Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 19 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #181
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur mendon ...a ja vlen te mendosh?
   

 3. #182
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,639
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur pret ne rradhe ti hedhesh kerrit karburant...
   

 4. #183
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur ke nje mori ndjenjash dhe mendimesh qe presin ti ftillosh e ti hedhesh ne nje cop leter te zhubravitur .
  Dhe ti se ben pothuajse kurre.
  E pastaj boshatisesh dhe ndjen qe "lindjet e tua u abortuan keqazi dhe pa meshire".
   

 5. #184
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Kur fillon tč numęrosh nga zeroja .
   

 6. #185
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur ja nis gjithshkaje nga e para,dhe ndjehesh mir.
   

 7. #186
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur njerez te zakonshem te merzitshem thone : une jam i vecante jam ndryshe nga te tjeret.
  Arrin ne nje perfundim : jemi te gjithe nje thes njerezish nevoje per tu ndjere te vecante...por ne te vertete jemi saktesisht kopja e nj-tj.
  Si kope.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #187
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  469
  Forca e Rrespektit
  278
  Kur humbas pas dickaje, dikujt dhee ne nje moment pyes veten, cfar po te ndodh mor djale, mblidh veten :
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 9. #188
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti ,i momentit te momentit qe ikuu
   

 10. #189
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,639
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur mendon se duhet te pershtatesh me rrymen por prap dicka e forte ne veten tende ta ndalon ne menyre kategorike.
   

 11. #190
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti ku krejt seriozitet i drejtohesh vetes; Je ne terezi qe vazhdon akoma,te kane tepruar nervat qe i grise ne kete forme?!
   

 12. #191
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... merr dosen e parč tč helmi ., nuk ndikon

  ... merr te dytčn ., hiē asgjč

  .. merr tč treten

  PEr inerci e treta e shty tč dyten e ajo te paren gjaku e perqafon nikotinen me dashuri trupi qetesohet shpirti gezohet e kčmbet mbi tavolin - kafen nč dorč ...relaks.
   

 13. #192
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  469
  Forca e Rrespektit
  278
  dhe e rinis mbremjen nga fillimi edhe pse ora eshte 3 e gjysem e mengjesit
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 14. #193
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai moment kur nga dy pagjumesa behemi tre ....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #194
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  ...kur secili shkon ne vendin e vet....
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 16. #195
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  moment kur pergatit dicka e ngrohte, ve ca nota ne sfond e nis mendon ... mendime qe te vetevleresojne me rreptesi dhe njekohesisht te justifikojne e te shtyne te gelltitesh me ngrohtesine e lengshme pakenaqesite qe sapo ju ke bere ne gjygjin me te njejtin akuzues,mbrojtes dhe vendimdhenes....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #196
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur njihesh me njerez te rinj,dhe te duket sikur i ke njohur edhe me par.
   

 18. #197
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  ai momenti,

  kur nderpren mendimet tua se ēfare mendojnė tjerėt per ty dhe fillon tė jetosh ashtu siq ti dėshiron.... ėshtė momenti kur perfundimisht ti je i lirė.....  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 19. #198
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur i thua djalit tezes .prite nga kati 3 nje lule ne dore, dhe ajo te jete kaktus
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 20. #199
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti ku mendon...iku e nje dite
   

 21. #200
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  82
  kur nuk e kupton temen dhe je jashte temee
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 22. #201
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur qepallat duan gjume
   

 23. #202
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ...kur clirohesh nga disa copeza qe ta merrnin frymen....
   

 24. #203
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Me fal Nevertiti po nga dalin keto copezat
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 25. #204
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hard Styler Shfaq Poten
  Me fal Nevertiti po nga dalin keto copezat
  Nga mendja.
   

 26. #205
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  e qesh pak dhe ti, direkt serioze...sikur ishe cliruar :p
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 27. #206
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677
  Momenti kur ta ben me sy tjetra , sa provokuse !
   

 28. #207
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  ai momenti kur mirremi me tema lojerash, ne kohe pushimesh.... quhet zhvleresim kohe, natyrisht...

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 29. #208
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ke patur nje dite te gjate, nje darke pune...ndez tv, ve filxhanin e shtyp butonin te behet kafeja dhe thua sduhet ta pish ne kete ore e mendon oret e kaluara mendimet e mjegullta ndjen heshtjen e nje qetesie siper mjegulles qe dikur jepte diell e aty shikon qe filxhani tashme eshte boshatisur, pa shume vemendje ke shkruar ndonje rrjesht ketu e aty neper tema e.. e ky ishte ai momenti qe mblodhi nje date te tere....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 30. #209
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Ai momenti kur je duke lexuar nje liber ne autobus dhe te dalin lotet vet, dhe ti i thua vetes: Mbaje veten budalle, se je ne autobus, dhe kush te shef!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 31. #210
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur lexon shkrimin ..se cfar do beje europa me femijet e isis
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

Faqja 7 nga 19 I parėI parė 1234567891011121314151617 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •