Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 186
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!

  Pshll, une kam Briciolo qe do te thote therrime.
  Ky pseudonim me ka ngelur qe vjet, kur u dobesova 5 kg dhe nje person me therriste gjithmone keshtu:kercejme:
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2016 ne 20:35.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #61
  D - Djall
  e - extaz
  V - Vampir
  i - iluzion
  L - Lux


  ca lomshi bona
  Go to hell!

 3. #62
  0-Negative fv Avatari i MAKEUBLEED
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Mosha
  28
  Postime
  50
  Forca e Rrespektit
  11
  M - Madrigal
  A - Absolut
  K - Konstruktiv
  E - Elegancė
  U - Udhėhapės
  B - Bakull
  L - Lugat
  E - Enigmė
  E - Edėpsėz
  D - Dėfrehem
  The only broken instrument, that still works, is HEART !


  E DUA SHQIPĖRINĖ

 4. #63
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i braziljania
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Butterfly flying away
  Postime
  9,579
  Forca e Rrespektit
  124
  B-babe
  R-real
  A-albanian
  Z-zemrushe
  I-in
  L-love with
  U- u
  :ciaoo:

 5. #64
  Shqiptare fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  n'Prishtinė
  Postime
  685
  Forca e Rrespektit
  12
  T-tretem kur mendoj per ty...
  R-rendesi ka qe ti gjendesh dikund
  U-une ende per ty jetoj...
  L-lum ti ku je...
  L-lum ti me kend je
  A-ashtu vazhdo rruges
  J-jeto si dikur
  K-kujdesu edhe per mua,
  A-ashtu ec rruges tende
  A-amsho i lire...
   

 6. #65
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091
  ika ne detin me dallge
  driten e jetes te gjeja
  arrita atje ku doja

  atje ku shpresoja me vite me radhe
  nga do qe te shkoja
  gezimin dhe lumturin kerkoja
  ecja gjithmon me shpres se..
  lumturin timr do ta gjeja

  I love you daddy
  :flamuri:

 7. #66
  tifoz i cmendur i INTERIT fv fv fv fv fv fv Avatari i Brigadieri
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Atje ku prania ime eshte e domosdoshme.
  Postime
  421
  Forca e Rrespektit
  16
  B - bajloz
  R - rebel
  I - inxhinier
  G - gangester
  A - ambicioz
  D - duhanxhi
  I - intelektual
  E - energjik
  R - rugac
  I - i papar
  Heren e fundit u redaktua nga Brigadieri; 10-10-2008 ne 00:56.
  Remember to keep yourself alive there is nothing important than that.:canna:

 8. #67
  Rob Zoti fv Avatari i MELYMAN
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Postime
  44
  Forca e Rrespektit
  0
  M - Me mire vetem se keq i shoqeruar
  E - Erdha atehere kur ti kishe ikur
  L - Lashe dicka qe ta kesh kujtim
  Y - Yllin qe e krahasova me ty kam kohe qe nuk e shoh
  M - Mendoj se tash me ke zvendesuar
  A - Asgje nuk do jete me si me pare
  N - Ndoshta bej mire te harroj
   

 9. #68
  demton_rende_shendetin fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fight_cllub_al
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Vendodhja
  roma
  Mosha
  31
  Postime
  2,072
  Forca e Rrespektit
  102
  fight_cllub_al --------- ne radhe te pare me pelqen si nofke ...ne radhe te dyte e kam disi te kopjum nga filmi fight club ..... eshte thjesht nje alter ego ....ne radhe te trete kam qen fighter
  fjalt e mia ma t'kqija jan ma te mira se tuat ma t'mirat....

 10. #69
  PeJaNeZe fv fv fv Avatari i vlora
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  in a world filled with love...
  Mosha
  34
  Postime
  367
  Forca e Rrespektit
  13
  pseudo i emrit tim te vertet...
  Love is long suffering,
  love is kind,
  it is not jealous,love does not boast,it is not inflated.
  It is not discourteous,it is not selfish,it is not rritable,it does not enumerate the evil.It does not rejoice over the wrong,but rejoices in the truth.
  It covers all things,it has faith for all things,it hopes in all things, it endures in all things.

  (Corinthians 13)

 11. #70
  Slave To The Rhythm fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Mia*
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  872
  Forca e Rrespektit
  76
  Boh.. nje nga arsyet qe me ka shtyre te vendos kete nick eshte admirimi qe kam per kengetaren Mia Martini.. ka qene vertete e madhe!

  p.s. gjejani pak vendin atij apostrofit pliiiizz!
  … Ndoshta sepse i madh eshte shpirti dhe e vogel eshte jeta,
  dhe jo te gjitha gjestet tona mund te dalin nga trupi yne,
  dhe arrijme vetem deri ku mund te arrije krahu yne,
  dhe shohim vetem deri ku mund te shohe shikimi yne...

 12. #71
  GoC TiR0né fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Adrenalina
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  1,561
  Forca e Rrespektit
  26
  Kam zgjedhur kete nick-name sepse gjithmone ndjehem e mbushur me domethenien e ksaj fjale...
   

 13. #72
  Lost out in the desert fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i *Linda*
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Vendodhja
  Po ku ka si TI o Shqieria ime!
  Mosha
  30
  Postime
  862
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  229
  Me pelqen nick-u im, kur dilja me shoqen (origjine spanjolle) me thoshte "muy linda tesoro:p" dhe ashtu me ka ngele. Detyrimishte vjen nga kuptimi i tij ne gjuhen spanjolle.
  It can't rain forever!

 14. #73
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905
  sensuu eshte shkurtim i sensuale.......po ngaqe une nuk jam sensuale ,thashe te mos ju genjej
  Treat your self like a star!!!

 15. #74
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Taulanti
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Mosha
  31
  Postime
  169
  Forca e Rrespektit
  13
  Tyrannosaurus-rex(T-ReX)...Dinosauri me i madh qe ka ekzistuar edhe pse ata ne realitet nuk kane ekzistuar kurre,per mua eshte nick abstrakt.

  https://www.arizonaskiesmeteorites.co...saurus_rex.jpg
  ...megjithate jeta eshte e bukur

 16. #75
  Anėtar i ri fv Avatari i fc bayern
  Antarėsuar nė
  Sep 2008
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Forca e Rrespektit
  11
  tifoz i cmendur i bayernit
   

 17. #76
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091
  Ida emri im,..''angel''...e vendosa kot por ndonjehere me del dhe plot si mbiemer.

  I love you daddy
  :flamuri:

 18. #77
  Anėtar i ri fv Avatari i land
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  U.S.A
  Postime
  321
  Forca e Rrespektit
  70
  Citim Origjinale Postuar nga Vivģ Shfaq Poten
  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!
  asnje kuptim,eshte shkurtimi i emrit tim Roland
   

 19. #78
  Sefer daja ka qen nji bejtexhi ne Tirone.


 20. #79
  1. Vlora fv Avatari i klandestini
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  11
  klandestini - nuk i mora dot letrat
   

 21. #80
  fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Vendodhja
  shkoder
  Mosha
  25
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  mua me pelqen psikologjia
   

 22. #81
  ... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i AjSi
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  2,819
  Forca e Rrespektit
  2420
  Ajsi sepse me pelqen shume akulli , edhe eshte emer i padegjuar ,i shkurter edhe me pelqen tej mase
   

 23. #82
  Une jam..... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i cat-woman
  Antarėsuar nė
  Nov 2009
  Vendodhja
  athens
  Postime
  1,519
  Forca e Rrespektit
  30
  cat-woman .....femra mace sepse te gjithe me thone grifshe
  Te jetosh eshte dicka e perditshme...te dish te jetosh eshte zgjuarsi...te kesh zgjuarsi eshte merite

 24. #83
  rremujaxhije:P fv Avatari i 3R1
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  ne shtepi...
  Postime
  2,024
  Forca e Rrespektit
  70
  3R1- Eri,emri im shkurt..
  You're not Albanian??
  It's :ok, nobody is Perfect!!!  ..kerko te dish kush je,e te jesh ajo qe din.. :viola:

 25. #84
  Anėtar i ri fv fv
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Vendodhja
  prishtinė,
  Postime
  111
  Forca e Rrespektit
  11
  UniversaL - ket nikname e kom qe 7 vjet a 8 se di weq po kuptohet pse ma kan ven ket nick se jom UniversaL
  UniversaL se Jom

 26. #85
  vlonjate tipike fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  VLOR
  Postime
  878
  Forca e Rrespektit
  45
  anes bregut po kaloja
  nuk po gjeja ate cfare kerkoja
  ane e mbane botes te kerkova
  8 i nates ora po shkonte
  Askush ska te drejt te me gjykoj ne zgjedhjet e mia sepse askush ska perjetuar dhimbjen time

 27. #86
  vlonjate tipike fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2008
  Vendodhja
  VLOR
  Postime
  878
  Forca e Rrespektit
  45
  ana emri im i thjeshte dhe i bukur
  Askush ska te drejt te me gjykoj ne zgjedhjet e mia sepse askush ska perjetuar dhimbjen time

 28. #87
  Anetar fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2009
  Vendodhja
  A thua valle ?Ky ishte ligji i mashtrimit
  Mosha
  26
  Postime
  920
  Forca e Rrespektit
  14

  Domėthenia e nicknameve te juaj!....

  Hapa nje teme argetuese qe me ra ne mendje tash dhe e pash te arsyeshme ta hape kete teme.

  Me intereson thjesht domethenia e cdo anetari te

  www.forumivirtual.com

  Pse keni marre kete nicknam, cfare domethenie ka nicknami juaj thjesht shpreheni mendimin e juaj!....

  Me t'mira!.....
  Ai qė ėshtė i pasur, jep nga teprica, ai qė nuk ėshtė i pasur jep nga zemra

  Ai qė ėshtė nė fuqi bėhet se din ēdo gjė

  Ai qė han hudėr nuk e ndien erėn e vet, por ia ndijnė tė tjerėt

  Ai qė i mbėshtetet pemės sė madhe, gjen hijė gjithmonė

 29. #88
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3566

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  shum e thjesht, Yellow sepse..ne kohen qe u rregjistrova ishte ngjyra qe personifikoja veten dhe Redhead se jam kokekuqe
   

 30. #89
  lost in the ocean fv fv Avatari i madmax
  Antarėsuar nė
  Nov 2009
  Vendodhja
  ne katin e siperm
  Mosha
  35
  Postime
  217
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  MADMAX ka nje kuptim te dyfishte per mua
  1)do te thote luftetari i rruges "po te bazohem te filmi madmax"
  2) pershtatet plotesishte me karakterin time "mad"
  If you depend on others to make you happy, you will be endlessly disappointed.

 31. #90
  fv Avatari i Mimy
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Gjakove
  Mosha
  26
  Postime
  37
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Mimy-Shkurtese nga emri im Mimoza..
   

Faqja 3 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 22:13
 2. Keni halucinacione me tė vdekur, ja ēfarė kuptimi ka
  Nga AnGeLiC ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2017, 00:39
 3. 12 simbole tė shpeshta nė ėndrra dhe ēfarė kuptimi kanė
  Nga PiNkY ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2016, 10:25
 4. Ēfarė kuptimi ka jeta
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 20:10

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •