Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 186
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!

  Pshll, une kam Briciolo qe do te thote therrime.
  Ky pseudonim me ka ngelur qe vjet, kur u dobesova 5 kg dhe nje person me therriste gjithmone keshtu:kercejme:
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2016 ne 20:35.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #121
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Sgjeta tj per mom
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #122

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten
  Duke parė tipin tim, e ēiltėr dhe e dashur.. nuk ka nevojė pėr shumė shpjegime, pse kam vėnė kėtė nick..
  Sa modeste qe te kemi mashaAllah ...

  Soulmind- se di, kur e vura thjesht po mendoja nje emer anglisht qe ti persshtatet natyres time, sme erdh asgje tjeter pervec kombinimit i shpirtit dhe mendjes....
  Heren e fundit u redaktua nga Soulmind; 04-03-2013 ne 02:21.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 4. #123
  Marakli Krapit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Quku
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,536
  Blog Entries
  3
  Forca e Rrespektit
  2458

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  ma sollen nga jasht
  (Æ`*•.ø♥La Ilahe Ilallah Muhammeden ReesulAllah ♥ø.•*“Æ)
  Mendume se barku mbushet,
  Me mish e makarona,
  Kjo ishte lumtunia.!
  Dikur, andrrave tona...

 5. #124
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Deuid
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Kosove
  Mosha
  30
  Postime
  2,402
  Forca e Rrespektit
  261

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Kuptimi i emrit tim ne shqip eshte PRINC .

  D
  e
  u
  i
  d .
   

 6. #125
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3566

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Sgjeta tj per mom
  je nicku me cool n forum

  ktij nickut tim i ka dale boja, sjam me kokekuqe
   

 7. #126
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  pinky---1-sepse jam e dashuruar pas ngjyres pink ose fuxia
  2-kur kam qene e vogel me pelqente nje fummeto ku personazhet kryesore ishin dy lepurusha Pinky dhe Petulja
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 8. #127
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2011
  Postime
  6,438
  Forca e Rrespektit
  6107

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Meqe me ka pelqy gjithmone Emri Sonja, i bera nje te perkthyer ne Endrra jo enderra ok
   

 9. #128
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Cfare kuptimi ka pseudonimi (nofka) juaj?!?

  Kitrra 123! Ne fakt ka eshte kombinim i dy gjerave shume te rendesishme, dhe jo vetem per mua, por edhe per nje pjese te historise.

  Kitrra (ketri si emer i nje shtaze te eger dhe shume syqel) dhe 123 (qe ne fakt paraqet njeqind e njezet e tre).

  Mos harroni femijet e mi, dhe tuajt gjithsesi, por dhe ju nje dite do te mesoni per historine besa edhe krenarine e ketij kombinimi, pjese e te cilit isha po une. Mos harroni!
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #129
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Si e padjallezuar qe jam vura emrin tim, .
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 11. #130
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  24
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3677

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Macja ime quhet Kila prandaj e perdora per nick qe 4 vite ne chat tani dhe ne Fv
   

 12. #131
  ... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i AjSi
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  2,819
  Forca e Rrespektit
  2420

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Emri goces
  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 13. #132
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  |Emri i vetem qe me ra ne mend te ve si nick kur erdha ktu,me vone e kam gjet kuptimine e keti emri....ne fakte eshte Tevana dhe ka prejardhnje nga persishtja, dhe e ka kuptimin :"E forte,e cendrueshme,e durueshme,e vendosur".
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 14. #133
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga Quku Shfaq Poten
  ma sollen nga jasht
  Pse me duket sikur ti e ke emrin Pashuk e ndonje pa dhembe te ka thirr Quk edhe te ka ngel ashtu :p
  Citim Origjinale Postuar nga AjSi Shfaq Poten
  Emri goces
  Asaj qe do kesh apo ke mi??
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #134
  ... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i AjSi
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  2,819
  Forca e Rrespektit
  2420

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pse me duket sikur ti e ke emrin Pashuk e ndonje pa dhembe te ka thirr Quk edhe te ka ngel ashtu :p


  Asaj qe do kesh apo ke mi??
  na maj avash kur e bana gocen un akoma skam gjet burrin ...po meqe e kam t sigurt qe do ja vej ajsel edhe shkurt ajsi e thash kshu si fakt te kryer
  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 16. #135
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Citim Origjinale Postuar nga Kila Shfaq Poten
  Macja ime quhet Kila prandaj e perdora per nick qe 4 vite ne chat tani dhe ne Fv
  I martojm bashk Macet moj .
  Sa per temen esht emri im i vertet
   

 17. #136
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Ishte emri i pare qe me erdhi ne mendje....
   

 18. #137

  Titulli: Nicku juaj !?!?

  Nga kenga
  Heren e fundit u redaktua nga MistyBlue; 13-02-2015 ne 16:20.
   

 19. #138
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Nuk e di ne ka nje teme te tille apo jo?

  Nicku im eshte shkurtimi emrit tim,nga nipi


  🦂  🐾

 20. #139
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Do ishte mire me bashku me temen simoter, jo pse nuk bene me qene dy tema te njejta, ama per te vazhdu kontinuitetin. Se paku me sa kujtoje disa nga ne kemi dhene info mbi nicknamet tane qe si nderruam kurre
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #140
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Emrin tim te vertet (qe te kem nje jet te mir e te lumtur)
   

 22. #141
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  kuptimi i nickname tim eshte qe ky me erdhi ne mendje dhe kete shkrojta!

  paster, bukur dhe pa gabime
   

 23. #142
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  kuptimi i nickname tim eshte qe ky me erdhi ne mendje dhe kete shkrojta!

  paster, bukur dhe pa gabime
  Shiko cfare gjeta:

  A traditional name for a very beautiful young lady. She is found in very rare numbers within the Canterbury region in Aoteroa. Sporting a beautiful tan and an amazing personality. Monique is a fantastic person to be around and in the company of.
  Only the luckiest guy ever gets to be in the presence of Monique.


  Hahah
   

 24. #143
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga Fly Shfaq Poten
  Po per mua dmth ndonje gje te mire? Apo si gjithmone gjera te shemtuara
  Se ke pare ti ate avatarin qe ta kam perkushtuar nga filmi me te njejtin emer?   

 25. #144

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Lilith lidhet me "Henen e zeze"
  Kjo pėrfaqėson pjesėn e errėt e tė fshehur tė ēdo gruaje, atė pjese intuitive, instiktive e tė egėr. Magjepsėse e plot energji, tė paparashikur e tė paqeverisur nga ana e burrit. ����

 26. #145
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Nicknami im ka kuptimin qe 'kshu ma dha truri kur u rregjistrova, dhe kshu e vura'.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 27. #146
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Sensuu,goce sensuale,po nga ato shume fare
  Treat your self like a star!!!

 28. #147
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  I lind nga passioni,per te qene passionant,te tregoj c'eshte passioni,ta ndiejne passionin,te le pas passiona.
   

 29. #148
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?  Ps: Disa pershkrime ishin vertet per ''WOW''
   

 30. #149
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Jonio
  Antarėsuar nė
  Mar 2011
  Postime
  1,280
  Forca e Rrespektit
  927

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Ka lidhje me emrin tim edhe me detin Jon.
  Sillu aq mire me ata qe te lendojne,deri sa t'u vije neveri nga vetja e tyre.

 31. #150
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga Lilithh Shfaq Poten
  Lilith lidhet me "Henen e zeze"
  Kjo pėrfaqėson pjesėn e errėt e tė fshehur tė ēdo gruaje, atė pjese intuitive, instiktive e tė egėr. Magjepsėse e plot energji, tė paparashikur e tė paqeverisur nga ana e burrit. ����
  Qe ne komentin e pare te vura re, Lilith nga mitologjia hebreje asocohet perhere me djajte femerore dhe me pelqeu shume kur e lexova, zgjedhje e mire
   

Faqja 5 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 22:13
 2. Keni halucinacione me tė vdekur, ja ēfarė kuptimi ka
  Nga AnGeLiC ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2017, 00:39
 3. 12 simbole tė shpeshta nė ėndrra dhe ēfarė kuptimi kanė
  Nga PiNkY ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2016, 10:25
 4. Ēfarė kuptimi ka jeta
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 20:10

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •