Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 19 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #91
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,kur ndien stomakun sikur ke ngrene rere.
  Hey !
  Pse kaq i pakuptimte,turbullire mendon se je o njeri?
  Ke humb beteja e pike reputacioni ne jete,sepse e nis duelin si Hektori Trojan,e udhes behesh si murgjit e Tibetit, ku mjeshtrat flasin per vetedijesim,e te udhezojn te rritesh shkallen e ndergjegjies.Pikerisht aty te kan sfidu,te kan injoruar,qeshur.

  Je i pa kuptimte
  E ndiej se dicka si trumbete me vjen nga thelle,se jo gjithmone kuptohemi.
  Ti ,,,,,,, ec !
   

 3. #92
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Ai momenti kur...Pertej telefonit degjon nje ze MIRMENGJES dhe me mundohet si e si qe me aq pak fjale ta percjelle ndjesine e bukur qe i fal ti!!!

  JUST ME..!

 4. #93
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur zgjohesh por do doje te kishe fjetur ende.
   

 5. #94
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Ai momenti kur e ndjen veten 100kg te vjen te vrasesh ate qe ta beri kete gje

  JUST ME..!

 6. #95
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ai momenti kur je pushim e te del gjumi qe ne 6


  🦂  🐾

 7. #96
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ...ai momneti qe e kupton se sa thelle ke shkuar brenda vetes......
   

 8. #97
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677
  Ai momenti kur mundohesh te imagjinosh sa thelle ka hy Neve brenda vetes !!!
  Pastaj ndalon imagjinaten se te ngjan vetja pervers
   

 9. #98
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur ferra te duket ibrahim
   

 10. #99
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

   

 11. #100
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur nga nje bisede me humor kalon ne seriozisht dhe e merr ferra uraten
   

 12. #101
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Ai momenti kur dembelosesh

  JUST ME..!

 13. #102
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,Flet,flet ngadale e veren qe jan fokusuar totalisht mbi fytyren tende teksa flet,e automatikisht ca mendime me pull te kuqe ta turbullojne ate biseden qe ishe te fol
   

 14. #103
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur di qe verdalle po sorollatet vdekja, kur lexon ne syt e rrudhur lutje e degjon te pyesin ...tashme sherohen shume nga kjo ;perse un jo?? ai momenti kur sdi cte thuash e ngaqe dhemb sdi as cte ndjesh eshte vetem turbullire
   

 15. #104
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Ai momenti kur t'kap nje xhelozi pa arsye dhe fillon e shan neper dhemb....
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 16. #105
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti ku nje telefonate ka vleren e mijra fjaleve.....
   

 17. #106
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti i qetesise dhe shijimit te nje caje me kamomil!
   

 18. #107
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ai momenti kur clirohesh nga nje mendim i semure dhe te tjeret ste gjykojne
  Ka akoma njerez qe jane normal ne kete shoqeri te kalbur.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #108
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Ai momenti kur te rastis te gjesh dicka qe e ke krijuar ne te kaluaren dhe mendon: "Une e kam bere kete budallekun?!"
   

 20. #109
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai momen kur te vjen me kap kompjuterin e me hudh per toke.... ti ban nervat thuajse eshte ka bart pesh te rend
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 21. #110
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Ai momenti kur tjetri te jep titullin e librit qe eshte duke lexuar dhe ty te kujtohet se ishte lektyre shkollore e klases se dyte fillore dhe dyshon ne eshte libri i fundit qe ka lexu apo me ne fund ka fillu me lexu por pas pak thell ne vete mendon: Ah sikur te ishte e sakt kjo hipoteza e dyte.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 22. #111
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur ndalon e sheh perreth dhe mendon....tmerr ca injorance !!
   

 23. #112
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #113
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Ai momenti kur mundohesh me be noi shaka dhe me buzeqesh edhe pse realisht nga brenda t'ka pushtuar nje merzi si per dreq.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 25. #114
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur dua nje caj,por po pertoj ta bej...
   

 26. #115
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur mendon cte besh nderkohe qe pret ....
   

 27. #116
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur i thua legjendes : boll bre mos me shkruaj ne pm ..por kot.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 28. #117
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten

  Ai momenti kur realisht kupton se endrrat e tua jane thjesht kala rere....e dallga e pare i shemb tutje.
   

 29. #118
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ai momenti kur realisht kupton se endrrat e tua jane thjesht kala rere....e dallga e pare i shemb tutje.
  Melodi,melodi e degjuar

  Te gjithe jemi kala ,,,,rere .
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 30. #119
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur pendohesh e nxjerr 1001 arsye te besh hapin pas por ne asnjeren sje aq bindes e ngjajn arsyetime motiv per ta perforcuar kerkesen.... dhe pas gjithe mundesive te dyta perfundon te pranosh ate per te cilen je penduar dhe mendon gjirh merzi ato castet qe do i besh per te qen e gezuar... kondicion abstrakt!
   

 31. #120
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti ku ngrine ftohti nje ore ulur jashte,e duke degjuar e budalliqe gjoja muhabet ,e nje caji i ngrohte tani ne shpin tende ,te duket parajsaaaa.. ahhahahaha
   

Faqja 4 nga 19 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •