Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 19 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 570
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur hapen tema koti dhe ka mbivendosje temash....
   

 3. #3
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ai moment.....!

  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 4. #4

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur te vjen te teshtitesh dhe te iken mbrapsht, hahaha. O Zot
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur disa te gerricin aq shume sa te vjen ti copetosh por jane aq harbut sa embelsohen direkt
  e ti ngel si buf e sdi si te reagosh
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ai moment.....!

  U u eshte dhe ai momenti kur psh je ne pune te hapet goja per gjume dhe e ben aq shpesh kastile sa tiu ngjitet te gjitheve
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #7
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,885
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur bien zilja tel ne mengjes,dhe pret 5 minuta te bjeri tjetra..


  🦂  🐾

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur fillon nderton keshtjella rere duke harruar qe dallget kto kohe jane te pameshirshme
   

 9. #9
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Ai moment.....!  Ai momenti qe nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
  Do vetem te mos jesh..
  Sepse ndoshta gabimi eshte te jesh gjithmone..
   

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten


  Ai momenti qe nuk do as te flasesh ,te lexosh , te shkruash.
  Do vetem te mos jesh..
  Sepse ndoshta gabimi eshte te jesh gjithmone..
  Te provosh te jesh...


  Temen : Kur te kap nje frymezim sa do doje te shkruaje 10 faqe, por thua vetes qetesohu dhe mbyll syte relax kur ndjen ate adrenalinen qe te vlon ne gjak.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #11

  Titulli: Ai moment.....!

  Mu kujtua tani qe lexova me siper
  Ai momenti kur tkap frymzimi ne mes pune ku ske mundesi as te prekes lapsin
  apo ne tren plot me njerez ku as ne note te telit nuk shkruan dot

  Ai momenti kur je nje nje mortje dhe nga qetesia e madhe te vjen te qeshesh (histori e vertet kjo,por kam qene e vogel)

  Ai momenti kur ti nje her ne muaj arrin te dalesh heret nga shtepia per ne pune, ka probleme tranvaja dhe arrin po njesoj vone.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,170
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  ai momenti kur mbaron javen ne pune del nga ndertesa e te kap ajo ideja te bertasesh libertaaaaa . ...pastaj mendon lavatricja do ket mbaruar ,ato qe ke e cfare jane per tu hekurosur....pastrimi gatimi dhe ajo libertaaaa i hiqen ca a e mbetet ok liberta!!
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 08-10-2016 ne 19:35.
   

 13. #13
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,780
  Forca e Rrespektit
  8342

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur planifikon nje bisede ne mendje dhe thua me vete: do i them kte e kte....dhe ne fund si thua asgje
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,170
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  ai momenti kur lexon cke shkruar dhe thua... bo sa gabime..... analfabete!!!!!!
   

 15. #15
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur hip ne autobus dhe nuk ke asnje lek me vete
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 16. #16
  fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  15
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Ai moment.....!

  ai moment kur ben kafe turke ne shtepi dhe ne vend te sheqerit i hedh kripe
   

 17. #17
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur ke mu zgju heret ne mengjes e stmerr gjumi
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur te pelqen nje femer dhe ti e therret per kafe ! E ajo ta kthen jam e zene !!! Ose ose kur ajo pretendon se nuk je per ta !
  87654321

 19. #19
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,546
  Forca e Rrespektit
  1523

  Titulli: Ai moment.....!

  ...kur braktisa......dhe asnjeher mė nuk u ktheva nė ato gjurmė.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 20. #20
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur....pertyp heshtjen, heshturazi...
   

 21. #21
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur lexone momentet e tjerve dhe gjene e copeza te tuat neper to ..
   

 22. #22
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,885
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur hane hurma pa fara,dhe te zene..e thua me vete,kaq e pata


  🦂  🐾

 23. #23
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,942
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momen kur vin miq te pa ftuar qe ne mengjes boooooooo����
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 24. #24
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Ai moment.....!

  ai moment kur shkruan sa me shume budalliqe sa per te plotesuar numrin e faqeve qe duhen

  Treat your self like a star!!!

 25. #25
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,850
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur mbas nje jave pushim....te duhet te cohesh serisht qe ne pike te sabahut pffff
   

 26. #26
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Ai moment.....!  Ai momenti kur gjithcka shkon "shit" ,dhe ti mundohesh te bindesh veten se dicka do ndryshoje...
   

 27. #27
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur tjetri perball flet me kunje kundrejt teje,me iden per te pasur busullen e diskutimit,dhe ti me nje shikim dhe buzeqeshje kritikuese, e ben ti marri pas ato qe tha nje e nga nje..) shijim ne vete.
   

 28. #28

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment qe sapoooo t'ka zene gjumi dhe vajza qe therret: O maaa dua kuki(cartoons) Tmerr , Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #29
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3253

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment mėngjesi , kur je vonė dhe me pastaj sheh se ke vesh ēorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende .
   

 30. #30

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Element Shfaq Poten
  Ai moment mėngjesi , kur je vonė dhe me pastaj sheh se ke vesh ēorapet nga e mbrapa, ose duke u veshur pengohesh me veten tende .
  oo c'me kujtove, kjo eshte lule, por kur je vone, dhe ashensori vjen me vone se kurre, me vrap zbret dhe sapo ke lene pallatin kupto qe ke harruar telefonin. haha..
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

Faqja 1 nga 19 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 4 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •