Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 63
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  3 gjera intetesante mbi meshkujt.

  1. Mashkulli eshte kurvar.
  2. Mashkulli eshte kurvar.
  3. Mashkulli eshte kurvar.

  P.s seshte kurth ketu do mblidhemi te gjithe per te bere gjemen.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #31
  po mir mi. gjithkush te thoje ca ka njoft. fundja teme lojrash eshte
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 3. #32
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,194
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mua me shkrijne kur bahen "gjuetar" femrash me shije. ahahahahahahah.
  Kur pispillosen nganjehere,e pyesin; Si dukem e a me shkojne keto rroba?
  Pa le kur jane ne nje moshe te caktuar,e thone; -sot me tha njera, dukesh si 25 vjec. ahahahah,parajs lulesh jane.
   

 4. #33
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  jan me racional ne disa aspekte
  pergjithesisht nuk kane aftesine te bejne dy gjera njekohesisht
  lindin nga natyra per te qene me te forte , me gjyetar dhe me me autoritet!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #34
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Te kujdesshem
  Te vemendshem
  Kur kane te theksuar shqisen e 6 as me djallezorja si mashtron dot
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 6. #35
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  E kan fiksim te thon :-"Nuk jam si te tjeret"
  Un nuk jam ii varur pas seksit
  Me mua do jesh si ne parajs,por nfakt tjapin ferrin.
   

 7. #36
  Lejohet besoj te shkruajme edhe ne meshkujt se na pelqen te mburremi pak, dhe une po perkufizoj gjerat e veēanta qe kemi

  1) Jemi si ju pervec veēorise gjinore.
  2) jemi gjysma juaj dhe plotesojme njeri tjetrin.
  3) mos paragjykoni dhe gjykoni ftohte dhe do shihni qe ju duam shume.
   

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧ Shfaq Poten
  Lejohet besoj te shkruajme edhe ne meshkujt se na pelqen te mburremi pak, dhe une po perkufizoj gjerat e veēanta qe kemi

  1) Jemi si ju pervec veēorise gjinore.
  2) jemi gjysma juaj dhe plotesojme njeri tjetrin.
  3) mos paragjykoni dhe gjykoni ftohte dhe do shihni qe ju duam shume.
  Ja ky eshte te jesh racional e me kembe ne toke
  Ashtu jeni posi.....gjysma jone e shpifur
   

 9. #38
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,194
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nje mashkulli nuki shkojne shume llafet.
  Nje mashkulli si pershtatet ti bej "pas" shpesh ne vendimet e ti.
  Nje mashkull qe eshte burre nuk tundohet nga cdo lloj fustani.
   

 10. #39
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nje mashkulli nuki shkojne shume llafet.
  Nje mashkulli si pershtatet ti bej "pas" shpesh ne vendimet e ti.
  Nje mashkull qe eshte burre nuk tundohet nga cdo lloj fustani.
  Tek e treta na i thave krahet hahahahahhahahhah
   

 11. #40
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,194
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga KAON Shfaq Poten
  Tek e treta na i thave krahet hahahahahhahahhah
  hahahahahaha,e mo mire po qene fustane te bukura pranvere ,po ua lejojme pak .
   

 12. #41
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahahahaha,e mo mire po qene fustane te bukura pranvere ,po ua lejojme pak .
  ishalla na ndimon flladi pranverore thuaj hahahhahahaha
   

 13. #42
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Nje mashkulli nuki shkojne shume llafet.
  Nje mashkulli si pershtatet ti bej "pas" shpesh ne vendimet e ti.
  Nje mashkull qe eshte burre nuk tundohet nga cdo lloj fustani.
  Fustane jo. Ama nje pale cica dardhe e bythe pjepri tundohem une , jo me ai.

  Hame shendetshem . Fruta gjithandej.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #43
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Te pakten ka femra qe te inkurajojne ,,, a thua te jen kaq kurajoze kur behet fjale per te materializuar mendimin ?!

  pun dreqi
   

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Posi jo m.
  Pse ca kam une qe te them jo?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #45
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Fustane jo. Ama nje pale cica dardhe e bythe pjepri tundohem une , jo me ai.

  Hame shendetshem . Fruta gjithandej.
  A mu duk a i permende pjeshkat ketej
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #46
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,194
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Fustane jo. Ama nje pale cica dardhe e bythe pjepri tundohem une , jo me ai.

  Hame shendetshem . Fruta gjithandej.
  Iiiii tulppppp tulpppppp. aiiiiiiii. yttttt.
   

 18. #47
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mendoj se mbi mashkullin, interesante ėshtė vetėm femra.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 19. #48
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A mu duk a i permende pjeshkat ketej
  Nektarina te njoma.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #49
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Nektarina te njoma.
  E ke fjalen per nektarinat 3D

  Dehese Dehese Dehese
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #50
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  E ke fjalen per nektarinat 3D

  Dehese Dehese Dehese
  Lere cna kujtove dhe ti
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #51
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,194
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Do me pelqente qe femrat te kishin nje pjese fisnikrie sic e kane pergjethsisht meshkujt.
   

 23. #52
  Njeriu i edukuar mire, rri tek e dashura edhe vdes tek gruaja e tij.
   

 24. #53
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Do me pelqente qe femrat te kishin nje pjese fisnikrie sic e kane pergjethsisht meshkujt.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 25. #54
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,194
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  I pelqejme,na pelqejne.
  I kujdesim na kujdesin,ne fakt kjo eshte dashuria e madhe njerzore,por shumica se kupton ciklin.
   

 26. #55
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  tre gjera per meshkujt.
  nisin si femije
  vazhfojne si djaloshe
  rriten kur behen prind e ateher japin boten femres se qarkut te tyre!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 27. #56
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Besoje se ne pergjithesi,meshkujt duan:

  Femer me vetbesim, me sens humori dhe pasion
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #57
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  1-meshkujt kan ndjenja edhe pse nuk i shprehin.
  2-meshkujt jan me dorleshuar se femrat.
  3-meshkujt jan me te sinqert se femrat.
   

 29. #58
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  meshkujt,
  - janė shum tė fort... 40% janė tė pėrbėr me muskuj
  - kanė mendime te vendosura
  - jan shum me pak ngaterrimtar…. (krahasim me femrat)

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 30. #59
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Meshkujt tė dhurojnė parajsėn dhe ferrin.
  Meshkujt tė duan dhe tė urrejnė.
  Meshkujt eh meshkujt.
   

 31. #60
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,194
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Qe te jete interesant duhet;
  Te jete piktor,te dashuroj letersine dhe te degjoj muzike te mire!! )
   

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 3 gjera interesante mbi femrat.
  Nga Nicktjeter ne forum Lojra
  Pergjigje: 32
  Postimi i Fundit: 04-09-2018, 22:42
 2. 10 Gjėra: Femrat me mire se Meshkujt
  Nga Karamele Zana ne forum Stil jete
  Pergjigje: 36
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 01:17
 3. 5 gjėra pėr tė cilat meshkujt ndihen fajtorė
  Nga NeVertiti ne forum Stil jete
  Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 14-01-2016, 10:06
 4. 5 gjėra interesante qė nuk dini pėr meshkujt!
  Nga Marla ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 18:48

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •