Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 19 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 557
 1. #1
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Ai moment.....!

  Ne kete teme do sjellin foto me nje mesazh, nga momenti se si ndiheni ne ato qaste,apo cfar beni ... kur harroni qelsat e makines apo cfardoqoft.


  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 2. #241
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai momenti kur je e lodhur nga pushimi... :/
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 22-03-2018 ne 23:21.
   

 3. #242
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Ai momenti kur thotė Elvana " Mė sa duket gjėrat kanė ndryshuar..."
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 4. #243
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment se pret Pranveren e te vjen bora��������
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 5. #244
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti kur ndjen ne shpirt mijera syth gati per te lulezuar,dhe ti ndihesh e perpire nga deshira per tu shijuar aromen e tyre.
   

 6. #245
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Ai moment kur merr lajmin e mir qe ne oret e para te mengjesit .. dhe ti fillon te beshe torte per ndere Ti ..

  Dr Shefqet Krasniqi na ndreqi diten sot ..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #246
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai moment kur mbaron librin ... mbyll kopertinen.. dhe shikon mga ambazhuri me drit te zbehur e mendon.. ta fik mos ta fik?
  po e fik... kot e fik ne fund sdo flesh!
  po mbaj mdezur... kot e mban ndezur ne kete ore.. mbarove edhe librin...
  ateher thua ok hedhim nje sy mga fv e numero sa pagjumesa si ty jan ne linje ne kete ore...
  pastaj mendon se forca e mendimit e vendimit varet nga ty
  dhe i thua vetes.. jana tani gjume!!
  n.mire te gjitheve
   

 8. #247
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... ai momenti ku deshiron ti shohčsh tč lumtur nga lart .
   

 9. #248
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur del per te bler dicka te vogel,dhe perfundon me duart plot.
   

 10. #249
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur cdo gje eshte thjesht nje Deja vu' ......
   

 11. #250
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Kur te bie zilja e zgjimit te te nderpret nje enderr qe o maj gad o maj gad...
  Ti thysh te tera pastaj me tenxhere e me kusi....
   

 12. #251
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Kur te bie zilja e zgjimit te te nderpret nje enderr qe o maj gad o maj gad...
  Ti thysh te tera pastaj me tenxhere e me kusi....
  Me rente pika....si te erdha me dur ne xhepa, apo me pantollona
   

 13. #252
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Me rente pika....si te erdha me dur ne xhepa, apo me pantollona
  Lere Moni mos me ngacmo, sec ishte njera me kepuce te kuqe....
   

 14. #253
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Lere Moni mos me ngacmo, sec ishte njera me kepuce te kuqe....
  Ia njoh eren asaj....pushtja , po perpiqet te me zer vendin e di

  Ai momenti kur ndjen se konkurenca o shtu
   

 15. #254
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ia njoh eren asaj....pushtja , po perpiqet te me zer vendin e di

  Ai momenti kur ndjen se konkurenca o shtu
  Kush ta ze vendin ty mi druq, vetem po te du une edhe ka ndonje shans..
   

 16. #255
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Kush ta ze vendin ty mi druq, vetem po te du une edhe ka ndonje shans..
  Tento tento.....e do shosh cte gjen hahahahahahahahahhah
  Ai momenti , kur ndjen se te kish munguar strofulla jote...
   

 17. #256
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  ai moment kur je konfuze.... aq konfuze sa ndihesh se ja hedh cdo filozofi me pytjet qe i drejton vetvetes...
  sidomos ajo pseja? e si ka mundesi?
   

 18. #257
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Virtualitet.....dilema e te qenit vetvetja ose leshimi i vetes ne nje rrjedhe qe te parin te merr ty vete. Dhe ne fund mbetet arsyeja.
   

 19. #258
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ai momenti ku dhe nje dite tjeter e re buzeqesh,dielli lozonjar shfaqet, dhe aroma e pranveres te fton te jesh pjese e saj!! )
   

 20. #259
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ai momenti kur ta lejne seen
   

 21. #260
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Si moment kur I kerkon tjetres nje foto nga dushi e te nis nje foto nga revista playboy qe bleva dje...
   

 22. #261
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur ngaterron nje shkronj dhe te keqkuptojn
   

 23. #262
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Kur nga nje koment ne nje status FB merr permasa sa brenda pak minutave u shtua numri mbi 100 vete duke shpreh mendim.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 24. #263
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Kur nga nje koment ne nje status FB merr permasa sa brenda pak minutave u shtua numri mbi 100 vete duke shpreh mendim.
  Si i behet perhapja e mendimit kritik dhe cilesor?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 25. #264
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Popullaritet gjen,e forma po shumė, por pėr rezultatin (rendimentin) pakėz vrenjtur dita,,,,,,,sot.


  Sokrati ish ai qė thosh (unė i bėj tė mendohen njerėzit) ?

  Po katandisesh si Socrates Loy
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 26. #265
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Popullaritet gjen,e forma po shumė, por pėr rezultatin (rendimentin) pakėz vrenjtur dita,,,,,,,sot.


  Sokrati ish ai qė thosh (unė i bėj tė mendohen njerėzit) ?

  Po katandisesh si Socrates Loy
  Aftesia per te menduar ne logjiken time eshte kristalizim. S'e kam gjetur kete shprehje ndonjehere tek Sokrati, packa se helmin do i a hiqja nga dora.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 27. #266
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Ajo e kristalizimit me duket hyjnore.

  I gjitheperfshires eshte ajo e (bej te mendohen).

  Mos helmin,se do kish vdek dy here
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 28. #267
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  82
  ai momenti kur je ne pritje te nje telefonate te rendesishme
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 29. #268
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Kur ste len te flesh gjum.
   

 30. #269
  Si yll qe shuhet, si meteor, eshte ēdo veper e virtytit tuaj: drita e saj vazhdon te udhetoje, do te udhetoje, do te udhetoje gjithmone..... Kur do te marre fund ky udhetim?
  Prandaj drita e virtytit vazhdon te udhetoje, edhe kur vepra e tij ka mbaruar. Ajo veper mund te harrohet, mund te vdese: rrezja e drites se saj rron e udheton......
   

 31. #270
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,572
  Forca e Rrespektit
  4531
  Tė ndalon polici e ta fut atė gjobėn bammmmmmmmm

  Nė mes tė atij rrjeshti mė qėlloi mua tė isha herė dy mbi normėn e lejuar.

  Gabimi pahuhet.
  Paguaje o i pa zėnė mend.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

Faqja 9 nga 19 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do reagonit ju ne kete moment kritik !
  Nga Hartini ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 3 Jave Me Pare, 15:08
 2. C'po mendoni ne kte moment
  Nga MasteR ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 23:06
 3. Anėtarėsimi nė NATO, moment historik
  Nga Erblinaa ne forum Lajme nga Shqipėria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 18:45
 4. Nuk ka moment nė Tokė pa ezan
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-02-2009, 22:31

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •