Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 186
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!

  Pshll, une kam Briciolo qe do te thote therrime.
  Ky pseudonim me ka ngelur qe vjet, kur u dobesova 5 kg dhe nje person me therriste gjithmone keshtu:kercejme:
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2016 ne 20:35.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #151
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Unė emrin e kam Shaban por nė forum e mbaj Veton.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 3. #152
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Ket emer e kam marr nga nje liber se kam lexu .....emer fshati eshte !meqe me pelqen te jem ne disa gjera unikate vendos kete emer..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 4. #153

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga Pestilence Shfaq Poten
  Qe ne komentin e pare te vura re, Lilith nga mitologjia hebreje asocohet perhere me djajte femerore dhe me pelqeu shume kur e lexova, zgjedhje e mire
  Faleminderit ne fakt ne vende te ndryshme ka kuptime te ndryshme, ne disa shkrime njihet si mbrojtese femijeve dhe figures se gruas ne disa te tjera si torturuese. Ndoshta eshte pikerisht ky misterioziteti qe e ben kaq interesant.

 5. #154
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Amar1
  Antarėsuar nė
  Jan 2016
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  27
  Postime
  502
  Forca e Rrespektit
  131

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Eshte emri im. Ju pelqen? :p
  Amar'o.Amore vero :p
   

 6. #155
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Unė emrin e kam Shaban por nė forum e mbaj Veton.
  haha ani me emrin Shaban, plot humore bejn ne Kosove ....... E gezofsh emrin megjithatė ....


  kuptohet nickname im...jetesa, -jeta, e mora pasi u perballova pas nje veshtiresie, ku vet me zgjidhjen time aty e bera edhe zbritjen nga vendimi.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #156
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Do ishte mire me bashku me temen simoter, jo pse nuk bene me qene dy tema te njejta, ama per te vazhdu kontinuitetin. Se paku me sa kujtoje disa nga ne kemi dhene info mbi nicknamet tane qe si nderruam kurre
  Une e kisha harruar fare qe kisha hapur nje teme kaq interesante! Na u shtofshin pergjigjet! :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 8. #157
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  haha ani me emrin Shaban, plot humore bejn ne Kosove ....... E gezofsh emrin megjithatė ....


  kuptohet nickname im...jetesa, -jeta, e mora pasi u perballova pas nje veshtiresie, ku vet me zgjidhjen time aty e bera edhe zbritjen nga vendimi.
  Edhe une qe mendoja se kishe emrin Jetesa.


  🦂  🐾

 9. #158
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  Shiko cfare gjeta:

  A traditional name for a very beautiful young lady. She is found in very rare numbers within the Canterbury region in Aoteroa. Sporting a beautiful tan and an amazing personality. Monique is a fantastic person to be around and in the company of.
  Only the luckiest guy ever gets to be in the presence of Monique.


  Hahah
  Edhe pse se kam patur idene e ktij shpjegimi ...ishte thjesht rastesor
   

 10. #159
  Jo me larg se dje nje shoqe imja e huaj lexoi 1 poezi e me tha, you have such a rich soul and beautiful mind. un me mendje ua njifka soulmind-in kjo .

  Mendoj se nickname qe kam vene me pershtatet plotesisht. Sikur flet pertej emrit. Bota ime e brendshme dhe e jashtme!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #160
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Une kot e nderrova Nikita. Emrat e mi kane variuar me ane te shakave cdo here.

  Xinxifile se vura asnjehere.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #161
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Une kot e nderrova Nikita. Emrat e mi kane variuar me ane te shakave cdo here.

  Xinxifile se vura asnjehere.
  E nderrove sepse ta kam ven une
   

 13. #162
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  E nderrove sepse ta kam ven une
  Ne fakt si ide qe ta nderroja ma dha Nevi.
  Por ty te dukej sikur flisje me noj qun e the Niki
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #163
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Ne fakt si ide qe ta nderroja ma dha Nevi.
  Por ty te dukej sikur flisje me noj qun e the Niki
  Nuk di cfare ide te dha nevi.

  Une di qe te therrisja nikita
   

 15. #164
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,217
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Egyptian Queen Nefertiti.  Ne ate kohe kur u regjistrova ne Fv,ndjekja disa dekumentar per mbretrit dhe luginen e mbreterve ne Egjipt.
  Por pas figures se Nefertitit u dashurova.

  Nje shkronje ja kam zevendesuar , ajo shkronje ben pjese tek emri im i vertete
   

 16. #165
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Ndiz zjarre,e pi verė,e aLLuro detin qė e shoh pa mburojė e duaj gratė
  Kėshtu mu kujtua nofka Passion.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 17. #166
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Emri i im .....
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #167
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Jo vetem nick name por nje gje shume e rendesishme per mua. Ndoshta nder gjerat me te rendesishme per mua. Emocion, histori dhe krenari.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #168
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  nuk e di... i rendesishem ndoshta...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 20. #169
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nuk di cfare ide te dha nevi.

  Une di qe te therrisja nikita
  Pa merak ne qender te cdo gjeje je
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 21. #170
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Pa merak ne qender te cdo gjeje je
  e sigurt?

  po prandaj u shqetesova dhe une thash mos nuk isha ne qendren tende
   

 22. #171
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  e sigurt?

  po prandaj u shqetesova dhe une thash mos nuk isha ne qendren tende
  Po. Mos u emociono tani
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #172
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Po. Mos u emociono tani
  si mengjes qe eshte, hic fare
   

 24. #173
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  si mengjes qe eshte, hic fare
  Rrace inferiore mashkullore
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 25. #174
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Rrace inferiore mashkullore
  na bej njehere kafen e mengjesit pastaj na shaj
   

 26. #175
  Anėtar i ri fv Avatari i Tomka
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Vendodhja
  Tirana ,Albania
  Postime
  392
  Forca e Rrespektit
  4
  Nicku im? Lidhet me filmin e famshem , dhe pasionin per futbollin ne rrugicat e lagjes.
   

 27. #176
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Pasneser do kam ditelindjen e nicknamit. Plot 19 vite.

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #177
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Eshte i perbere nga kater iniciale.
  I walk slowly, but I never walk backward

 29. #178
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,188
  Forca e Rrespektit
  89
  Doja ta vendos Aragorn, sikur karakteri te Lord of the Rings, por kisha vendosur Aragon, nje vend ne Spanje.
   

 30. #179
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Odeon.... Nje emer qe i perket arkeologjise. Bashkesia me e madhe filozofike ne amfiteatrin boteror.
   

 31. #180
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Eshte emri i Kaonis (laberia e sotme) qe shtrihej neper malet e vetetimes (malet akrokeraune), andej nga ZEUS-i leshonte vetetimat e tij kundra armiqve
   

Faqja 6 nga 7 I parėI parė 1234567 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 22:13
 2. Keni halucinacione me tė vdekur, ja ēfarė kuptimi ka
  Nga AnGeLiC ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2017, 00:39
 3. 12 simbole tė shpeshta nė ėndrra dhe ēfarė kuptimi kanė
  Nga PiNkY ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2016, 10:25
 4. Ēfarė kuptimi ka jeta
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 20:10

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •