Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 19 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #61
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur lexon email-in "dergoja 25 miqve ,ndryshe fati i keq do te perndjek" ,ben indiferenten per 5 min pastaj ja dergon gjithe listes...ahaha
   

 3. #62
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ai moment.....!

  Citim Origjinale Postuar nga Don_ArBaS Shfaq Poten
  L'anima te lo fote propio il cervellone stufato dale scopate altrui.
  Eh kjo telepatia, me habit cdo here
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #63
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur ne mendje ke vetem hakmarrjen..dhe reflekton me veten qe,nuk ja vlen.lerja Zotit ne dore.le te jete ai qe t'i jap ate qe meriton.


  🦂  🐾

 5. #64
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti miq...
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 6. #65
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur mendon se duhet bere disa korigjime radikale ne ceshtjet e ceshtjeve !
  87654321

 7. #66
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur dielli hyne nepermes dritares se sallonit,te buzeqsh dhe te perkdhel fytyren !..
   

 8. #67
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur lexoj Don Arbasin se si i terbon te tjeret e jargavisem e gjitha
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 9. #68

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti: Tik-tak-tik-tak....
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #69
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur te ndalin policia dhe ke harru gjith dukumetet ne shpi😡😡
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #70
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur ndihesh sikur s'po mbushesh mjaftueshem me fryme....
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 12. #71
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Ai moment.....!

  Kur shikon dike qe ke desht dikur,e sot ben sikur se njeh.
   

 13. #72
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti ku ke nevoje vetem per dicka....te qash te plasesh !
   

 14. #73
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Ai moment.....!

  ai momenti kur pertyp jeten tende e kupton shijet pas aq kohe te cdo ushqimi qe ke perdorur per tu rritur!
   

 15. #74
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Ai moment.....!

  ..ai momenti kur shijon nje caj te ngrohte,ne nje mbremje dimri nen tinguj muzike!
   

 16. #75
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur thua brengen tende ....por ndihesh kaq keq qe u ndjeve e dobet dhe u shprehe!
   

 17. #76
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai moment kur del nga shpia e veshur si per pune, e rrezohesh krejt afer punes berrrrrr
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 18. #77
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Ai moment.....!

  ,,,,,kur prisja postierin ne oret e vona,e i lutesha te hapte pakot per te marr letrat nga ty.
  ,,,,,Kur hapja zarfin edhe e lexoja posht nje shtylle me drite 20m larg makines.

  Distancat s'jan asgje per shpirtin
  S'me pritej te shkoja atje.
  Sikur e kishe fut zemren ne elektroshok.

  Jam skllav i atyre ndjenjave.
   

 19. #78
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur e ke pushim dhe,vijn te zgjojn qe ne pike te sabahut...bahhhhh


  🦂  🐾

 20. #79
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Ai moment.....!

  ..... kur ajo pika mbi iii tč pengon shumč .
   

 21. #80
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Ai moment.....!

  Ai momenti kur nuk di nese eshte e gjitha nje enderr e keqe e kerkon me doemos te zgjohesh...apo zgjimi ishte si nje perplasje me koke mbi asfaltin e tokes
   

 22. #81
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,,,,emocion,me nje frymemarrje te thelle.
   

 23. #82
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti ku ndihesh qete dhe embel me veten! )
   

 24. #83
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Ai momenti kur humb kohen e ēmuar...... ne DISKUTIMET PAVLERĖ.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 25. #84
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ai momenti ku ndihesh qete dhe embel me veten! )
  Ku gjendet ,ku e ka folen kjo filozofia jote ?
   

 26. #85
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Ku gjendet ,ku e ka folen kjo filozofia jote ?
  Pergjethsisht tek njerzit qe kemi afer zemres besoj!
   

 27. #86
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Pergjethsisht tek njerzit qe kemi afer zemres besoj!
  Efkaliminderit Nevertiti
   

 28. #87
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Vendodhja
  elbasan
  Mosha
  40
  Postime
  182
  Forca e Rrespektit
  3
  Ai momenti kur ke deshire te perfitosh ne komunikim me njerez solar

  hola

 29. #88
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur te bohen kacurrelat tel po sdi nga i ftohti apo nga nervi
   

 30. #89
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur ishte moment e vazhdon ta perjtosh edhe ne kete moment .......
   

 31. #90
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Ai momenti kur shef nje sirene mashkull tek Cani dhe tromaksesh...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

Faqja 3 nga 19 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •