Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 19 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #151
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ve canten ne krahun e dx dhe ke nje zgjim nga zhurma e timbrimit nje pipp qe ndiqet nga vapa e kesaj dite dhe pas ndryshimit te temperatures qe ndjen ne lekure e pas mendimit se sa larg ke parkuar,puntualisht ve syzet e diellit, merr kafen ne te njejtin vend, " pret te kete vleren e saj reale" si sherbim te plot ne pytje e pergjigje e pasi mundohesh ti likuidosh me nje...po.. jo.. ehe.. vazhdon ec ..ec .. dhe ne fund te rruges qe duhet te beja ndizet llampa e asaj cfar mund te behet me vone... ajo e perhereshmja ... rutin!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #152
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  kur sheh per te paduhuren, ngriten e luftojne njerezit, per ēgjė? ....Per asgje.... nefund del teresisht jasht logjikes.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 4. #153
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur vetflijohet per njerezit qe ske asnje rendesi per ta.
   

 5. #154
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur han 1qokollad dhe nuk ke ase ni pije afer.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 6. #155
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur ke deshir te lexosh nje sms ne facebook dhe shikon se ke dike mbrapa .
   

 7. #156
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Kur nje mashkull mundohet te te terheq vemendjen me cdo kusht,dhe ti s'ia var.....
   

 8. #157
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti ku mendimi te gjen ne cdo cep te shpirtit dhe ne cdo njesi largesie! )
   

 9. #158
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074
  Kur ke deshire te flasesh me dike, por nuk duhet!
  Kjo dhemb....!!!

  JUST ME..!

 10. #159
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur ke deshir te degjosh muzik,dhe jo moralin e njerezve qe te rrethojne.
   

 11. #160
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Ai f**k momenti qč armatosesh gjer nč dhčmbč e shkon tek fortesa e zemres e mendjes tčnde e i shpallč luftč me preteks qč tč nxjerrin jashte tč strehuarit politik.,

  Ata tč dy njčkohesisht thonč ; ...eja eja provoje po deshe ., e te perqeshin .
   

 12. #161
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Kam dhimbje .
  Sa dhimbje?
  Shumė!
  Me cilėn aparaturė e mat atė(dhimbjen) ?
  Me zemrėn.

  Akila(filozofi) paska akoma.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #162
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur shtiresh
   

 14. #163
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  ai moment: You cannot teach a crab to walk straight.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 15. #164
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai moment kur s"mendon asgje,dhe ajo asgjeja te shijon...)
   

 16. #165
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur i jep shum thikes me pre mishin e pren gishtin berrrrrrr.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 17. #166
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Ai moment kur i jep shum thikes me pre mishin e pren gishtin berrrrrrr.
  ufff sa keqqqq,e preve shume mi?
   

 18. #167
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ufff sa keqqqq,e preve shume mi?
  Po si jo moj nevi..! mezi mi ndal gjak!sa fashat ndrrova ahuu.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #168
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Po si jo moj nevi..! mezi mi ndal gjak!sa fashat ndrrova ahuu.
  Te kaluara!
   

 20. #169
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Ai momenti kur meson se nuk ke shume leksion neser ,sepse ka mungesa...Cfare lumturie
   

 21. #170
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur nje bisede te kenaq shpirtin,te lumturon diten dhe ndihesh me fat para vetes dhe zotit, qe afer teje gjenden njerez te tille.
   

 22. #171
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur nuk ta ndjen hic per gje....
   

 23. #172
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Ai momenti kur kujtohesh se ke nje coko ne frigorifer nga mbreme,dhe kercen tere gezim ta marresh..por pastaj shikon qe dikush tjeter e ka bere para teje...
   

 24. #173
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kur kohes i kerkon ndjese per te gjitha momentet qe ke qene e merzitur me te...
   

 25. #174
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur per njehere te vetme te degjoje fjalen "MOS"....por jo, duart zgjaten per te te treguar se hapat hidhen tutje!
   

 26. #175
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur kujton momente verore,dhe nostalgjikisht te vjen keq per veren qe na pershendeti,dhe mes ngjyrash vjeshtore largon hapat me tej..
   

 27. #176
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504
  Ai momenti ,kur dua te bej gjera te dobishme qe te me harrojne ta prek, por eshte e pashmangshme si mendim, pavaresisht tentimeve te njepasnjeshme.
   

 28. #177
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  FB_IMG_1506458557438.jpg
  Kur eshte vjeshte
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #178
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  FB_IMG_1506458557438.jpg
  Kur eshte vjeshte
  Vjeshte eshte nje e katerta e vitit, thash cfare do na thoje
   

 30. #179
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Vjeshte eshte nje e katerta e vitit, thash cfare do na thoje
  A me mo nuk ishte e veshtire.
  Ai momenti kur vjen vjeshta e ke deshire te besh ate gjene ne foto.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 31. #180
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai moment kur perton!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 6 nga 19 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •