Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 19 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #211
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur perfundon te shikosh film me elfi e hobbit pa ju lene tju mdihet zeri.... kur sarrin te lexosh as gazeten e dites, ku eviton cdo lloj ftese edhe per kafen qe aq shume e pi... ai momenti kur dielli te fton pertej dritareve me atmosferen prej dite pranvere por vazhdon te qendrosh mbi kolltukun qe te lejon te ngresh kembet hedh syte neper shkrime ketu pa u perqendruar dhe pa shume interes ngrihesh plot pertese te ulesh tvetmin ritem qe mbeshtjell kete dhome dhe vendos ti besh mbeses nje pale papuce e po aty thua eshte e diel e keshtu momenti behet aq i gjate sa vendos te besh momentin e tille vetem moment e zgjohesh nga kjo mosdeshire e deshirave!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #212
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,219
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kur deshiron te ishe ketu...)


   

 4. #213
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,009
  Forca e Rrespektit
  905
  Kur shikon nje femij qe te buzeqesh,te duket vendi parajs.
   

 5. #214
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,,
  Mbaron filmi e ikėn nani nani

  Natėn ju t'pagjumė.
  Jana gjumin pupėl
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #215
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,,,,,,Kur pyejt e pashkelur pas atij sezoni ku ai eshte i dorezuar total,e i zhveshur qe nen kembe kercasin dege te holla,nen gjethet e thata,qe eshte me i bute se qilimi i holle i shtruar ne nje ode.
  Pas atyre kercitjeve nje ndalim i menjehereshem ,ku s'degjohet asgje,ma asgje ,sikur te gjithe ata frymore i japin braktisjen,bojkot e ikje.

  E dua ate cast aty ne ate qilimin kaf te shtruar nga pemet ne ate stine.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #216
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ai moment kur te shkojne qyrret vu.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #217
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ai moment kur te shkojne qyrret vu.
  qyrrasheve u shkojne qurret vy :p
   

 9. #218
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  qyrrasheve u shkojne qurret vy :p
  Nganjehere zgjas gjuhen dhe yaaaam
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #219
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  ai moment, kur e shikon dicka te bukur dhe thua: patjeter dua ta kem......

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 11. #220
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Ai moment qe e pret me padurim e nuk te vjen kurre...
   

 12. #221
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  ,,,,,,,kur gjethet e blirit hijerėndė afėr gurgullimės sė njė gurre qė lindte si produkt i njė mali tė madh duke mbledh dėborėn e dimrit,mė erdhi sot nė mėndje nga njė foto e gjetur.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #222
  Ai moment, eshte te rrish ne ballkonin e maleve dhe mos lesh syrin tend te dembeloset, te lexoje dhe vezhgoje cdo gje .... te kenaqe te tera ngjyrat e universit dhe te mendoje se keto ngjyra duhet te shkojne bukur njohjes me ty...... ne floket e saj, ne orendite e fotove qe shfaq.... ne shpirtin e saj, pikerisht atje dua ti vendos keto ngjyra, ne shpirtin tim, qe me ne fund u miqesua me ty.

  E pra, ne qofte kjo lumturia bekuar qofte.
   

 14. #223
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Ai momenti kur ndjen nje gezim te papershkruar dhe pa shkak, eshte momenti i vertet ,i paster nga llogjika apo arsyea!
   

 15. #224
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur je ne dileme nese ke bere hapin e duhur apo ja ke mbytur me tym.....ehhhh pune dreqi thuaj
   

 16. #225
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,219
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur han petulla me djath e te shijojne jashte mase.
   

 17. #226
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur testi tregon dy vija ...
   

 18. #227
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment se del ne rrug me makin.i harro ne shpi gjith dokumentat..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #228
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Kur testi tregon dy vija ...
  Ai momenti kur thua - opa opa njehere
   

 20. #229
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357
  Ai momenti kur menon se je lidhe shpirterisht me dikend !
  87654321

 21. #230
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ai momenti kur thua - opa opa njehere
  futi R se ndryshe red line
   

 22. #231
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur shprehja
  No one is busy in this world, it's all about priorites...merr kuptim jete!
   

 23. #232
  Ka dy momente te cilat jam i prirur mos i besoj, eshte Dje dhe Neser, sepse midis ketyre te dyjave nuk ka asgje per tu besuar. Prandaj SOT dua te dua, te besoj, te jetoj.
   

 24. #233
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,009
  Forca e Rrespektit
  905
  Ai momenti kur te merr malli per dike,qe se duron dot.
  Por gjithsesi te merr malli.
   

 25. #234
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  I'a shoh trupin teksa t'kurret
  E supet i jane kerrusur pak
  Verej qe e rrudhat mjaft po mburren
  Jam shenje e pleqerise qe vras.

  I'a puth doren ne darke
  E mbremjeve supet i'a ngjesh
  Mi kthen puthjet mengjeseve nen gushe
  E thote era bir (djali im mbret).

  Per te gjithe nenat shume urime
  E per ty Hyjnesha ime.


  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 26. #235
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,219
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur e kupton qe jeta eshte nje ujvar,e gjitha cfare mund te bejme eshte te rrjedhim sa me paster bashke me te.
   

 27. #236
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Ai momenti kur arrin te shkosh deri ne kufinjt e mendimit dhe qe kthehesh pas me"duart bosh" ...!
   

 28. #237
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur je aq e lodhur duke vdekur per gjume, e gjumi ste merr.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #238
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur fillon merr cdo gje easy dhe kupton sa rendesi i ke dhene te parendesishmes.....
   

 30. #239
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  ai momenti ku mbi eksperiencat e vuajtjes se dikujt iluminojne ate dhe ne te njejten kohe mua
   

 31. #240
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,219
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur ndjen shijen e zhurmes qe ben ky shi pranvere qe po bie tani!
  Eshte thjesht nje dashuri ,nje muzike qe vetem shiu arrine ta transmetoj ne skematiken e ti vallzuese ...
   

Faqja 8 nga 19 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •