Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 186
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!

  Pshll, une kam Briciolo qe do te thote therrime.
  Ky pseudonim me ka ngelur qe vjet, kur u dobesova 5 kg dhe nje person me therriste gjithmone keshtu:kercejme:
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2016 ne 20:35.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #2
  ღGallaTღ fv Avatari i DarkAngel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Elbasanlli
  Mosha
  29
  Postime
  54
  Forca e Rrespektit
  11
  nickname im nuk eshte gje vec nje engjell erresire
   

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i bledikorcari
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ndodhem ne Korce....
  Postime
  2,313
  Forca e Rrespektit
  44
  pseudinimi im eshte nje fjale mistike qe vjen nga keltet e lashte gjysma dhe gjysma tjeter vjen nga dinastia kineze ho chi
  se cdo te thote po jau le juve ta zbuloni me librat e bibliotekes te aleksandrise

 4. #4
  DeeJaY fv fv fv fv Avatari i ^_^-Dj
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirana
  Mosha
  42
  Postime
  416
  Forca e Rrespektit
  14
  nick i imi eshte dhe emri qe perdori ne real life si DJ qe e kam dhe zanat kuptohet
   

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  prej skuadres se brazillit,qe jam tifoze.asgje tjeter......

 6. #6
  GIRLICIOUS fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i albgrl
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  559
  Forca e Rrespektit
  23
  Ka mbi 5 vjet qe e perdor kete nickname...eshte versioni shkurt per vajze shqiptare.
  Pjesa me e madhe e jetes shkon duke thene eshte teper heret, dhe pastaj eshte teper vone!!

 7. #7
  cun i veshtire fv fv fv fv fv fv fv Avatari i angel boy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  1,068
  Forca e Rrespektit
  20
  une jam angel boyyyy prandaj:kercim:
   

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ghost
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Kosovė
  Mosha
  27
  Postime
  3,256
  Forca e Rrespektit
  48
  Nickname jem dmth Ghost - Fantazem nashta dihet pak a shum
  Heren e fundit u redaktua nga Ghost; 03-11-2008 ne 01:32.
  I have no special talent.
  I am only passionately curious...
  A question that sometimes drives me hazy:
  am I or are the others crazy ? (A.E)

 9. #9
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  jam hoxhe...ashtu prift...ashtu nje nga ata te fese dmth....e moret vesh
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 10. #10
  Shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  n'Prishtinė
  Postime
  685
  Forca e Rrespektit
  12
  trullajk ...moooo :p
   

 11. #11
  !!!!! fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ina@ina@ina
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirane
  Mosha
  28
  Postime
  1,249
  Forca e Rrespektit
  199
  emri im...i vertete ...pa rrena...
   

 12. #12
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  34
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  dhe ky eshte emri im .
   

 13. #13
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jackass
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In The Dark...
  Mosha
  31
  Postime
  694
  Forca e Rrespektit
  18
  pseudonimin e kam marr nga MTV - JackAss, nuk e di pse, ndoshta edhe me pershtatet ne jeten reale :
  "If you want a hundred Italians to be quiet, shoot one.
  If you want a hundred Albanians to be quiet, you must shoot ninety-nine."

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i bledikorcari
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ndodhem ne Korce....
  Postime
  2,313
  Forca e Rrespektit
  44
  Citim Origjinale Postuar nga eldi Shfaq Poten
  dhe ky eshte emri im .
  keshtu e ke vertet apo e ke me "a" ne fund?
  emer i bukur prapeseprape

 15. #15
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  34
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  Citim Origjinale Postuar nga bledikorcari Shfaq Poten
  keshtu e ke vertet apo e ke me "a" ne fund?
  emer i bukur prapeseprape
  flm, ne fakt e kam me "a" ne fund, por te gjithe me therrasin eldi , sepse une te gjitha emrat e gocave ua kam bere cuna, dhe keshtu qe me ka ngelur dhe mua ky emer. dhe ti bledi ta gezosh emrin. :ciaoo:
   

 16. #16
  DODONA hajmali fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i mirela
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,025
  Forca e Rrespektit
  29
  jane shtate notat e muzikes ( sikur s'e dini ju ....?)
  Ma ka vene tezja kete emer ohuuuuuuuuuu kohe me pare, qysh ne lashtesi
   

 17. #17
  FISEBILIL-LAH fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ado
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė/Republic Of Kosova...
  Mosha
  30
  Postime
  5,205
  Forca e Rrespektit
  863
  BlacK DeviL ( Dreq I Zi )
   

 18. #18
  psiko pa shpres sherimi fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  30
  Postime
  2,322
  Forca e Rrespektit
  23
  nje nga emrat e mij osht Sihana kshtu e trasformova Shihanny...ato !! i kom vu sps m'plq shum !!, i vej ven e pa ven se i lovi teper..
  mos um asish be :isterik:

 19. #19
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Pogradecari
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Sa me larg me mire.
  Mosha
  30
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  19
  Pogradecari qytet i shqiperise qe jam nga Patriot i qytetit tim Pogradecar.
  BAR RESTORANT "SHEN NAUMI"
  FIRMA E TRANSPORTIT "BEANTRANS" SH.P.K
  POGRADEC-ALBANIA

 20. #20
  Anėtar i ri fv Avatari i genxi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Diber
  Mosha
  35
  Postime
  314
  Forca e Rrespektit
  11
  ky nick me ka ngel se ne itali ma shkruani kshu kur u thoja se quhem genci
  e vecanta e ketij eshte se jam i regjistruar ne mbi 100 site me kete emer dhe se kam gjet te zene ..ne google eshte nje profesor kinez dhe une me kete emer hahahahaha
  puno per te jetuar , e jo jeto per te punuar!!!
  se do ta gjej, do ta gjej: po pse te me lodhen xhanem !!??
  "Non accontentarsi mai con l'orizonte ma cerca sempre l'infinito"

 21. #21
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945
  nick name im pershkruan totalisht personin tim jam i mire si engjell por po me cau trpin ndonjeri kthehem ne devil dhe se rruj per njeri
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 22. #22
  fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Ne nje vend te banueshem
  Postime
  26
  Forca e Rrespektit
  0
  die4love (vdeksha per dashni), thjeshte shpjegon qe jam shum i dhene pas dashurise, dmth "seksit"
   

 23. #23
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bianca SK
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Al calduccio nel cuore della mia famiglia....:)
  Postime
  3,986
  Forca e Rrespektit
  78
  Para e kisha Biancaneve,pasi kur kam qene e vogel me therrisnin keshtu ne familje...Tani e bera Bianca SK,e shkurtova cik...Por gjithnje ka te beje me menyren se si me therrasin...Bianca se jam shuuume e bardhe,si bora... SK jane inicialet e dashurive te jetes time...
  Non c'č un amica migliore di una sorella , e non c'č una sorella migliore di te.

 24. #24
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  26
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  11
  K|nG dmth ( Mbret ) ky eshte nofka ime
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 25. #25
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013
  ELB - ka shume kuptime si psh. nje lloj drithi hahhaa

  Ne fakt nje mikeshe imja me ftoi ne ket forum (qe me pelqen shume a) dhe ne momentin e regjistrimit nuk kisha ndonje ide me te menqur dhe e vura ELB qe eshte shkurtesa per ELBASAN ( per nder te mikeshes sime) - respekt bella!
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  2,495
  Forca e Rrespektit
  30
  Suriana..mendoj nuk ka kurrfar kuptimi..thjesht emer i shpikur nga mendja ime..me plq mbase do ta quaj vajzen time( te ardhshme ) keshtu :p...do pysim dhe babin a ban? :p
   

 27. #27
  Veri investigatio fv Avatari i alfonci
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Perpara kompjuterit
  Postime
  3,045
  Forca e Rrespektit
  83
  thjeshte emri im me prapashtese
  Udha e mbarė se erdh pranvera, shko, dallėndyshe tue fluturue, prej Misirit n'dhena tjera, fusha e male tue kėrkue; n'Shqipni shko, pra, fluturim, shko nė Shkodėr, n'qytetin tim. - Filip Shiroka

  "Unė jam mirė kur asht mirė Shqipnia" - Isa Boletini

  Shqiperise nuk i ka ardhur asgje e mire nga lindja; pervec diellit.

 28. #28
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718
  Cyber-, derived from cybernetics, is used in the terms cybersex, cyberspace, cyberpunk, cyberhomes and cyberhate, but has been largely surpassed by e Cyber- also largely maintains grammatical and contextual accuracy, in that cybernetic denotes control of speech and functional processes. To the extent that it is used in the computer or electronic context to denote control (typically electronic or remote) of the thing represented by the word it precedes, it is used accurately. See, e.g., cyborg under “History”, below. To the extent that cyber- is used to describe entities existing (or events occurring) in cyberspace, its use is arguably accurate as well. However, the term cyberspace (one of the earliest and most widespread uses of the prefix cyber-) was itself one of the least grammatically accurate uses, in that cyberspace is not actual space electronically or remotely controlled. Thus “virtual space” or “virtual universe” would have been a more grammatically accurate term although arguably lacking the existential connotation provided by cyberspace. This connotation gives the term a contextual accuracy and prevents its being lured astray by association with the popular term virtual world, which has a very different and grammatically accurate meaning.

  me pak fjale dicka Vituale


  Spartacus
  (c. 109 BC-71 BC), according to Roman historians, was a slave who became the leader (or possibly one of several leaders) in the unsuccessful slave uprising against the Roman Republic known as the Third Servile War. Little is known about Spartacus beyond the events of the war, and the surviving historical accounts are inaccurate and often contradictory. Spartacus's struggle, often seen as the fight for an oppressed people fighting for their freedom against a slave-owning aristocracy, has found new meaning for modern writers since the 19th century. The figure of Spartacus, and his rebellion, has become an inspiration to many modern literary and political writers, who have made the character of Spartacus an ancient/modern folk hero.

  edhe emri im i vertete
   

 29. #29
  Vogėlushe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,263
  Forca e Rrespektit
  6297
  Llastice e me perkedhelje me thrasin Elushe....
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 30. #30
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,452
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Nicku juaj !?!?

  Kėtė temė mundė ta pėrdorim pėr te shpjeguar domethėnien e nickut qe pėrdorim ne foruminvirtual. Gjithashtu me germat e nickut qe pėrdorim munde te krijojmė fjali apo edhe njė tregim tė shkurtėr.
  Duke pėrdorur germat e nickut tuaj apo te anėtarėve/eve te forumitvirtual mundė te krijojmė edhe formulime humori por pa paragjykime dhe fyerje, ju lutem.
  Mirėpres shkrimet tuaja duke ju uruar diskutim te kėndshėm.:gjujpeshk:

  Dy shembuj nga ana ime:

  Nicku: S T U D E N T I


  S – sa
  T – taksirat
  U – u
  D – desh
  E – edhe
  N – notat
  T – ti
  I – ildis

  Sa Taksirat U Deshtė Edhe Notat Ti Ildis :lexim:


  Nicku: ANONIMAT

  A---ANĖTARET
  N---NDĖRMEND
  O---OKUPATORĖT
  N---NATYRA
  I---INATQOR
  M—MBAJTĖ
  A---ASNJĖ
  T---TRADHĖTAR

  ..........kėta persona janė ndėr ANĖTARET mė aktiv dhe mė besnik te forumit virtual edhe pse shpeshėherė akuzohen ne forma te ndryshme kėta nuk e kane NDĖRMEND ta ndėrpresin aktivitetin e tyre te fshehtėsisė , pėrndryshe pasi qe gjithmonė janė online mundemi lirisht me i quajt edhe OKUPATORĖT e faqes sonė por asesi nuk guxojmė me luftu kundra tyre se janė shumicė dhe janė mjafte agresiv pėr nga NATYRA e te shprehurit. Nganjėherė futen ne faqe me nicka te ndryshėm e lėshojnė nga njė fjalė dhe kur e vėrtetojnė se nuk kane thėnė asgjė skuqen si speci dhe ikin se ju vjen marre pėrndryshe janė shume INATQOR te mėdhenj. Po mori guximin dikush ti akuzoj apo qeshė faqen forumitvirtual te gjuhen si grejzat ne krye, detyra e tyre ėshtė me vezhgu, me shiqu, kontrollu dhe me MBAJTĖ shėnime se kush kujt po i shkruan, qa po i shkruan, kush me kė po bėnė muhabet e qesi mualife te kota e palidhje. Cka ėshtė me e rėndėsishmja, keta janė te pėrbetuar dhe shume besnik ndaj faqes dhe pėr funksionin qe kryejnė nuk kėrkojnė ASNJĖ kompensim dhe nėse ndokush nga radhėt e tyre shkėputet dhe largohet nga ideologjia e tyre menjėherė e shpallin TRADHĖTAR dhe fillojnė ndjekjen e ti si ne anėn ligjore ashtu edhe ne anėn kanunore..................................

  :ciaoo::ciaoo:
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 1 nga 7 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 22:13
 2. Keni halucinacione me tė vdekur, ja ēfarė kuptimi ka
  Nga AnGeLiC ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2017, 00:39
 3. 12 simbole tė shpeshta nė ėndrra dhe ēfarė kuptimi kanė
  Nga PiNkY ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2016, 10:25
 4. Ēfarė kuptimi ka jeta
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 20:10

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •