Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 19 nga 19 I parėI parė ... 910111213141516171819
Duke shikuar rezultatet 541 ne 557 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #541
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Ai moment kur serotonina rreh adrenalinen dhe shperthen oxitocina. Zbang zbang****
  Me pelqejne njerzit qe perdorin fjale qe as i dine kuptimin
   

 3. #542
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Ai moment kur behesh gati per te dalur,e papritur fillon nje shi
   

 4. #543
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,217
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kur te vjen nje damar i mbushur plot frymezim dhe dashuri, ndaj qenies tende,botes per-rreth dhe asaj energjise qe ti shkemben mes teje dhe botes.
  Njerzit duhet te kuptojne se sa te vecante dhe unik jane.
  Se sa qenie individuale e ne te njejten kohe i perkasin me shume atyre qe duan se sa vetes. )
  Jeta eshte nje dashuri e shkrire nder ne.
  Sa me pare qe te mesojme ,ta shijojme jeten si ne gezime ,por tia pranojme dhe trishtimet apo rrezimet si pjese e saj dhe e jona.
  Aq me shpejt do mesojme te frymohemi nga jeta dhe pjalmi saj i vertete.

 5. #544
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  ...mos ardhte me kurre...
   

 6. #545
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Kur sherohesh nga kujtimet e se shkuares
   

 7. #546
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Kur te duhet te ikesh sepse detyra te therret...
   

 8. #547
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Kur nis fv ne fillim viti,si pranvera me lulet.

  Afrojuni
  Afrojuni
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #548
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Kur mbizoteron paqja ne forum.
   

 10. #549
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Kur me pa durim pret te mbyllesh punen...e te ulesh ne darken mes miqsh...kur mblidhesh pas kaq kohesh...te pijme ndonje got vere...e te bejme muhabet e gallat...me pa durim po pres...
   

 11. #550
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Kur verifikon akoma se ca po ndodh nga bregdeti....
   

 12. #551
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Kur te kap nje oreks qe nuk e komandon dot.
   

 13. #552
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti krucial ku i thu injorances ulu e pijme i gote vere, ne fund te fundit nuk vdes kush
   

 14. #553
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357
  Ai momenti kur cdo dite pret ditet e marrjes se nje pergjigje pozitive !
  87654321

 15. #554
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Ai momenti kur pret te te vije burri nga qielli
   

 16. #555
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Ai moment kur djemte puntor...vijne ne te njejten kohe...dhe shpejt madje...

  i'u thash: eshte ora 2 mo ku veni qe tani?... mbaruam ca te bejme te vijme verdall kot?...hajde te merresh me keta...
  Heren e fundit u redaktua nga vajza e detit; 1 Ditė mė Parė ne 14:13.
   

 17. #556
  Ai moment ....kur me treguan per forumin virtual dhe hyra
   

 18. #557
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Ai moment kur me kujtohet vetja kur hyra per here ketu,dhe e kuptoj sesa kam ndryshuar.
   

Faqja 19 nga 19 I parėI parė ... 910111213141516171819

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •