Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 186 nga 186
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433

  Cfare kuptimi ka nickname juaj?

  Doja te dija cfare kuptimi ka nicku juaj!

  Pshll, une kam Briciolo qe do te thote therrime.
  Ky pseudonim me ka ngelur qe vjet, kur u dobesova 5 kg dhe nje person me therriste gjithmone keshtu:kercejme:
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 15-04-2016 ne 20:35.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 2. #181
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po nese ska asnje domethenie ..quhet?
  Thjesht dicka qe me erdhi ne mendje vertik...kaq
   

 3. #182
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po nese ska asnje domethenie ..quhet?
  Thjesht dicka qe me erdhi ne mendje vertik...kaq
  Po quhet...edhe une kot ja futa me tė timin
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 4. #183
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Nicknami im 😉

  Vjen nje moment ne jete kur aktiviteti yt merr vleresimin jetesor per kontributin e dhene.

  Dhe ku ka me mire se ky vleresim, "Medaljen Gjergj Kastrioti - Skenderbeu", ne "Vitin Mbarekombetar Gjergj Kastrioti Skenderbeu" si vit i Kryetrimit tone. Ndjehem krenar qe jeta me dha mundesine te behem pjese e historise.

  Zoti e bekoft Kombin Shqiptar 🙏

  Screenshot_20181216-001114_Facebook.jpg

  Screenshot_20181216-000449_Facebook.jpg

  20181215_192409.jpg
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #184
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Dikur kam perdor nje nickname me shume kuptim e peshe.
  Per vite me rradhe....., Por pastaj se pashe me te arsyeshme dhe nicknamet jane thjesht zgjedhje momenti ....
   

 6. #185
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  se di se si me erdhi...ne momentin qe u regjistrova...nuk kisha asgje ne mendje...ne nje moment hodha syt nga deti...dhe e kuptova sa sa shume i ngjaj...se sa shume e dua...se sa pozitivitet me dhuron....
   

 7. #186
  Eshte lulja ime e preferuar ....zambaku
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-01-2018, 22:13
 2. Keni halucinacione me tė vdekur, ja ēfarė kuptimi ka
  Nga AnGeLiC ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2017, 00:39
 3. 12 simbole tė shpeshta nė ėndrra dhe ēfarė kuptimi kanė
  Nga PiNkY ne forum Fenomene paranormale
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2016, 10:25
 4. Ēfarė kuptimi ka jeta
  Nga Arfenilla ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 20:10

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •