Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 186
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!

  Pshll, une kam Briciolo qe do te thote therrime.
  Ky pseudonim me ka ngelur qe vjet, kur u dobesova 5 kg dhe nje person me therriste gjithmone keshtu:kercejme:
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2016 ne 20:35.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #31
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Analistja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Hmmm...
  Mosha
  35
  Postime
  506
  Forca e Rrespektit
  13
  A-shtu sikurse me pare
  N-dodhem prap online
  A-shtu sikurse dhe dje
  L-exojme postimet ne
  I-hapim dhe i shohim
  S-tudiojme ate cka shkruhet
  T-regojme mendimet tona
  J-etojme me njeri-tjetrin
  A-to qe jane online gjithmone i pershendesim

  Uh sa te veshtire e pata more kitrra. Shpresoj te te pelqeje te pakten sado pak
  TO LOVE SOMEBODY IS NOTHING
  TO BE LOVED BY SOMEBODY IS SOMETHING
  TO LOVE EACH OTHER IS EVERYTHING

  ance:ance:

 3. #32
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Nostra_22
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Loading...
  Mosha
  36
  Postime
  3,427
  Forca e Rrespektit
  67
  Neper shekuj te erret
  O sa shume u goditem, u drobitem
  Shume gjak si lumenj te rrembyer derdhem
  Teper me shume falem kur gje s'na dhuruan
  Ra gongu dhe per ne o bij te shqipes
  Arriti casti kur koha pa veten kuq e zi ne pasqyre.
  2 endrra kam
  2 beteja kam fituar...
  Prezenca juaj s'do te jetė kurrė nė lartėsinė e mungesės suaj.:kokes:

  Fetė janė si xixėllonjat, pėr tė ndriēuar kanė nevojė pėr errėsirė:syze:

  Dituria mė pėrndjek, por unė jam mė i shpejtė !!!

 4. #33
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,624
  Forca e Rrespektit
  3469
  L - Lus Zotin e Madheruar

  O - O Zoti Im

  V - Vertete ti je NJE dhe tjeter s'ka

  E - E askush TY nuk te perngjan

  R - Ramazani po na vjen

  B - Besimi im po rritet

  O - O Zot I Plotfuqishem

  Y - Yjet ty te madherojne
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 5. #34
  psiko pa shpres sherimi fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i shiHanny!!
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  qitu ku po m'sheh..
  Mosha
  30
  Postime
  2,322
  Forca e Rrespektit
  23
  SH..sherbet me kryp
  I..iriq
  H..hallve
  A..arm atomike
  N..nina nona kostant
  N..nishk
  Y..yll i shtypun per toke
  mos um asish be :isterik:

 6. #35
  trafikante fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eldi
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  TIRANE
  Mosha
  33
  Postime
  1,417
  Forca e Rrespektit
  19
  E- edhe une erdha
  L-leviza, sodita, gjithandej
  D- deri sa gjeta kete forumin virtuar, qe kam shum moshatare
  I - intiligjent, te zgjuar, te bukur te gjithe jane.....
  :cheer: "Me ruaj kur te me gjesh qe te me kesh kur te me duash....." :cheer:

 7. #36
  NJERI I THJESHT fv fv fv fv fv fv Avatari i sec_l
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Espań, mendjen e kam ne Laprak , bertas fort PARTIZONI FITORE.
  Postime
  403
  Forca e Rrespektit
  16
  Jo noi te veēant 3 germat e para jan profesioni im , dhe germa ne fund L tregon emrin tim real .
  " No llueve eternamente"
  "Cuidado con lo q deseas... podria hacerse realidad"
  "Los edificios arden, las personas mueren, pero el amor verdadero es para siempre"
  Piensa en lo que puedes perder.

 8. #37
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42
  Zhgenjyy= zhgenjim (jo domosdoshmerisht ne dashuri )

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

 9. #38
  Away fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Capkenia_tr
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  413
  Forca e Rrespektit
  21
  Eshte pseudonimi qe me thirrnin ne shoqeri kur kam qen ne shkolle te mesme, e ndaj ai me erdhi ndermend kur jam regjistruar.
   

 10. #39
  PinkAngel fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  1,654
  Forca e Rrespektit
  36
  se di as vete pse e kam vene kshu gjithsesi Tonerllik ngelet
  If you could only see the you I see when I see you seeing me you would never see yourself so differently, believe me.

 11. #40
  Maēokε. fv fv Avatari i sexy_pussycat_
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Nε qiεllin ε 7tε.
  Postime
  352
  Forca e Rrespektit
  12
  Sexy Maēoke...Dihet esht provokim...sdo te thot qe jam vertet e tille....
  Attached Images Attached Images
  I am n0t y0urs... n0t L0st in you... n0t l0st alth0ugh... I l0ng t0 bє L0st as a candlє lit at n00n, L0st as a sn0wflakє in thє sєa...Evєn Lost I'm still mє...

 12. #41
  FORCAT RENEA fv Avatari i albstudent
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  VLORE - TEPELENE - TIRANE
  Mosha
  33
  Postime
  876
  Forca e Rrespektit
  11
  Student Shqiptar ..
  tO bE oR NoT tO bE

 13. #42
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Dikur shume domethenes per mua dhe per ata qe e mbanin kete emer qe per dike ishte frike ne palce, tani krenari qe e ruaj me fanatizem edhe pse realisht emer i nje shtaze ong:ong: jam i sigurt se dikur edhe do mesoni per kete domethenje ong:ong: cdo gje me kohen ong: dhe do jeni krenar qe keni rastisur ta njihni plakushin qe dikur ishte kitrrush ong: edhe pse vetem virtualisht :gjujpeshk:

  publicitet

  Attached Images Attached Images
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 14. #43
  Thpilt fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i baby-angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Brussel
  Postime
  1,743
  Forca e Rrespektit
  81
  Baby-angel, te dy emrat perfaqesojne gjerat qe vleresoj me shume: pafajsine, pastertine, embelsine, drejtesine.
  Gjithmone kam pasur nicke qe me perfaqesojne (ose te pakten shprehin dicka qe me pelqen).
  :fluturoze:Zoti nuk sheh ne fytyrat tuaja, por ne zemrat tuaja...:fluturoze:

 15. #44
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hostel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Google maps aty e gjen nese kerkon
  Postime
  4,255
  Forca e Rrespektit
  405
  Hostel ska ndonje kuptim te vecante thjeshte titulli i nje filmi edhe me siguri i rralle per te gjetur neper forume si une vete!
  And I was shakin' at the knees
  Could I come again please.
  Yeah the ladies were too kind
  You've been - thunderstruck, thunderstruck

 16. #45
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Analistja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Hmmm...
  Mosha
  35
  Postime
  506
  Forca e Rrespektit
  13
  Analiste eshte nicku qe perfaqeson profesionin tim.Pra analiste...:kercim::kercim:
  TO LOVE SOMEBODY IS NOTHING
  TO BE LOVED BY SOMEBODY IS SOMETHING
  TO LOVE EACH OTHER IS EVERYTHING

  ance:ance:

 17. #46
  MACOKJA :p fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Shpirti_I_Njerit
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Cuneo Torino
  Mosha
  29
  Postime
  1,177
  Forca e Rrespektit
  47
  Shpirti_I_Njerit do te thot qe jam SHPIRTI I NJERIT
  Corri pił veloce dei tuoi sogni e forse un giorno li vedrai realizzati; se aspetti finirai per odiarti. Io non aspetterņ perchč il mio sogno č di poterti amare.

 18. #47
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,624
  Forca e Rrespektit
  3469
  Djale i dashur :p
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 19. #48
  ღ..in stanby..ღ fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  lavori in corso..........
  Mosha
  30
  Postime
  519
  Forca e Rrespektit
  21
  emri im i shkurtuar.....
  :fluturoze:.....2 fjale,1 frymemarrje e ngadalsuar.....
  1 shikim,2 sy te dashuruar......
  2 trupa,1 zemer qe rreh per te dy.....
  1 deshire,e heshtur,e thene vetem me sy.......:fluturoze:

 20. #49
  llahtaria vete fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  periferi
  Mosha
  37
  Postime
  904
  Forca e Rrespektit
  16
  thjeshte dikush...
  Inteligjenca tek personat eshte e limituar, por budallalleku ska kufij. (© Une)

 21. #50
  prince fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princi_gjak_perzier
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Atje ku me ne fund ndjehem i lire.
  Postime
  370
  Forca e Rrespektit
  18
  PRINCI GJAK PERZIER
  Nuk mund te them shkurt se cfare kuptimi ka per mua ky emer, do me duhej nje bllok i ter.
  Kush me njeh ndoshta e ka kuptuar edhe kuptimin e ketij pseudonimi, per ju te tjeret po e le ta zbuloni.
  Megjithate tani mbeten keto tri gjera: besimi, shpresa, dhe dashuria, por me e madhja nga keto eshte dashuria

 22. #51
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Liza
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Kosoven Simpatike
  Postime
  1,854
  Forca e Rrespektit
  42
  Kuptimi i nickut tem eshte psedonimi i emrit tim
  Me mjafton per mburrje fakti qe Ti je Zoti im...!! :fluturoze:

 23. #52
  FORCAT RENEA fv Avatari i albstudent
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  VLORE - TEPELENE - TIRANE
  Mosha
  33
  Postime
  876
  Forca e Rrespektit
  11
  Student shqiptar qe lufton ndaj injorances dhe padrjetesive qe jan shtuar shum kohet e fundit
  tO bE oR NoT tO bE

 24. #53
  fuck grecce fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  220
  Forca e Rrespektit
  11
  columbia!!!lagja ku une jetoj eshte vertet columbi!!!po ju ra rasti na vizitoni!
   

 25. #54
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  LiPjAn
  Postime
  23
  Forca e Rrespektit
  0
  Ultra eshte Diqka jashzakonisht e madhe
  Shake do me than tundje Frik

  Do me than une jam Friga e jashtzakondshme
  Apo tundje e madhe

  E sa per user tjeter
  Neti: Vullnet pjesa e Fundit Net-i mirret
  Don.Neti:eshte nje titull qe e Fiton si me i madhi me i respektueshmi

  ju kam lodhe me User timin
   

 26. #55
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i con_uk
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Chelsa_FC
  Postime
  2,141
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  635
  vjen nga fjala conman qe do te thote mashtues por nuk jame dhe aq prandaj perdor vetem con........edhe uk eshte vendi ku rri
  What really counts is not the word of your enemies but the silence of your friends

 27. #56
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Princesha d.m.th. princesh.... sdi as vet, por me ka erdhe kjo ne mendje qe kur isha e vogel, kisha deshire te me thrrasin princesh, keshtu te gjihe forumet njihem me kete nick...  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 28. #57
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  KITRRA 123

  K- KOMIT
  I - ILEGAL
  T- TAKTIK
  RR - RREBEL
  A - ABSTRAKT

  1,2,3 ( Jam njeshi, dyshi dhe treshi dhe kot mundohi ance:ance:ance: tipar shqiptari kjo jemi apo sjemi ance:ance:ance
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #58
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ghost
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Kosovė
  Mosha
  27
  Postime
  3,256
  Forca e Rrespektit
  48
  G- Gajret
  h- Hajvan :p
  o- okupus
  s- satan :p
  t- triumfus :p
  I have no special talent.
  I am only passionately curious...
  A question that sometimes drives me hazy:
  am I or are the others crazy ? (A.E)

 30. #59
  cun i veshtire fv fv fv fv fv fv fv Avatari i angel boy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  tirana
  Postime
  1,068
  Forca e Rrespektit
  20
  A ---- aristokrat
  N ----nena gjeja me e shtrenjte per mua..
  G ----gilda ,,zysha ekonomis qe me ben 15 ore mesim ne jav nga 29 gjithsej
  E -----ergys emri me i bukur ne bote
  L -----llapa ,,hajt se dhe kjo me L fillon,...pjesa e turipit tim me e preferuara

  B -----gjithashtu shume i shtrenjte per mua
  O -----oratoria ...e qaj kete pjese.. e kam me te vertet
  Y -----germe qe e perdor shpresh per te treguar sa e mire eshte nje gje psh::: yyyyy sa e mir ajo:bum
  Se sdashuronim as un as ti
  po dashuronte dashuria
  nje dashuri ne fshehtesi
  me e fshehte se vet fshehtesia

 31. #60
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i triumfuesja
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in my world
  Postime
  2,167
  Forca e Rrespektit
  42

  Thumbs up

  Zemren peng e lashe
  Henes neteve brengat i tregova
  Gur te isha ,do isha care nga nje
  Enderr e lene pergjysme
  Neper rruget e jetes sime
  Jeten rindertova
  Yjet kapa ,zhgenjimin largova

  yyyyyy ca poete
  Heren e fundit u redaktua nga triumfuesja; 08-10-2008 ne 15:30.

  Nje dashuri e humb
  nje tjeter te humbur gjej
  Zhgenjime korr
  e prap dashuri mbjell

Faqja 2 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 22:13
 2. Keni halucinacione me tė vdekur, ja ēfarė kuptimi ka
  Nga AnGeLiC ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2017, 00:39
 3. 12 simbole tė shpeshta nė ėndrra dhe ēfarė kuptimi kanė
  Nga PiNkY ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2016, 10:25
 4. Ēfarė kuptimi ka jeta
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 20:10

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •