Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 63 nga 63
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  3 gjera intetesante mbi meshkujt.

  1. Mashkulli eshte kurvar.
  2. Mashkulli eshte kurvar.
  3. Mashkulli eshte kurvar.

  P.s seshte kurth ketu do mblidhemi te gjithe per te bere gjemen.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #61
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Porosit nje film me kartona dhe thuaju ta pikturojne fix sic thua ti...:

  Te shohim cfare mashkull monster do dale pastaj... hihihihi
   

 3. #62
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  tre gjera intetesante ne negativitet apo interesante ne interes...
  ne rastin e pare do te thoja
  pasiguri
  papergjegjesi
  egoiste
  ne rastin e dyte do thoja
  ndjenje
  pjekuri
  projektues
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #63
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Sa pak vetem 3?

  Ne kemi qindra te mira e te meta...
   

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. 3 gjera interesante mbi femrat.
  Nga Nicktjeter ne forum Lojra
  Pergjigje: 32
  Postimi i Fundit: 04-09-2018, 22:42
 2. 10 Gjėra: Femrat me mire se Meshkujt
  Nga Karamele Zana ne forum Stil jete
  Pergjigje: 36
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 01:17
 3. 5 gjėra pėr tė cilat meshkujt ndihen fajtorė
  Nga NeVertiti ne forum Stil jete
  Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 14-01-2016, 10:06
 4. 5 gjėra interesante qė nuk dini pėr meshkujt!
  Nga Marla ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 18:48

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •