Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 19 I parėI parė 12345678910111213141516171819 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #271
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Ai momenti kur mendon se je i pathyeshem,,,ne cast disfata te zgjon nga vorbulla e krenaris!
   

 3. #272
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur mendon , dhe mendimi te lumturon!
   

 4. #273
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ai momenti kur gjithshka ne jet te duket deja vu.
   

 5. #274
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Kur bėhet fevziu trim

  7*7=42
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #275
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur mezi mban syte hapur

  Naten o njerez te mire...
   

 7. #276
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ai momenti kur mezi mban syte hapur

  Naten o njerez te mire...
  Ta kėndoj njė ninullė ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 8. #277
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Ai moment thote tema! Kur je i ftohte si akulli deri ne kriminalitet, por qe te ben me te mire karshi njerzve, sepse je real pa ekuivok per te ardhmen.
   

 9. #278
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai moment kur ska moment...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #279
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur momentet e tua te duken te shejta dhe pertej akoma me tej.
   

 11. #280
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Te jesh i vertete pak dine, por dreqi e mori njehere te vetme thuaji vetes te verteten e jo tjetrit se fundja tjetri e gjen vete te verteten fale aftesive te tij.
   

 12. #281
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti i embel sherbet ahahahahhahaha.
  Kafe dua ,po pertoj me pjeke
   

 13. #282
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Ai momenti kur duhet te jesh korrekt me te gjithe dhe te kesh forcen e duhur per te kerkuar ndjese nese e ndjen.

  Une e kam bere tashme...
   

 14. #283
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kthehu!
  Nuk tė premtoj dashuri.
  Me dashuri kemi tėrbuar tėrė botėn...
  Thjesht, kam mall pėr ty!

  | Frederik Rreshpja |

  Ai momenti kur lexon dicka te bukur.
   

 15. #284
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ai momenti kur fiksohesh aq shum pas ēokollatave,saqe srrin dot pa henger ēokollata.
   

 16. #285
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,,kur telefoni pauuuuuuuuuuuuuuuuu e fiket.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #286
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  ...kur ke nje mal me pune dhe rri e komenton ne forum :p
   

 18. #287
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ai moment kur duron shum,e ne fund fillon tė shpėrthesh.
   

 19. #288
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti,kur ti ke 100 pune qe te presin ,dhe perton te ngrihesh tua nisesh,e rrin shkruan ne forum.
   

 20. #289
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Ai moment ku fjala mund te beje hatane dhe te vuash moralisht per ēfare vjen pas.
  Po fundja pesha eshte teper e rende per tu mbajtur.
   

 21. #290
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur ecen neper natyre shijon zgjimin e pranveres lodhesh dhe vendos te ngjitesh me lart me lart me lart ( e ketu jo me me forcat e tua por me makine) dhe gjen akoma dimrin..deboren.. e ndonje lule te bukur ...

  20180329_222145.jpg
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 22. #291
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ai moment kur perballesh me shikime te mbushura plot inat.
   

 23. #292
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  ... nje moment kur mbetesh pa fjale.... porse vazhdimisht pergjigjesh ne rastet e duhura vazhdim.......

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 24. #293
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Aii moment kur deshiron te postosh ne forum,por macoku nuk te lejon.
   

 25. #294
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  kur nje foto e bukur thote 1000 fjale, atėher mbetet te ngjyrosim vetem fjalet ne Color...

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 26. #295
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur mbaron "detyrimet" dhe i thua vetes .. ok u ben... po tani??
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 27. #296
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ai momenti kur mbaron "detyrimet" dhe i thua vetes .. ok u ben... po tani??
  ,,,,,,,,,,kur bej kafen,e therras.

  Jan po vjen goc,apo serish te punet tua vazhdon ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #297
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  ,,,,,,,,,,kur bej kafen,e therras.

  Jan po vjen goc,apo serish te punet tua vazhdon ?
  u be kafeja?? erdhaaaa
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 29. #298
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  ai momenti... kur ndershmėria ėshtė nė kapitullin e parė tė menqurisė......


  / Kalofshi bukur.... Bye! /

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 30. #299
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  ...se sa e ēmueshme eshte koha.

  Darius
  La vita č bella...

 31. #300
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur sheh nje fytyr te padeshiruar qe ne pik te mengjesit.
   

Faqja 10 nga 19 I parėI parė 12345678910111213141516171819 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •