashkulli esht egoist
  2-Mashkulli esht i papjekur
  3-Mashkullit nuk ii zihet bes
   

 4. #4
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Ketu sdo dilnin vetem 3, yhhh sa shume gjera (jo) interesante.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 5. #5
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,779
  Forca e Rrespektit
  1402
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 6. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Dashurojne me me ndjenje se femrat kur bien vertet ne dashuri.
  Dashuria e tyre zgjate.
  Nuk tradhtojne lehte besueshmerine.

  Tjera episode pikash ,ne te tjera postime
   

 7. #7
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rossonero
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  463
  Forca e Rrespektit
  138
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Dashurojne me me ndjenje se femrat kur bien vertet ne dashuri.
  Dashuria e tyre zgjate.
  Nuk tradhtojne lehte besueshmerine.

  Tjera episode pikash ,ne te tjera postime


  Shyqyr qe qenka nje Femer qe spo shan meshkujt
   

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Meshkujt janė interesant prej natyrės.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 9. #9
  1.ka rol protektiv ndaj personave pergjegjes
  2. Ka qef te pyetet e ti merret leje
  3. Ka debulese per femite e tij vajza
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #10
  Ah se harrova

  4. S'kane durim ndaj semundjeve fizike. 1 grip u duket sikur do vdesin 😂
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #11
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Qa jane keto flet rrufe?

  Ne jemi gjalleria per ju, vet jeta juaj.

  Ne jemi sikur natyra per njeriun. Po ike nga natyra ke ikur nga vetvetja.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  jan si ajo shenja e pikesimit qe i jep kuptim fjalise!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #13
  Une mendova mos ishte teme per pika qe hasen ne perditshmeri, jo pergjithsime, si jete apo oksigjen, apo akstrakte me shenja pikesimi sic thote Jana, Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #14
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Une mendova mos ishte teme per pika qe hasen ne perditshmeri, jo pergjithsime, si jete apo oksigjen, apo akstrakte me shenja pikesimi sic thote Jana, Lol

  Jana perton te thote gjera, po ashtu besoj eshte, sic ke bere postimin tjeter.

  Doja te komentoja e te thoja 3 gjera, po si sme vjen asnje interesante. Lol
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 15. #15
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  82
  Soul ajo e gripit ke plotsisht te drejte eshte 1 me 1 jete o vdekje

  Mashkulli ka lenden e pare te jetes ;D
  Mashkulli do femije djem
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 16. #16
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Jane si nje koshere me bombona.
  Jane qetesues te mire kur te dhemb koka.
  Kane nje sup te forte kur ke nevoje per mbeshtetje.
   

 17. #17
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Tani pse meshkujt nuk thone asgje? Keni frike e


  1. Urrejn pyetjet e teperta dhe njekohesisht te bejn vet qind pyetje.
  2. Preken shume ne seder.
  3. Jane delikat edhe pse bejn si te fort.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 18. #18
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Dashurojne me me ndjenje se femrat kur bien vertet ne dashuri.
  Dashuria e tyre zgjate.
  Nuk tradhtojne lehte besueshmerine.

  Tjera episode pikash ,ne te tjera postime
  Sa mire qe te kemi ty ne krahun tone


  🦂  🐾

 19. #19
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Tani pse meshkujt nuk thone asgje? Keni frike e


  1. Urrejn pyetjet e teperta dhe njekohesisht te bejn vet qind pyetje.
  2. Preken shume ne seder.
  3. Jane delikat edhe pse bejn si te fort.
  Tek e para ndoshta do kisha dyshime, femrat jan me keq
  e dyta e sakt
  varet ,nese e ke per sentimentalizmin jam dakort
   

 20. #20
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Jane si nje koshere me bombona.
  Jane qetesues te mire kur te dhemb koka.
  Kane nje sup te forte kur ke nevoje per mbeshtetje.
  Jane nje koshere me ***, kaktus
  Jane ata qe shkaktojne dhimbjet me te medha te kokes, dhe zemres.
  Jane ata qe kur i afrohesh dhe i kerkon nje perkedhelje pikerisht se ndihesh keq, te cajne menderen me hallet e veta!

  Keta jane meshkujt...mos na i zbukuro kaq se do behemi si ajo shprehja.....Ku jane keta meshkuj? (Dua te iki ne Shqiperi)
   

 21. #21
  tregojne shume pak Ose me sakte jane te rezervuar ndaj detajeve
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 22. #22
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  1-Duan grate
  2-Duan te dashurat
  ---------------------
  33-I vrasin ato
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 23. #23
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Jan heronj te heshtur. Nuk e njohin zilin. Nuk jan dallaveraxhinj.
   

 24. #24
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Jan heronj te heshtur. Nuk e njohin zilin. Nuk jan dallaveraxhinj.
  S'e di pse po me kte te paren me solle ndermend babain. Esht vertet e cuditshme sesi ne kaq vite s'e kam degjuar kurre te thote fjalen U lodha.

  Dhe sot ku ai eshte 60 vjec kur e pyes he u lodhe sot ne pune? Jo mo jo-pergjigjet.(ndonese ka 1 pune vertet te veshtire)


  rralle here ankohen.
  nuk mbajne inat gjate.
  jane natyre qe kan perqendrim te forte
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 25. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te gjitha jane perceptime individuale.....si rrjedhoje smund te jemi racional

  Shnet
   

 26. #26
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  S'e di pse po me kte te paren me solle ndermend babain. Esht vertet e cuditshme sesi ne kaq vite s'e kam degjuar kurre te thote fjalen U lodha.

  Dhe sot ku ai eshte 60 vjec kur e pyes he u lodhe sot ne pune? Jo mo jo-pergjigjet.(ndonese ka 1 pune vertet te veshtire)


  rralle here ankohen.
  nuk mbajne inat gjate.
  jane natyre qe kan perqendrim te forte
  Te pakten disa virtyte duhet ti pranojme,jo te gjith meshkujt i kan keto qe shkrova por shumica po.
  Me vjen mire qe ka femra qe nuk i mohojne keto te verteta faleminderit.
   

 27. #27
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Te pakten disa virtyte duhet ti pranojme,jo te gjith meshkujt i kan keto qe shkrova por shumica po.
  Me vjen mire qe ka femra qe nuk i mohojne keto te verteta faleminderit.
  pyll pa derra nuk ka, as njeri pa te meta nuk ka. Njerez te keqinje e me vese ka ne te dyja gjinite, ashtu sic ke te moralshem(pra te mire). Per mendimin tim triumfon e mira per te dyja palet. Ama ka njerez qe per "hise" u bie te sprovohen me te keqen dhe akoma s'u ka rastisur te shohin te miren.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 28. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sole po nisa me gjyku cdo mashkull me etalon Tim Ate , i bie te pranoj e une apriori ate qe thua ti.
  Ceshtja eshte se meshkujt jane te shumte ne numer....ama pak jane Burra
   

 29. #29
  tim atin ma kujtoi Kaon me etiketimin si hero i heshtur.

  cilesite qe un kam.sjell jane te pergjithshme per burrat pa patur ne mendje tim Ate. (te cilin e pershendes nga ekrani meqe e perfola kaq shume sot. Lol)
  i jam referuar gjinise mashkullore qe mka rene per ti njohur (farefis-shkolle-pune-jete)
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 30. #30
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Epo nuk funksionon gjithnje kshu.
  Nejse mhb kot ky
   

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 3 gjera interesante mbi femrat.
  Nga Nicktjeter ne forum Lojra
  Pergjigje: 32
  Postimi i Fundit: 04-09-2018, 22:42
 2. 10 Gjėra: Femrat me mire se Meshkujt
  Nga Karamele Zana ne forum Stil jete
  Pergjigje: 36
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 01:17
 3. 5 gjėra pėr tė cilat meshkujt ndihen fajtorė
  Nga NeVertiti ne forum Stil jete
  Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 14-01-2016, 10:06
 4. 5 gjėra interesante qė nuk dini pėr meshkujt!
  Nga Marla ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 18:48

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •