Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 186
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!

  Pshll, une kam Briciolo qe do te thote therrime.
  Ky pseudonim me ka ngelur qe vjet, kur u dobesova 5 kg dhe nje person me therriste gjithmone keshtu:kercejme:
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2016 ne 20:35.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #91
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,089
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  496

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  "Karamele Zana
  Vijne nga Tirana
  Nga Tirana Peshkopi
  Cfare numri do ti?
  Une dua 3shin
  Macja kapi veshin..."

  E kam thene dhe tek prezantimi im, kam nje "shpirt femijnor" dhe vjersha si kjo me siper me sjellin nje buzeqeshje dhe nje nostalgji te femijerise sime te padjallezuar, te lumtur e gazmore. Midis shume emrave te tjere, ky me doli i pari ku u rregjistrova.
   

 3. #92
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga KarameleZana Shfaq Poten
  "Karamele Zana
  Vijne nga Tirana
  Nga Tirana Peshkopi
  Cfare numri do ti?
  Une dua 3shin
  Macja kapi veshin..."

  E kam thene dhe tek prezantimi im, kam nje "shpirt femijnor" dhe vjersha si kjo me siper me sjellin nje buzeqeshje dhe nje nostalgji te femijerise sime te padjallezuar, te lumtur e gazmore. Midis shume emrave te tjere, ky me doli i pari ku u rregjistrova.
  Mire qe e theksove se mua mu duk sikur postove perseri ne kte teme .Ja ku e paskam pare kete post tek presantimi yt .
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 4. #93
  Anėtar i ri fv Avatari i Benniii
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Ferizaj
  Mosha
  24
  Postime
  322
  Forca e Rrespektit
  13

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Bennnnii.....shkurtes e emrit Benjamin
   

 5. #94
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Karamele Zana
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,089
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  496

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga Angel_Devil Shfaq Poten
  Mire qe e theksove se mua mu duk sikur postove perseri ne kte teme .Ja ku e paskam pare kete post tek presantimi yt .
  Dhe ne profil e kam (une sigurohem njehere qe skam shkruar ne nje teme para se te postoj... jam e rregullt ne kete drejtim) :bum

  Sa per nick-un tend, gjynah me ate devil nga mbrapa...
   

 6. #95
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  sensuuuu ahahah .se kshu me ngeli......pastaj ee kisha pak te veshtire me sensuale,s
  'ndihesha rehat dhe s'rrihet perhere sensuale ahahhaha
  Treat your self like a star!!!

 7. #96
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Ida emri vertet ...ajo angel eshte kot prapashtese ...smbaj mend pse me erdhi ne mendje kur u regjistrova .

  I love you daddy
  :flamuri:

 8. #97
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  E-vil
  V-ulcanic
  I-ronic

  3-se di me eshte fixuar si nr qe ne klase te 5 dhe me dilte kudo

  Emri im i vertet si dhe nr per personifikim(nga folklori jon here e mire here e keqe)
  N3xT

 9. #98
  Why not ? fv Avatari i lela adela bubu settete
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  1,531
  Blog Entries
  35
  Forca e Rrespektit
  53

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Lela = kshu me therriste njoni me te cilin jam zi
  Adela = emri im
  Bubu Settete = eshte 1 loj qe i behet kalamajve gjoja me i trremb (zakonisht o qajn o qeshin)
  ahahaha ka raste dhe raste
  Ska vend per ty ne jeten time:lekund:
  "La gente cerca la felicitą come quando un ubriaco cerca la sua casa...non la trova ma sa che esiste... "

  "Smart may have the brains, but stupid has the balls"

 10. #99
  Pianistia fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ketrushe
  Antarėsuar nė
  Dec 2009
  Vendodhja
  Parajse
  Mosha
  25
  Postime
  713
  Forca e Rrespektit
  23

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Keshtu me therret babi gjithmone-ketrushja ime
  :fluturoze:Per interesat e vetvetes edhe djalli mund ta citoj biblen.:fluturoze:

 11. #100
  !!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!! fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  fιиℓαи∂.... иє zємєя т&#
  Mosha
  26
  Postime
  226
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  !!!<<AltuNa>>>!!!

  A- te don por nuk qfaqet ndaj teje
  L -I pelqen stili yt

  T -duaje se je ne rrug t emir
  U -eshte besnik dhe te percjell
  N -jeni te pershtatshem
  A- te don por nuk qfaqet ndaj teje  »¦« Šāšhūrļā ⿬šh⿠ šļ ńjč ƿākū£⿠č⿠ Tč gjļ⿠h žrāńóhčń ’ór Rā££ Šļ’£ómóhčń »¦«

 12. #101
  Anėtar i ri fv fv Avatari i dijetari
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  196
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  dijetari keshtu me kan quajt disa koleg sepse kur kan kerku ndonje mendim gjithmon javkam tregue nga disa ide e ashtu me kan quajt
   

 13. #102
  LaDy fv Avatari i LaDy
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Pejė
  Postime
  21
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Suzi me therrasin me shume, por edhe Zana.
   

 14. #103
  "ChiCa Gjakovare" fv Avatari i QikaGjk
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Vendodhja
  Gjakovė
  Postime
  47
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Eshte shum i qart...
  Qika ose per juve Albanezat Vajza ...goca Gjakovare...
   

 15. #104
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga ida angel Shfaq Poten
  Ida emri vertet ...ajo angel eshte kot prapashtese ...smbaj mend pse me erdhi ne mendje kur u regjistrova .
  HAHAH e di une e ke pas ke zona ida, pastaj i rrase 1 angel dhe doli ida angel se doje me me kopju :shaka .
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 16. #105
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga Angel_Devil Shfaq Poten
  HAHAH e di une e ke pas ke zona ida, pastaj i rrase 1 angel dhe doli ida angel se doje me me kopju :shaka .
  dhe ashtu mund te jete ,se sa u mbyll zona u rregjistrova ketu ...ndoshta kam kujtuar nickun tend dhe e kopjova

  I love you daddy
  :flamuri:

 17. #106
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷƸ̵̡Ӝ̵ ̨̄Ʒ fv Avatari i *ZaNa*
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Postime
  10
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  *ZaNa*, emri im i vertet..
   

 18. #107
  Dyrrah fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Opium
  Antarėsuar nė
  Sep 2009
  Vendodhja
  Durres
  Postime
  861
  Forca e Rrespektit
  30

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Opium thjesht nje mendim i momentit , ska ndonje kuptim te vecant per sa i perket vendosjes se nick por si nick ka kuptim ne vetete
  “Chi crede nel destino giustifica l'inerzia.”

 19. #108
  !!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!! fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  fιиℓαи∂.... иє zємєя т&#
  Mosha
  26
  Postime
  226
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Psedonim !!!<<<TUNA>>>!!!
  »¦« Šāšhūrļā ⿬šh⿠ šļ ńjč ƿākū£⿠č⿠ Tč gjļ⿠h žrāńóhčń ’ór Rā££ Šļ’£ómóhčń »¦«

 20. #109
  fv fv Avatari i angi
  Antarėsuar nė
  Nov 2009
  Vendodhja
  ku te me kerkojne
  Mosha
  28
  Postime
  65
  Forca e Rrespektit
  11

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  angi shkurtuese e angela emri im i pagzimit
   

 21. #110
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Pe: Nicku juaj !?!?

  Nicku im ka te beje me shume arsye te ndryshme. Njera prej tyre, ngaqe studioj per drejtesi e vura Legally. Tjetra, sepse me pelqen shume filmi Legally Blonde por meqe s'jam bjonde, e vura Sweet.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 22. #111
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Pe: Nicku juaj !?!?

  nick Snow e kam ven dikur qe ngela pa nick te regjistruar ma ka dhen nje mik dhe si fillim sme pelqente dhe aq Snow-debore me pas cka sepse te gjith me kalonin per cun dhe tani pas dy vjet e ca eshte nick im i preferuar
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 23. #112
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: Nicku juaj !?!?

  GLOOM,do te thote erresire totale,trishtim,zymtesi...Ska lidhje me asgje,thjesht e kam hasur duke lexuar nje poezi anglisht....
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 24. #113
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Nicku juaj !?!?

  MasteR ose mjeshter Thash te mburrem me nick se ne fakt sjam sic kam nick
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 25. #114

  Pe: Nicku juaj !?!?

  Punoj ne nje isp dhe kto dit kemi pasur disa probleme me nje pi transmetimi...kuptohet , no signal
   

 26. #115
  Vogėlushe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,263
  Forca e Rrespektit
  6297

  Pe: Nicku juaj !?!?

  Sa mire qe po ringjallen keto temat e vjetra

  Citim Origjinale Postuar nga Elushe Shfaq Poten
  Llastice e me perkedhelje me thrasin Elushe....
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 27. #116
  ...Δʝɛя... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Forca e Rrespektit
  701

  Pe: Nicku juaj !?!?

  Po postimet e mia te fundit ku paskan shkuar

  AnToNiA- e pashe tek nje film italian qe e kish nje vogelushe edhe me pelqeu
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 28. #117
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Nicku juaj !?!?

  Si vogelushke je dhe ti fiksss e ke gjet
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 29. #118
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Duke parė tipin tim, e ēiltėr dhe e dashur.. nuk ka nevojė pėr shumė shpjegime, pse kam vėnė kėtė nick..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 30. #119
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  31
  Postime
  13,119
  Forca e Rrespektit
  1902

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Me pelqen nje grup kengtaresh i viteve 90 te cilet quhen Rednex dhe me nje modifikim te vogel e bera ReNdEx
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 31. #120
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i diku diku
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  1,813
  Forca e Rrespektit
  608

  Pe: Nicku juaj !?!?

  une pasi jam gjithkund me mendje me shpirt me zemer po ashtu edhe fizikisht eshte veshtire t'mi gjesh kordinatat.....
   

Faqja 4 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 22:13
 2. Keni halucinacione me tė vdekur, ja ēfarė kuptimi ka
  Nga AnGeLiC ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2017, 00:39
 3. 12 simbole tė shpeshta nė ėndrra dhe ēfarė kuptimi kanė
  Nga PiNkY ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2016, 10:25
 4. Ēfarė kuptimi ka jeta
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 20:10

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •