Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 19 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #31
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur shkon tek frigoriferi per te marre dicka dhe rri si bufe se s'te kujtohet per ēfar erdhe deri aty.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 3. #32
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3253

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  oo c'me kujtove, kjo eshte lule, por kur je vone, dhe ashensori vjen me vone se kurre, me vrap zbret dhe sapo ke lene pallatin kupto qe ke harruar telefonin. haha..

  Hahaha

  kėshtu diēka e ngjajshme mė ndodhi para njė jave nė punė , sa dola nga puna, verejta se kisha harruar tel tim personal , u ktheva, pas 5 min ecje, konstatova se tel e punės kisha ne xhep... prap u ktheva
   

 4. #33
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti ku pas nje ore duke hekurosur rroba, pastaj pine nje gote uji ,e te duket parajs
   

 5. #34
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur shkon ne fshat te c3nit dhe takon kusherit e tij hahaha
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 6. #35
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ai moment.....!

  Kur te kap mania per nje serial tv e nuk e lesho pc deri ne 5
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Ai moment kur shkon ne fshat te c3nit dhe takon kusherit e tij hahaha
  Ke vendosur me ne fund te vish ne katunin tim a ?

  Ai momenti kur nusja qet qaj
  87654321

 8. #37
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  Titulli: Ai moment.....!

  kur takohesh me te "ditur"... dhe provon si tė ikesh nė paqe nga qendrimi me te.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #38
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur nevrikosesh me dike, i thua mos m'fol dhe ai s'te flet dhe ti fillon dhe nevrikosesh akoma me shume pse s'te foli
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 10. #39
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  33
  Postime
  1,258
  Forca e Rrespektit
  291

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur largohet Gjenerali, vjen per pak minuta!...
   

 11. #40
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur te lene skedina per nje ndeshje


  🦂  🐾

 12. #41
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Ai moment.....!

  ...kur ndjen nevojen te shkosh diku e te bertasesh me ore te tera....
   

 13. #42
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  ai momenti kur deshiron te udhetosh jashte trupit tend... apo trupi te jet te ike aty ku mendja po udheton...
   

 14. #43
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur kap ca makarona me dore nga pajta dhe i han hahahahahahah lash nam
   

 15. #44
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ai momenti kur deshiron te udhetosh jashte trupit tend... apo trupi te jet te ike aty ku mendja po udheton...
  Do ishte fantastike viaggio astrale
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 16. #45
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Don_ArBaS Shfaq Poten
  Do ishte fantastike viaggio astrale
  ja ju qe besoni ne trasportin e trupit ... uffot :p vrima e zez... etj etj... ku i dihet mbase
   

 17. #46
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ja ju qe besoni ne trasportin e trupit ... uffot :p vrima e zez... etj etj... ku i dihet mbase
  Trupi eshte shtepia jone ne kete dimension qe jetojme..
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 18. #47
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Don_ArBaS Shfaq Poten
  Trupi eshte shtepia jone ne kete dimension qe jetojme..
  tamom e ke then... shtepi ku shpesh shihet dyer kyqur e me zot shtepie te lodhur e stresuar ... e me nje flamur gjysem shtize qe shikohet nga larg harmonia qe ka ne te....
   

 19. #48
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  tamom e ke then... shtepi ku shpesh shihet dyer kyqur e me zot shtepie te lodhur e stresuar ... e me nje flamur gjysem shtize qe shikohet nga larg harmonia qe ka ne te....
  Po kjo ndodh sepse i zoti i shtepis ka harruar se eshte zot i perjetesis...eshte mbyllur ne trupin e tij (shtepi) dhe ka frik te dal jashte...Tamam si te burgosurit qe pas shum vitesh burgu mallkojne diten e lirimit.!
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 20. #49
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Don_ArBaS Shfaq Poten
  Po kjo ndodh sepse i zoti i shtepis ka harruar se eshte zot i perjetesis...eshte mbyllur ne trupin e tij (shtepi) dhe ka frik te dal jashte...Tamam si te burgosurit qe pas shum vitesh burgu mallkojne diten e lirimit.!
  ata lloj te burgosurish skan len vend te nesermes pak ordiner ... ai i zoti i shtepis ne shkrimin tim ishte vetem i hutuar dhe i corjentuar nga yjet e flamujve qe valvitnin ne gradacelat per rreth... se verej o mure kala pa "zot shtepe" ose zot shtepie ne kasolle e shume her kur i zoti eshte ne mure guri ska njeri per rreth te zoteroj......
   

 21. #50
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur skupton asgje
   

 22. #51
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur hyn ne klase, hap ditarin, dhe papritmas sheh ske planet, pergatitjet e me vete...ah...koke  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 23. #52
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ata lloj te burgosurish skan len vend te nesermes pak ordiner ... ai i zoti i shtepis ne shkrimin tim ishte vetem i hutuar dhe i corjentuar nga yjet e flamujve qe valvitnin ne gradacelat per rreth... se verej o mure kala pa "zot shtepe" ose zot shtepie ne kasolle e shume her kur i zoti eshte ne mure guri ska njeri per rreth te zoteroj......
  Problemi i madh eshte se ne cdo jete ndrohet nga nje shpi e ai zoti qe thua ti pak i hutuar do humbi ne harres... Keta zoter jemi ne.
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 24. #53
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur pyet veten ,ē'jam duke ber ketu?!
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 25. #54
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  ai momenti kur shiko qe ka edhe te tjer qe ngren te njejten teze!!!!
   

 26. #55
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ai moment.....!

  Atehere kur realizon ''che il cervellono te lo possono fottere in tanti
  ma l'anima solo uno''.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 27. #56
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Atehere kur realizon ''che il cervellono te lo possono fottere in tanti
  ma l'anima solo uno''.
  L'anima te lo fote propio il cervellone stufato dale scopate altrui.
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 28. #57
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur edhe cigarja po te kish goje do thosh....boll se na c*** t****
   

 29. #58
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur nuk duron dot leckat qe ke vesh
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 30. #59
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur je duke lozur me stilOlapsin dhe e ngul tek topuzi ose bishti i flokeve dhe pastaj rri e kerkon se se di nga e le.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 31. #60
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ai momenti kur edhe cigarja po te kish goje do thosh....boll se na c*** t****
  Ahahhaha epo he boll.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

Faqja 2 nga 19 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •