Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 19 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #121
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur lexon nje sms ...."A toi le goūt a moi l'odeur"...... e thua epo ose eshte cmendur bota ose une si perkas..... mah!!!!
   

 3. #122
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur dikush bėhet kurjoz pėr njė foto interneti.
   

 4. #123
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur realizon se po prek fundin.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #124
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196
  Ai moment kur paguan makiaton 170 lek ne tirane e te duket vetja ne dubai
   

 6. #125
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur shikon nje person te hedh eurot nje nga nje per te pare ne ekran nr 7 nje bar ananas e vez ... aq arrij te shikoj por ndjej ato monetat si ja merr pa e kuptuar e mendoj ah qe smundem ta kapesh per flokesh ta nxjerresh nga ajo loje... gjynah!!!
   

 7. #126
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur behesh pishman jo per gabimet qe ke bere, por per te mirat qe ke bere per njerez te keqinj!
   

 8. #127
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,, kur gjithkush te dukeshin se tepronin aty.
  Casti ish per dy.
  Gota e harkuar prekte dy buze.
  Momenti minuta te dukeshin dit :p
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #128
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur pret ni sms dhe nuk ke batari ne cel
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 10. #129
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
   

 11. #130
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur sheh disa foto qe mendoje se i kishe fshir me koh.
   

 12. #131
  Λάθε βιώσας. fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2012
  Postime
  450
  Forca e Rrespektit
  270
  Na ndodh shpesh te rrime e te mendohemi. Mendimi ka dy rruge te mundshme nje tek e kaluara te sukseset,deshtimet,dhimbjet,gezimet,
  dhe tek e ardhmja , tek ato qe do te vijne qe duam te vijne.
  Te te dyja rastet asgje seshte reale qe te dyja rruget fillojne tek e sotmja tani ne kete moment.
  Perfundimisht jemi ajo ajo qe mendojme , jemi mendimet tona dhe ato pa kuptuar na percaktojne dhe ndryshojne karakterin.
  A mund te mos jemi valle gjithcka qe kaluam,dhe gjithcka qe duam te arrijme ne te ardhmen.

  A mund te jemi e tashmja.Te jetojme tani kete cast kete moment,qe te mos behet edhe ky moment AI ...MOMENT .. dikur...
  Heren e fundit u redaktua nga ergon; 05-04-2017 ne 15:39.
   

 13. #132
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,804
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ai momenti qe t'i lene sms-te hapur..dhe i fut nje te fshire nga kontaktet


  🦂  🐾

 14. #133
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur futesh tpostosh ne forum,dhe sheh qe dikush qe ke afer afrohet para pc tshoh se cben.
   

 15. #134
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Tani ndjehem sikur po pres dicka qe nuk do te vije kurre, sepse e adhuroj te zhgenjehem dhe te shpresoj.
  Me ben te ndihem me e gjalle.

  Pikerisht...
   

 16. #135
  Ai moment kur te hane duart per te thene shume por e di se s'ja vlen... aq kap antena!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 17. #136
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur meson fjalen meme (it) ne kuptimin e saj e thua bohhh mire qe heshta :p
   

 18. #137
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318
  Ai moment kur ti ke ngrene dreken , ke mbaruar dhe frutat dhe ndjehesh i ngopur e shikon nje shalqi qe ta ben me sy.
  Dreka vazhdon
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 19. #138
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur degjon : kush ka buken ska dhembet e te duket fjali e duhur per cdo situate.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #139
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kur degjon : kush ka buken ska dhembet e te duket fjali e duhur per cdo situate.
  Ai moment kur i thua Nick:
  Ose kush ka dhembe s'ka buke qe me pershtatet shume mua......pa ty
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 21. #140
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur te vje gjumi pa frena fare..pikjate ....hajt noten
   

 22. #141
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,638
  Forca e Rrespektit
  615
  ik o ik se me zhgenjeve edhe ti...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #142
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Kur shikon veē njėrėz qė kanė dalė nga faza vėrdall. Hajde me shėndet!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 24. #143
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,638
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur nuk ke c'ben pasi sheh shume energji negative verdalle dhe thua me vete.... "Po mua c'me pelcet"
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 25. #144
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur te prishet taka e kepuces dhe mbetesh ne hall!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 26. #145
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  pagjume... dhe mbyll faqen me nr 16 te kapitullit 5 te 2017 e nis 17 po pagjume... lakmi gjumashet n.mire njerez
   

 27. #146
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur shikon plakėn nvend tė par nė Range Rover dhe ti je nė kėmb duke pritur semaforin
   

 28. #147
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  E pastaj...
  Jane keto momentet
  Kur mendon se...
  Mendon te djeshmen
  Mendon te sotmen
  Mendon te nesermen
  Po..te nesermen...
  E imagjinon
  Shpreson qe te jete
  Dikush
  Me te cilen/in te ndash kete jete
  Nje emocion
  Nje perkedhelje
  Nje shetitje
  Nje semundje
  Mendon...
  Por gjithcka ndalon
  E pastaj kthehesh ne realitet
  E thua
  Neser eshte nje dite tjeter... cit
   

 29. #148
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  " F" e madhe shtypit

  .. " U" e madhe shtypit
   

 30. #149
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur te vjen ti thuash tokes e mo boll u rrotullove se i bere njerezit te paqendrueshem nga levizjet e tua!
   

 31. #150
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Tė thithura tė pandara tė cigares thellė i'a gėrvishtnin rrugėt e frymėmarrjes.
  E hodhi nė tokė,edhe e shkeli ma majėn e kėpucės,duke lėviz majėn e kėpuces si hakmarrje .

  Vendimet e prera kanė kosto.
  Disa kosto paguhen pa e kuptuar askushi(ma askushi).
  Ndoshta jan plagė tė thella qė nė siperfaqe s'shihen.
  Vrasin e ato?
  Therin jo vecse vrasin.

  Udhėt gjithmonė marrin njė emėrtim.
  Qoftė ajo me emrin ''Kthimi nė fole i pėrbindėshit,,

  Nga gjithė ajo hakmarrje e fikjes sė cigares,po kėrkonte njė tjetėr.
  Kishin mbaruar ato.
  Mė mirė ,,,,,,,,, tha.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 5 nga 19 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •